Filmy i rozrywka

Eternals online cz dubbing lub napisy film 2021

Eternals online cz dubbing lub napisy film 2021 to amerykański epicki film superbohaterski z 2021 roku oparty na wyścigu Marvel Comics o tej samej nazwie. Jest produkowany przez Marvel Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures. Jest 26. film w ramach Marvel Cinematic Universe (MCU). Reżyserem filmu jest Chloé Zhao, która współtworzyła scenariusz z Patrickiem Burleigh, Ryanem Firpem i Kazem Firpem. W obsadzie są między innymi Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry. W filmie Eternals, nieśmiertelna rasa kosmitów, wychodzi z ukrycia po tysiącach lat, by chronić Ziemię przed swoimi złymi odpowiednikami, Deviants.

 

Eternals online cz dubbing lub napisy film 2021

 

Eternals online cz dubbing lub napisy film 2021

 

W kwietniu 2018 roku prezes Marvel Studios Kevin Feige ogłosił. Rozpoczęto prace nad filmem opartym na Eternals, w maju Ryan i Kaz Firpo zostali zatrudnieni do napisania scenariusza. Zhao miał wyreżyserować film pod koniec września i otrzymał sporą swobodę twórczą, w wyniku czego. Eternals online cz dubbing lub napisy film 2021. Został nakręcony na miejscu w większym stopniu niż poprzednie filmy MCU. Zhao przepisał scenariusz, który później podobno współtworzył Burleigh. Zdjęcia główne odbywały się od lipca 2019 do lutego 2020 roku w Pinewood Studios, a także w miejscach filmowania w Londynie i Oxfordzie w Anglii oraz na Wyspach Kanaryjskich.

 

Eternals film online

 

Eternals film online

 

Eternals miało premierę w Los Angeles 18. października 2021 roku, a do kin w Stanach Zjednoczonych trafi 5 października. Listopad jako część czwartej fazy MCU. Film otrzymał mieszane recenzje od krytyków. Którzy chwalili grę aktorską, sekwencje akcji, oprawę muzyczną i wizualizacje, ale krytykowali jej ekspozycję, pacing i czas trwania.

Angelina Jolie dołączyła do obsady w marcu 2019 roku, podobno jako Sersi,a Kumail Nanjiani i Don Lee zostali obsadzeni w nieokreślonych rolach w następnym miesiącu. Wówczas oczekiwano, że w filmie pojawi się pierwszy gejowski superbohater studia Marvel. W maju Richard Madden rozpoczął negocjacje w sprawie roli Ikarisa, a Salma Hayek w następnym miesiącu rozpoczęła wczesne negocjacje w sprawie nieujawnionej roli. 6 przepisów na wykonanie domowych odżywek do włosów.

 

Film Eternals online 

 

Podczas San Diego Comic-Con 2019 Feige oficjalnie zapowiedział The Eternals z datą premiery 6 stycznia. Listopad 2020 r. Oficjalnie ogłosił obsadę Jolie jako Thena, Nanjiani jako King. Lee jako Gilgamesh, Madden jako Ikaris i Hayek jako Ajak wraz z Lauren Ridloff jako Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos i Lia McHugh jako Sprite. Do każdej roli Zhao szukał aktorów, którzy mogliby „odnaleźć w swojej postaci kawałek siebie.” Feige dodał, że jeden z tych aktorów portretuje postać LGBTQ, przy czym aktor Haaz Sleiman ujawnił później, że Phastos jest w filmie przedstawiony jako gej.

 

Sleiman portretuje męża bohaterki, a para ma w filmie dziecko. Sleiman uważał, że to ważne, aby wyświetlić. Jak kochająca i piękna może być rodzina queer”, a nie „seksualne lub buntownicze” portrety w niektórych poprzednich mediach. Feige powiedział, że związek ten był „zawsze w pewnym sensie integralną częścią historii” i jego zdaniem został „wyjątkowo dobrze zrobiony” w filmie. Podczas gdy Sleiman powiedział, że to „przemyślany” portret. Eternals online cz dubbing lub napisy film 2021.

 

Online cz dubbing 2021

 

Online cz dubbing 2021

 

Fabuła Eternals ma miejsce około osiem miesięcy po wydarzeniach z Avengers: i adresuje dlaczego Eternals nie ingerowali w żadne przeszłe konflikty w MCU. Zarówno Feige jak i Moore powiedzieli. Film będzie miał „duże efekty falowe” na przyszłość MCU, a momentami „wyzwaniem” było zrównoważenie uziemionej natury MCU z „mityczną wielkością” własności Eternals. Duna online cz dubbing.

Do czasu oficjalnego ogłoszenia filmu w lipcu 2019 roku, główne zdjęcia rozpoczęły się w Pinewood Studios w Buckinghamshire w Anglii. Ben Davis pełnił rolę autora zdjęć. Po zrobieniu tego przy kilku poprzednich filmach MCU.Zhao powiedziała, że studio Marvel pozwoliło jej na swobodę twórczą w kręceniu filmu na miejscu, „dokładnie tak, jak [chcela] filmowanie”. Mogła zastosować podobną stylistykę jak w swoich poprzednich filmach. W tym ujęcia 360° i praca z tą samą kamerą i sprzętem, które zostały użyte do Nomadland (2020), które Zhao miał ukończyć równocześnie z The Eternals. Zhao czuła, że „miała szczęście w tym, że Marvel był skłonny podjąć ryzyko i zrobić coś innego.” Zhao wymienił The Revenant (2015) jako główny wpływ w komponowaniu sekwencji akcji filmu.

 

Eternals free 

 

Gemma Chan i Barry Keoghan prowadzą rozmowy, aby dołączyć do obsady w sierpniu 2019 roku. Chan wcześniej portretowała Minn-Ervę w Captain Marvel, ale raporty podają, że Marvel potencjalnie przyglądał się jej, aby sportretować samodzielną postać w tym filmie. Ponieważ Minn-Erva umiera w tym filmie, Chan uznał to za mało prawdopodobne. Wróciłaby do MCU, ale po pracy nad filmem Feige powiedział jej, że studio chce „lepiej wykorzystać” ją w przyszłym projekcie. To doprowadziło do przesłuchania Chan do Sersi.

 

Która była jedną z ostatnich aktorek rozważanych do roli. Chan opisał później Sersi jako najtrudniejszą rolę do obsadzenia w filmie. 52 Na sierpniowym D23 Expo potwierdzono obsadzenie Chan i Keoghana odpowiednio w roli Sersi i Keoghana. Role Druiga. Wraz z Kitem Haringtonem jako Dane Whitman. Chan powiedziała, że ona i studio Marvel byli zaskoczeni tym, jak szybko po Captain Marvel przyszła jej nowa rola w MCU. Czyniąc to, obaj przewidywali, że będzie to projekt dalej idący w przyszłość. Harish Patel został obsadzony pod koniec sierpnia jako Karun, menedżer Kinga,i będzie kręcił swoją rolę od września 2019 do stycznia 2020.

 

Film cz dubbing 2021

 

Film cz dubbing 2021

 

Filmowanie odbywało się na Wyspach Kanaryjskich do początku listopada. Obsada i ekipa, w tym Jolie i Madden. Musieli zostać ewakuowani z miejsca kręcenia filmu na wyspie Fuerteventura. Eternals online cz dubbing lub napisy film 2021. Gdy znaleziono tam ładunek wybuchowy. Uważano, że urządzenie to jest pozostałością po ładunkach wybuchowych z nazistowskiej bazy.” Jeszcze w tym samym miesiącu do obsady dołączył Zain Al Rafeea. Na początku stycznia 2020 roku, pod roboczym tytułem Sack Lunch, został nakręcony na zewnątrz Muzeum Historii Naturalnej Uniwersytetu w Oksfordzie w Anglii. Jak również na Hampstead Heath i w Camden w Londynie. Chan powiedział, że proces filmowania był zupełnie inny niż ten. której doświadczyła przy Captain Marvel, i wyjaśniła, że Eternals było kręcone bardziej na miejscu i używało naturalnego światła. Natomiast Captain Marvel miał więcej pracy w studio i bluescreen. Filmowanie zakończyło się 4 lutego 2020 roku.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button