Filmy i rozrywka

Valley of the Lanterns online pl dubbing lub napisy

Dolina Latarni online pl to Średniometrażowa kreskówka o starej kobiecie, Olistene (głos Nicole Oliver), w bajkowej wiosce. Która ma początki w chorobie Parkinsona („choroba drżenia”). Nieszczęśliwie łączy ją z nieszczęśliwym młodym człowiekiem. Który jest uzależniony od hazardu; wszystkie pieniądze stawia na wyścigi świń, a żona zostawiła go dla piekarza.

 

Valley of the Lanterns online pl

 

Valley of the Lanterns online pl

 

Valley of the Lanterns online cz. W gruncie rzeczy jest to coś, co można by nazwać animacją wysypiskową: typ nieciekawego, produkcyjnego filmu fabularnego, który stał się możliwy dzięki postępowi technologii cyfrowej. Jego jedynym celem może być tak naprawdę uspokojenie bardzo małych dzieci, dzięki sugestiom ludzkich twarzy. Którym szczerze mówiąc brakuje wyobraźni. Wyglądają jak nijakie cyfrowe plamy.

 

Bajka rysunkowa Dolina Latarni online 

 

Bajka rysunkowa Dolina Latarni online  2022 r.

 

Wspomniana staruszka spędza dni na robieniu papierowych lampionów na festiwal noworoczny – każdy z nich mieści świeczkę i jest wypuszczany w nocne niebo. (To takie, które w realnym świecie uważa się za zbyt niebezpieczne) Valley of the Lanterns online pl. Ale staruszka posiada również tajemnicze informacje o pewnym rodzaju niebieskiego kwiatu. Która mogłaby wyleczyć jej chorobę, oraz o szczególnym lampionie, który mógłby dać jej moc cofnięcia czasu i rozpoczęcia roku od nowa. I tak oto wkraczamy w dziwny świat powtórek Gromu i cofania się w czasie. Aby rozwiązać problemy wszystkich. Doktor Strange W multiwersum szaleństwa online pl

 

Jest tu kilka potencjalnie ciekawych ruchów fabularnych. Ale wizualnie ma całe wyobrażenie o życiu komputerowego wygaszacza ekranu.

 

Dolina latarni pl

 

Fabuła: Dolina Latarni zaczyna się, gdy Porter, młody wieśniak, zostaje zapytany. Pomóc swojej tajemniczej babci, Olistenie, w pracy przy budowie lampionów na coroczne święto wioski. Jednocześnie poszukuje swojej własnej tajemnicy, której szukał przez całe życie.

 

Kiedy Olistene odnajduje sekret, w końcu wprowadza wioskę w niekończący się cykl przeżywania tego samego dnia w kółko, próbując rozwiązać problem, który sama stworzyła. Pielęgnacja włosów.

 

Darmowe bajki online

 

Darmowe bajki online

 

Postacie – Olistene jest babcią rodziny, która co roku buduje wioskowe latarnie, aby świętować, a przez cały czas poszukiwania własnego rozwiązania zaklęcia, chętnie uczy swojego wnuka sposobów na latarnie. Aż do momentu, gdy okazuje się, że w kółko powtarza ten sam rok. Szukając innego rozstrzygnięcia, aby uchronić wieś przed powtórką z tamtego dnia. Porter to wnuk, który lubi kopać piłkę dookoła, ale jest zachęcany. Powinien był uczyć się od babci i przekazywać jej rodzinne tradycje. Keelan jest jedną z niewielu osób, które wkupiły się w cykl, gdzie jego chciwość stawia Olisten w trudnej sytuacji. Kiedy chce coś naprawić lub dostać to, czego chce.

 

Wszystko o filmie „Dolina latarni 

 

Historia Historia tutaj podąża za kobietą, która znajduje sobie powtórzenie tego samego roku, specjalnego dnia dla wioski. Gdzie jej magia złapała wszystkich w pętlę, gdzie musi zacząć szukać wyjścia. Valley of the Lanterns online cz jak szybciej zmienić sytuację. Zanim będzie za późno dla ludzi. Jest to historia, która bada akceptację czasu w życiu i widzi. jak chciwość może spowodować, że ludzie utkną w cyklu, którego nie mogą kontrolować, skupia się również na idei tradycji, która wciąż musi być podtrzymywana bez względu na wszystko. Jest opowiedziana w słodki sposób, który przemawia do oglądających ją młodszych widzów.

 

  • Setting – Film trzyma nas w małej, tradycyjnej wiosce, która ma za sobą bogatą historię i pokazuje nam, jak bardzo społeczność jest naprawdę zżyta.
  • Animacja – Animacja może nie jest najmocniejsza, ale nie przeszkadza jej to w pokazaniu nam właśnie tego, jak ma być odbierana historia.
  • Scena filmowa – First Shift.
  • Moment, który mnie wkurzył– Zbyt często gra na powtarzalności jak wszystko się dzieje.
  • Końcowe myśli – Jest to łatwy do oglądania film animowany, taki, który może być lubiany przez wszystkich i bez bycia czymś nadmiernie skomplikowanym, z miłym słodkim przesłaniem za tym wszystkim.
  • Ogólnie: Słodka animacja.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button