Filmy i rozrywka

Mainstream online pl dubbing lub napisy 2021

Mainstream online pl dubbing lub napisy 2021 to amerykański film komediodramat z 2021 roku w reżyserii Gia Coppoli ze scenariusza Coppoli i Toma Stuarta. W obsadzie są Andrew Garfield, Maya Hawke, Nat Wolff, Johnny Knoxville i Jason Schwartzman.

 

Mainstream online pl dubbing lub napisy 2021

 

Mainstream online pl dubbing lub napisy 2021

 

Jego światowa premiera odbyła się na Festiwalu Filmowym w Wenecji 5. Wrzesień 2020 r. W kinach pojawi się 7. w dniu 2021 maja, podało IFC Films.

Frankie (Maya Hawke) to młoda, pozbawiona celu kobieta mieszkająca w zachodnim Hollywood. Pomimo porzucenia szkoły, by realizować swoje marzenie o zostaniu artystką. Mainstream online cz dubbing lub napisy 2021. Pracuje jako niewdzięczny barman ze swoim chłopakiem Jake’iem (Nat Wolff) i nie ma jasnej wizji swoich celów, poza próbą zrobienia kanału na YouTube. Pewnego dnia poznaje Link (Andrew Garfield), ekscentrycznego młodzieńca, który pracuje jako kostiumowa maskotka w centrum handlowym. Podczas filmowania okolicy Frankie nagrywa szalony, ale pełen pasji monolog Linka, który szybko staje się jej najpopularniejszym filmikiem. Frankie później przypadkowo spotyka Linka i zaprzyjaźnia się z nim. Często maniakalny Link twierdzi, że jego rodzice nie żyją i że jest zdecydowanie przeciwny establishmentowi i mediom społecznościowym.

Film mainstreamowy online 

 

Film mainstreamowy online

 

Po Link ratuje Frankie z upokarzającego występu na scenie w jej pracy, Frankie rzuca pracę, aby zrobić sztukę z nim. Mainstreamowy film online. Zwraca się o pomoc do Jake’a. Razem tworzą kanał o nazwie „No One Special”, na którym Link występuje jako satyra stereotypowego loudmoutha. Nadużywający i narcystyczny influencer mediów społecznościowych. Program stanie się wielkim hitem, a kanał w końcu ewoluuje w kierunku formatu game show.

 

Moderowany przez Link. Tymczasem na późnonocnej imprezie organizowanej na cmentarzu Jake prywatnie jest świadkiem kłótni Linka z kimś, kto twierdzi, że jest jego bratem, ale Frankie nie mówi o tym, ponieważ rozpoczęła romantyczny związek z Linkiem. Frankie wyjawia Linkowi, że jej ojciec zginął w wypadku samochodowym, za co obwinia siebie.

 

Mainstream online pl 2021

 

Mainstream online cz 2021

 

Relacje między trio zaczynają się pogarszać, gdy show staje się bardziej sławne i promowane przez YouTube, a także krytykowane jako wyprzedaż. Link zaczyna stawać się swoim własnym egoistycznym „ja”. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Napięcie przychodzi do głowy, gdy Link upokarza młodą kobietę, Isabelle, na pokaz przez. Mainstream online cz 2021. Wyjawia jej, że dotyka pieprzyka na policzku z jego selfies; pod presją jego osoby, zgadza się. Umieszcza swoje nieedytowane zdjęcia w celu zdobycia nagrody w teleturnieju, ale wybucha płaczem, za co zostaje agresywnie upomniana. Jake jest zdenerwowany tym, co stało się z programem i odchodzi. Kiedy jednak prezenter zarzuca mu hipokryzję i konfrontuje go z nieedytowanym materiałem filmowym, na którym Link poniża Isabelle. Link sprzeciwia się pozostałym uczestnikom, twierdząc, że Isabelle próbowała go uwieść.  Został zwolniony za udawanie defekacji na scenie.

 

Film Mainstream 

 

Filmowy mainstream .

 

Rozczarowany Frankie odwiedza Jake’a w ich starym miejscu pracy i próbuje sprowadzić go z powrotem do fałdu, ale Jake odmawia i ujawnia. Mainstream Film. Bo był kiedyś zamknięty w zakładzie za spalenie szkoły. Kiedy Jake wyznaje, że sam jest zakochany we Frankie, ta odchodzi i wraca do domu w oszołomieniu. Największy drapieżnik świata Top 9 drapieżników na świecie. Wchodzi Link i ogłasza, że YouTube zaprosił go do prowadzenia transmisji na żywo i że chce to zrobić z nią, a ona się zgadza. 

 

pl dubbing

 

cz dubbing

 

Podczas przygotowywania livestreamu, Frankie dowiaduje się, że Isabelle zmarła przez samobójstwo z powodu upokorzenia związanego z jej wyglądem i oskarżeniami Linka. Kiedy Link bardziej dba o swój publiczny wizerunek niż o swoją śmierć. Frankie ujawnia mu, że zna prawdę o nim i wychodzi. Podczas transmisji na żywo. Cz dubbing, który zawiera wspomnienie o Isabelle, Link składa kondolencje. Ale wtedy odchodzi od scenariusza i zaczyna wygłaszać maniakalny, wulgarny monolog. Odrzuca w nim winę za jej śmierć, a zamiast tego protestuje przeciwko toksyczności mediów społecznościowych i ich opresyjnemu wpływowi na widzów. W próbie pójścia jeszcze dalej Link ujawnia. Czy faktycznie nazywa się Alex Goodrich i będzie wzywał publiczność do wsparcia. Tylko jeśli są gotowi zbuntować się przeciwko głównemu nurtowi. Kiedy schodzi ze sceny, zgromadzony tłum bije brawo i zamiast tego zaczyna skandować jego imię. Frankie i Jake godzą się na pogrzebie Isabelli.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button