Filmy i rozrywka

Batman online cz dubbing lub napisy 2022

Batman online cz dubbing lub napisy 2022 to amerykański film superbohaterski oparty na postaci Batmana z DC Comics. Produkowany jest przez DC Films, 6th & Idaho oraz Dylan Clark Productions i zostanie wydany do dystrybucji przez Warner Bros Pictures. Reżyserem filmu jest Matt Reeves, który współtworzył scenariusz z Peterem Craigiem.

 

Robert Pattinson wystąpi jako Bruce Wayne/Batman u boku Zoë Kravitz. Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Andy Serkis i Colin Farrell. Akcja filmu rozgrywa się w drugim roku walki ze zbrodnią i widzi Batmana demaskującego korupcję w Gotham City. Robiąc to, ściga Riddlera (Dano), seryjnego mordercę, który celuje w elitę Gotham.

 

Batman online cz dubbing lub napisy 2022

 

Batman online cz dubbing lub napisy 2022
Batman online cz dubbing lub napisy 2022

 

Podczas swojego drugiego roku walki z przestępczością Batman ściga Riddlera. Seryjny morderca, który obiera sobie za cel elitę Gotham City. Podczas śledztwa odkrywa korupcję związaną z jego własną rodziną. I jest zmuszony do zaciągnięcia nowych sojuszników, aby złapać Riddlera i doprowadzić skorumpowanych do sprawiedliwości. Filmy o przetrwaniu : Filmy o przetrwaniu najlepsze 10

 

Kiedy Reeves postanowił skupić się na Batmanie na początku jego kariery mściciela, zaczął pisać nowy scenariusz od podstaw. Zamiast tego postanowił osadzić ją w drugim roku kariery Batmana. Aby ponownie opowiedzieć historię pochodzenia bohatera, ponieważ chciał, aby jego koncepcja różniła się od poprzednich filmów o Batmanie.  Batman online cz dubbing lub napisy 2022. Film nadal bada emocjonalne żniwo, jakie na bohatera ma origin Batmana – w którym jest on świadkiem morderstwa swoich rodziców. Dodając, że Reeves powiedział, że Batman jest „emocjonalnie oszołomiony w wieku 10 lat, bo to trauma, przez którą się nie przechodzi”.

 

Film online „Batman 2022

 

Film online

 

Reeves chciał zbadać, jak mitos Batmana może istnieć w realnym świecie.  Zdecydował się na wykorzystanie Riddlera jako głównego antagonisty po zauważeniu paraleli między tą postacią a Zodiac Killerem. Chciał też odejść od tradycyjnego przedstawienia Bruce’a Wayne’a jako playboya i społecznika. Ponieważ podczas pisania pierwszego aktu słuchał „Something in the Way” Nirvany (1991), postanowił oprzeć Wayne’a na reinkluzywnym frontmanie Nirvany, Kurcie Cobainie. Inspiracją był film „Last Days” (2005), w którym pojawia się fikcyjna wersja Cobaina mieszkającego w „rozpadającej się posiadłości”. Reeves ponownie przeczytał swoje ulubione komiksy o Batmanie.

 

Batman film 2022 r.

 

Batman film 2022 r.

 

Nie oparł jednak filmu na konkretnej komiksowej historii. Komiksy, które zainspirowały film to między innymi „Year One” (1987) Franka Millera i Davida Mazzucchelli. „The Long Halloween” (1996-97) Jepha Loeba i Tima Sale’a, „Ego” (2000) Darwyna Cooke’a oraz „Year Zero” (2013-14) Scotta Snydera i Grega Capullo.Reeves był pod dużym wpływem eksploracji psychologii Batmana w „Ego” i starał się uczynić Batmana zarówno pociągającym, jak i honorującym to, co ludzie w nim kochają. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.

 

Darmowe filmy online

 

Darmowe filmy online

 

Reeves rozpoczął pracę nad scenariuszem w marcu 2017 roku. Pierwotnie planował zachować połączenie Batmana z DCEU i rozmawiał z Affleckiem podczas pisania scenariusza. Wkrótce jednak historia została przerobiona i skupiła się na Batmanie na początku jego kariery jako mściciela. Planował obsadzić w roli Batmana młodszego aktora; Warner Bros.  Batman online cz dubbing lub napisy 2022. Planowała zastąpić Afflecka do lipca 2017 roku.  W sierpniu 2018 roku Affleck wszedł na odwyk z powodu nadużywania alkoholu i uznano, że jest mało prawdopodobne, aby później ponownie wcielić się w rolę w filmie. Podczas panelu Television Critics Association w sierpniu 2018 roku, Reeves powiedział, że scenariusz jest bliski ukończenia. Miał nadzieję, że uda mu się go ukończyć w ciągu kilku tygodni, a produkcję chciał rozpocząć na początku lub w połowie 2019 roku. W następnym miesiącu Reeves złożył swój pierwszy projekt w Warner Bros. Mattson Tomlin i Peter Craig również mieli swój wkład w scenariusz, ale tylko Reeves i Craig otrzymali uznanie.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button