Filmy i rozrywka

Smile online pl dubbing horror 2022

Uśmiechnij się online pl dubbing Horror 2022 to amerykański horror psychologiczny napisany i wyreżyserowany przez Parkera Finna w jego debiucie fabularnym, na podstawie jego krótkometrażowego filmu z 2020 roku Laura Hasn’t Slept. W filmie występują Sosie Bacon, Jessie T. Usher, Kyle Gallner, Caitlin Stasey, Kal Penn i Rob Morgan.

 

Smile online pl dubbing horror 2022

 

Smile online pl dubbing horror 2022

 

Światowa premiera filmu Smile odbędzie się 22. Wrzesień 2022 na Fantastic Fest, a premiera w Stanach Zjednoczonych przewidziana jest na 30 września. Wrzesień 2022 roku przez Paramount Pictures. Smile online pl dubbing. Najlepsze horrory 50 najlepszych horrorów jakie znam

Po tym jak lekarka jest świadkiem traumatycznego przeżycia z pacjentem, jej własny umysł zaczyna obracać się przeciwko niej.

 

Horror 2022

 

Horror 2022

 

W czerwcu 2020 roku Parker Finn został poproszony przez Paramount Pictures o napisanie i wyreżyserowanie pełnometrażowej adaptacji własnego filmu krótkometrażowego Laura Didn’t Sleep. W którym młoda kobieta desperacko szuka pomocy u swojego terapeuty, aby pozbyć się powracającego koszmaru. Na początku marca tego roku film zdobył Specjalne Wyróżnienie Jury w kategorii Midnight Short na SXSW.

Smile online pl dubbing

 

Smile online pl dubbing

 

We wrześniu 2021 roku film został ogłoszony jako Something’s Wrong with Rose, z Sosie Bacon obsadzoną w głównej roli. Paramount Players i Temple Hill Entertainment dołączyły do filmu jako koproducenci. W następnym miesiącu do obsady dołączyła Jessie T. Usher, Kyle Gallner, Rob Morgan, Kal Penn, Judy Reyes, Gillian Zinser i Caitlin Stasey.

Zdjęcia główne rozpoczęły się 11. 2021 października w New Jersey, w tym w mieście Hoboken, a zakończył 24. Listopad 2021 r.

 

Film przez Internet

 

Film przez Internet

 

Rozpoczęto montaż i postprodukcję 3. grudnia 2021 r. i trwała do końca maja 2022 r. Kiedy film został po prostu przemianowany na Smile. Pod koniec miesiąca do filmu został dołączony kompozytor Cristobal Tapia de Veer.

 

W materiałach promocyjnych, które zostały wydane, znalazł się 26-sekundowy teaser. Maj. 40-sekundowy teaser trailer wyświetlany na pokazach filmów Top Gun: Maverick i Future Crimes na początku czerwca 2022 roku, a dwuminutowy trailer i plakat 22 czerwca. Czerwiec. Brad Miska z Bloody Disgusting nazwał materiał filmowy „dość generycznym”. Wypadanie włosów u mężczyzn

 

Uśmiech 2022 film

 

Uśmiech 2022 film

 

Stwierdził, że wyróżniały się one podobieństwem do Ringu i The Ring.Shania Russell na /Film porównała film do The Ring. Smile online pl dubbing.  It Follows a Truth or Dare i napisała: „To wszystko jest bardzo znajome i chyba nie jest zbyt trudne do wyobrażenia, jak film będzie się rozwijał. Przerażenia zadecydują o doświadczeniu, a bazując na zwiastunie, Smile jest więcej niż obiecujący.”

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button