Filmy i rozrywka

Bob burgery w filmie online pl dabing 2022

Bob’s Burgers w filmie online pl dubbing 2022 e to amerykański animowany muzyczny film komediowy oparty na animowanym serialu telewizyjnym Bob’s Burgers, stworzony przez Loren Bouchard, który współtworzył, produkował i reżyserował w swoim pełnometrażowym debiucie reżyserskim z Bernardem Derrimanem. Oryginalna obsada głosowa z serialu powtórzyła swoje role, w tym H. Jon Benjamin, Dan Mintz, Eugene Mirman, Larry Murphy, John Roberts i Kristen Schaal, a także Zach Galifianakis i Kevin Kline.

 

Bob burgery w filmie online pl dabing 2022

 

Bob burgery w filmie online pl dabing 2022

 

Pęknięta rura wodna tworzy dziurę tuż przed Bob’s Burgers, blokując wejście i udaremniając plany Belcherów na udane lato. Podczas gdy Bob i Linda starają się utrzymać firmę na powierzchni, dzieci próbują rozwiązać tajemnicę, która może uratować ich rodzinną restaurację.

 

Animowana bajka Bob burgery w filmie

 

Animowana bajka Bob burgery w filmie

 

Obsługą animacyjną zajmą się Tonic DNA i Bento Box Entertainment. Ten film byłby ostatnim animowanym dziełem Tucka Tuck’a i Dale’a Baera przed ich śmiercią 22. grudnia 2020 r., odpowiednio. 15. Styczeń 2021 r. Tucker pełnił funkcję korektora storyboardów, natomiast Baer zajął się animacją filmu.

 

Nowa komedia

 

Nowa komedia

 

Kiedy zapadlisko pojawia się przed restauracją Boba i zagraża biznesowi rodziny Belcherów (i ich latu), Belcherzy walczą o znalezienie sposobu na utrzymanie restauracji na powierzchni. Jak dbać o orchideę – 10 najlepszych porad pielęgnacyjnych.

 

Komedia animowana Bob burgery w filmie online pl dubbing 2022

 

Komedia animowana Bob burgery w filmie online cz dubbing 2022

 

Pęknięta rura wodna tworzy ogromną dziurę tuż przed Bob’s Burgers. Co zablokuje wejście na czas nieokreślony i zrujnuje plany Belcherów na udane lato. Podczas gdy Bob i Linda walczą o utrzymanie biznesu na powierzchni. Dzieciaki próbują rozwiązać zagadkę, która może uratować ich rodzinną restaurację. Gdy zagrożenie rośnie, te niedorajdy pomagają sobie nawzajem odnaleźć nadzieję i walczą o powrót za ladę. Tam, gdzie ich miejsce. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Zwierzęta dla niemowląt – 30 uroczych zwierzątek dla niemowląt. Choć nasi rodzice pewnie z radością i ulgą patrzą. Jak dorastaliśmy i zostawiliśmy za sobą pewne nawyki z dzieciństwa. Szczerze mówiąc, nasi futrzani koledzy mogliby na zawsze pozostać niemowlakami. Takie są urocze zwierzęta! I czy ktokolwiek mógłby twierdzić, że ludzkie dzieci są słodsze. Oferujemy ci tę listę najsłodszych zwierząt, abyś ponownie pomyślał.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button