Filmy i rozrywka

Czego pragną mężczyźni 2 film online

Czego pragną mężczyźni 2 darmowy film online w jakości full hd. Oglądaj popularny sequel filmu What Men Desire 2 online.

 

Czego pragną mężczyźni 2 film online

 

Czego pragną mężczyźni 2 film online

 

W 1986 roku Nick Parker i Elizabeth James spotykają się na statku Queen Elizabeth 2, zakochują się i biorą ślub. Wkrótce urodzą się im bliźniaczki Hallie i Annie.  What Men Desire 2 online. Wkrótce po urodzeniu bliźniaczek Nick i Elizabeth rozwodzą się, a Nick otrzymuje opiekę nad Hallie i wychowuje ją w Kalifornii, gdzie ma własną winnicę. Elizabeth tymczasem wychowuje Annie w Londynie, gdzie pracuje jako projektantka sukien ślubnych.

 

Darmowy film online

 

Darmowy film online

 

11 lat i 9 miesięcy później, w 1998 roku, bliźniaki przypadkowo zostają wysłane na ten sam obóz letni, gdzie rozwija się między nimi silna rywalizacja. Kiedy Hallie i jej przyjaciele wykonują niebezpieczny psikus w kabinie Ani, Hallie i Annie zostają wysłane do kabiny izolacyjnej, gdzie zaczynają się wiązać przez pewne wspólne zainteresowania, takie jak jedzenie Oreos z masłem orzechowym. Kiedy uświadamiają sobie, że każde z nich ma rozwiedzionego rodzica, pokazują sobie zdjęcie rodziców, których nigdy nie poznali i odkrywają, że są bliźniakami, którzy zostali rozdzieleni po urodzeniu. Postanawiają zamienić się miejscami, aby ich rodzice mogli się ponownie spotkać i wrócić do siebie; każda z dziewczyn trenuje drugą, aby była taka jak ona.

Czego pragną mężczyźni 2 aktorzy

 

Czego pragną mężczyźni 2 aktorzy

 

W Londynie Hallie szczęśliwie nawiązuje znajomość z Elizabeth, rodzinnym lokajem Martinem i swoim dziadkiem macierzystym. Dowiaduje się, że Elizabeth i Nick poznali się na rejsie i zakochali się w sobie. Tymczasem w Kalifornii Annie poznaje Nicka i ich rodzinną opiekunkę, Chessy. Ku jej przerażeniu dowiaduje się, że Nick zakochał się w poszukiwaczce złota Meredith Blake, która jest zainteresowana wyłącznie fortuną Nicka. Annie nazywa Hallie i próbuje przekonać ją, aby przynieść ich matka do Kalifornii, aby spróbować podzielić Nick i Meredith się, ale Hallie odmawia.

 

Czego pragną mężczyźni 2 online za darmo

 

Tymczasem Chessy zauważyła, że „Hallie” bardzo się zmieniła; Annie ujawnia jej swoją tożsamość, ale Chessy trzyma to w tajemnicy. Nick ogłasza Annie, że żeni się z Meredith, co bardzo martwi Annie. Annie dzwoni do Hallie, by poinformować ją o zbliżającym się ślubie Nicka i Meredith. Jednak Hallie jest oblegana i zmuszona przez dziadka do powiedzenia matce, że tak naprawdę jest Hallie, a nie Annie. Elizabeth i Hallie wspólnie ustalają, że muszą udać się do Kalifornii, aby ustalić wspólną opiekę nad bliźniakami pomiędzy każdym z rodziców. Mimons 2 villain nadchodzi online cz dubbing.

 

Komedia pl

 

Zarówno Annie jak i Hallie organizują spotkanie Martina i Chessy z Nickiem i Elizabeth w hotelu Stafford w Kalifornii, choć wie o tym tylko Elizabeth. Elizabeth i Nick łączą się ponownie, a Nick z radością uświadamia sobie, że od czasu obozu ma przy sobie Annie. Elizabeth spotyka również Meredith i dowiaduje się, że ona i Nick biorą ślub. Annie i Hallie próbują odtworzyć noc, w której poznali się ich rodzice i organizują kolację na jachcie. Nick i Elizabeth ustalają, że Hallie pojedzie na święta do Londynu, a Annie spędzi Wielkanoc w Kalifornii. Dwójka postanawia jednak nie odnawiać swojego związku, przy czym Elizabeth planuje następnego dnia polecieć z Annie do Londynu. Jednak obie bliźniaczki odmawiają ujawnienia, która jest która, dopóki cała czwórka nie pojedzie razem na obóz. Elizabeth nalega, aby Meredith poszła zamiast niej, ponieważ chce, aby dziewczyny poznały się przed ślubem z Nickiem.

 

Film 2022

 

Film 2022

 

Dziewczyny ciągną serię psikusów na Meredith, w tym umieszczenie jaszczurki na głowie i napełnienie jej cukrowo-wodnym środkiem odstraszającym owady. Kiedy dziewczyny kładą jej materac na jeziorze, Meredith wpada w furię i przysięga wysłać je do Szwajcarii, żądając, by Nick wybierał między nią a nimi. Nick w końcu widzi prawdziwą naturę Meredith i wybiera dziewczyny, powodując Meredith zerwać zaręczyny. Wracając do domu, Nick z pewną ulgą pozbywa się Meredith. Pokazuje Elżbiecie swoją kolekcję win, wśród których znajduje się wino, które pili na weselu. Oboje zdają sobie sprawę, że nadal się kochają, ale postanawiają pójść swoimi drogami z bliźniakiem, którego mają pod opieką. Fryzury dla włosów rzadkich.

 

Nowy

 

Elizabeth i Annie docierają z powrotem do Londynu. W osłupieniu zastają Nicka i Hallie, którzy przylecieli do Londynu na pokładzie Concorde’a. Nick wyjawia, że obwinia się za to, że nie poszedł do Elizabeth za pierwszym razem. Czego pragną mężczyźni 2. Dwa ostatecznie pocałować, wskazując ich zamiar odnowić swoje małżeństwo. W napisach końcowych pojawiają się zdjęcia z ich ślubu, który również odbył się w QE2, gdzie Hallie i Annie występują jako druhny, a Chessy i Martin zaręczają się.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button