Filmy i rozrywka

Bullet train online 2022

Bullet train online cz dubbing 2022. Były zabójca wsiada do szybkiego pociągu z człowiekiem, z którym musi wyrównać rachunki. Były morderca chce się zemścić za to, co spotkało jego syna.

 

Bullet train online 2022

 

Bullet train online 2022

 

Bullet Train to amerykański komediowy film akcji w reżyserii Davida Leitcha ze scenariusza Zaka Olkiewicza. Bullet train online cz dubbing 2022. Jest oparty na japońskiej powieści Maria Beetle (wydanej w języku angielskim jako Bullet Train) autorstwa Kōtarō Isaki. W filmie pojawia się obsada zespołowa, w skład której wchodzi Brad Pitt. Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon, Bad Bunny, Zazie Beetz, Logan Lerman, Karen Fukuhara, Masi Oka i Sandra Bullock.

 

Darmowy film online

 

Darmowy film online

 

Premiera Bullet Train w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 29. Lipiec 2022 r. Jego wydawcą jest Sony Pictures Releasing. Bullet train online cz dubbing 2022.

 

Wyszkolony zabójca Biedronka chce zrezygnować z życia, ale jego przewodniczka Maria Beetle wciąga go z powrotem. Aby odebrać swoją walizkę w pociągu okrężnym jadącym z Tokio do Kioto. Po wejściu do pociągu wraz z innymi rywalizującymi zabójcami na pokładzie, odkrywa, że ich cele są powiązane. Kiedy sadzić czosnek? Najlepszy czas na sadzenie.

 

Film „Bullet train

 

Film

 

Bullet Train został pierwotnie wyprodukowany przez Antoine Fuqua – który również wyprodukował film. Poprzez swoją markę Fuqua Films. Pierwotnie miał to być również brutalny film akcji klasy R, ale w trakcie rozwoju projekt został przekształcony w komedię.

 

W czerwcu 2020 roku ogłoszono, że Sony Pictures zatrudniło Davida Leitcha do wyreżyserowania adaptacji powieści Kōtarō Isaka ze scenariusza Zaka Olkewicza, a w następnym miesiącu Brad Pitt został obsadzony w filmie. Joey King przystąpił do negocjacji, dołączając do roli opisanej jako „cameo-level” drugoplanowa.

 

Film darmowy 

 

Film darmowy

 

We wrześniu dołączył Andrew Koji  , a w październiku Aaron Taylor-Johnson i Brian Tyree Henry. Zazie Beetz, Masi Oka dołączają do obsady w listopadzie 2020 roku. Michael Shannon, Logan Lerman i Hiroyuki Sanada, przy czym Leitch ujawnił w grudniu, że dołączyła również Karen Fukuhara, a autorem zdjęć będzie Jonathan Sela. Jednak w tym samym miesiącu do obsady dołączył Bad Bunny, a w lutym następnego roku Sandra Bullock, zastępując Lady Gagę, która musiała się wycofać z powodu konfliktów terminarzowych z House of Gucci. Łysienie i jak się z nim zmierzyć , Wypadanie włosów u mężczyzn.

 

Film Bullet train online cz dubbing 2022 przez internet

 

Bullet train online cz dubbing 2022 przez internet

 

obsadzenie kilku nieazjatyckich aktorów, w tym Brada Pitta i Joey’a Kinga. Wywołało to oskarżenia o whitewashing, gdyż w powieści Kōtarō Isaka ich bohaterowie byli Japończykami. David Inoue, dyrektor wykonawczy Japanese American Civic League. Skrytykował obsadę i wyjaśnił, że chociaż amerykańska adaptacja byłaby odpowiednia. Gdyby akcja filmu rozgrywała się w Stanach Zjednoczonych, twórcy zdecydowali się zachować japońską scenerię powieści, a japońskich bohaterów pozostawić w tle filmu.

 

Tym samym czyniąc zarzuty o wybielanie uzasadnionymi. Inoue zakwestionował za to sojusz aktorów ze społecznością azjatycką. Świadomie akceptowali wybielone role, a dalej krytykowali film za głoszenie „przekonań”. Azjatyccy aktorzy w rolach głównych nie są w stanie udźwignąć blockbustera”, mimo ostatnich sukcesów filmów o tematyce azjatyckiej. Takie jak Crazy Rich Asians czy Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button