Filmy i rozrywka

Invitation to Hell online cz dubbing 2022

Invitation to Hell online cz dubbing 2022 to amerykański nadprzyrodzony horror thriller z 2022 roku napisany i wyreżyserowany przez Jessicę M. Thompson, współtworzony przez Blaira Butlera i wyprodukowany przez Emile’a Gladstone’a. W filmie występują Nathalie Emmanuel i Thomas Doherty. Zainspirowany powieścią Brama Stokera „Dracula”, film śledzi losy młodej kobiety, która po śmierci matki po raz pierwszy spotyka swoją rodzinę, by odkryć kryjące się za nią mroczne tajemnice.

 

Invitation to Hell online cz dubbing 2022

 

Invitation to Hell online cz dubbing 2022

 

Projekt, pierwotnie zatytułowany Bride, został wyprodukowany przez Sam Raimi i Ghost House Pictures Roberta Taperta, a Butler napisał scenariusz. Raimi i Tapert wycofali się jednak z projektu z powodu konfliktów terminarzowych. Do 2020 roku ogłoszono tytuł filmu, w którym Thompson napisał scenariusz i wyreżyserował film wraz z Butlerem, a Emile Gladstone wyprodukował The Curse of La Llorona. Casting odbywał się od maja do października 2021 roku.

Premiera The Invitation w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 26. Sierpień 2022 roku, nakładem Sony Pictures Releasing.

 

Horror 2022 online

 

Horror 2022 online

 

Po śmierci matki i przy braku innych znanych krewnych, Evie (Nathalie Emmanuel) poddaje się testowi DNA… I odkrywa dawno zapomnianą kuzynkę, o której istnieniu nigdy nie wiedziała. Kiedy jej świeżo upieczona rodzina zaprasza ją na wystawne wesele na angielskiej wsi. Początkowo uwodzi ją seksowny arystokratyczny gospodarz, ale wkrótce znajduje się w koszmarze przetrwania. Kiedy odkrywa pokręcone tajemnice w historii swojej rodziny i niepokojące intencje stojące za ich grzeszną hojnością. Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach.

 

Zaproszenie do piekła 2022 aktorzy

 

Zaproszenie do piekła 2022 aktorzy

 

Plany dotyczące filmu, wówczas zatytułowanego The Bride i opisanego jako „historia młodej kobiety, która uczestniczy w wystawnym weselu, nieświadoma horrorów, które ją czekają”, zostały ogłoszone w 2020 roku. Scenariusz napisał Blair Butler, który inspirował się powieścią Brama Stokera „Dracula” z 1897 roku. Jessica M. Thompson wprowadziła poprawki do scenariusza. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.

Potwierdzono, że Nathalie Emmanuel wystąpi w filmie, a Emile Gladstone został wymieniony jako producent „Bridesmaids”. Garrett Hedlund został pierwotnie obsadzony w roli Waltera, ale wycofał się z kręcenia filmu; później zastąpił go Thomas Doherty. Inni aktorzy, których udział w filmie został potwierdzony to Alana Boden i Hugh Skinner.

 

Zaproszenie do piekła online cz

 

Zaproszenie do piekła online cz

 

Filmowanie miało się odbyć w Budapeszcie na Węgrzech w okresie września 2021 roku.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button