Psy

Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów Top 10

Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów. To prawda, że niektóre psy potrzebują tylko trochę więcej dodatkowej przestrzeni niż inne. Istnieją pewne rasy psów, które nie są szczęśliwe, jeśli nie mają pewnej ilości ziemi dla ich obudowy, gdzie mogą się włóczyć i biegać. Rasy psów nadające się do dużych ogrodów.

Nie muszą to być jednak duże psy, gdyż niektóre małe rasy mają poziom energii równie wysoki jak duże rasy psów.  Jakie więc rasy psów potrzebują dużego podwórka? Oto dziesięć futrzanych ras psów, które potrzebują dużego podwórka.

 

Owczarek anatolijski

 

Owczarek anatolijski

Pies anatolijski uwielbia otwarte przestrzenie. Nie bardzo lubią się na małych podwórkach i w mieszkaniach. Owczarki anatolijskie muszą być w ruchu, kontrolują granice swojego terytorium i są zawsze czujne.  Rasy psów nadające się do dużych ogrodów. Jest to jedna rasa psów, która potrzebuje dużego podwórka.

 

Bokser – Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów

 

Bokser - Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów

Bokser to niewymagająca rasa, która uwielbia przebywać w domu, ale potrzebuje dużego podwórka. Mają mnóstwo energii, którą muszą wydatkować na co dzień. Uwielbiają aportować, a im więcej przestrzeni na zewnątrz, tym lepiej.
Boksery są aktywne, a im większe podwórko, tym są szczęśliwsze.

 

Bullmastiff

 

Bullmastiff

Bullmastiff to rasa, która już ze względu na swoje rozmiary potrzebuje dużego podwórka. Te ogromne psy mogą ważyć nawet do 130 funtów. To potulne olbrzymy, które uwielbiają towarzystwo, ale też potrzebują dużo przestrzeni.

Owczarek niemiecki – Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów

 

Owczarek niemiecki - Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów

Owczarek niemiecki to rasa, która uwielbia duży ogród. Te sprytne kły cieszą się, że są w ruchu i dobrze strzeżone. Spacery po ogrodzie w górę i w dół to jedna z ich rozrywek. Są to psy, które nie lubią być zamykane w małych pomieszczeniach. Uwielbiają ćwiczenia i to je spełnia. Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów.

 

Wilczarz irlandzki

 

Wilczarz irlandzki

Wilczarz irlandzki to piękna rasa o niewiarygodnie długich nogach. Przy wzroście ponad 76 cm mogą przejść przez pokój jednym krokiem, więc są o wiele szczęśliwsze, gdy mają dużo miejsca do chodzenia.

 

Angielski Bull Terrier

 

Angielski Bull Terrier

Angielski Bull Terrier jest rasą średniej wielkości o wysokim poziomie energii. Jeśli angielski Bull Terrier nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby się wybiegać i pobiegać, może być złośliwy i nieposłuszny. Rasy psów odpowiednie do dużego ogrodu . Bull Terriery uwielbiają przebywać na świeżym powietrzu i duże podwórko jest właśnie tym, czego potrzebują.

 

Podnóżek Lancashire – Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów

 

Podnóżek Lancashire - Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów

Lancashire Punt to rasa psa, która niegdyś była wykorzystywana do zaganiania i pilnowania stad bydła. Są niewielkiej postury, ale te psy są pełne energii i muszą być w ruchu. Duże podwórko, na którym mają miejsce do biegania, wywoła wyjątkowy uśmiech na ich twarzy!

 

Rosyjska zabawka

 

Rosyjska zabawka

Rosyjski Toy to urocza rasa psów o wielkiej energii i nieprzeciętnej osobowości. Uwierz, te futrzane małe psy są jak wicher na czterech nogach! Będą krążyć wokół ciebie, chyba że mają duży plac do biegania i zabawy. Pies wyglądający jak wilk top 10 rasy psów.

 

Węgierski budowniczy – Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów

 

Węgierski budowniczy - Rasy psów odpowiednie do dużych ogrodów

Seter węgierski to rasa psa, która była wykorzystywana do polowań. Budowniczy węgierski jest psem wysportowanym i nie lubi nic bardziej niż bieganie na pełnej prędkości. Te psy potrzebują dużego podwórka, aby miały dużo miejsca do ćwiczeń i codziennego biegania.

Pointer – Rasy psów nadające się do dużych ogrodów 

 

Pointer - Rasy psów nadające się do dużych ogrodów 

Pointer to rasa psów, która nigdy nie jest szczęśliwsza niż wtedy, gdy jest na zewnątrz. Rasy psów nadające się do dużych ogrodów . Te energiczne psy były kiedyś wykorzystywane do polowań i wolą być w pracy, niż wylegiwać się. Potrzebują dużego podwórka, aby być szczęśliwym i zadowolonym.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button