Filmy i rozrywka

The Prince’s Journey online cz dubbing lub napisy

The Prince’s Journey online cz dubbing lub napisy to francuski film animowany w reżyserii Jean-François Laguion i Xaviera Picarda, wydany w 2019 roku. Jest to pośredni sequel Le Château des singes (1999) tego samego reżysera, osadzony w tym samym uniwersum i zawierający postać księcia, ale oferujący samodzielną historię. 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o łysieniu typu męskiego.

 

The Prince’s Journey online cz dubbing lub napisy

 

The Prince's Journey cz dubbing lub napisy

 

Stara małpa, która jest księciem zza morza, potyka się na plaży w nieznanej krainie. Odkryty przez młodą małpę o imieniu Tom, zostaje przygarnięty przez naukowców i stopniowo odkrywa krzykliwe miasto wyposażone w, w jego oczach, bardzo zaawansowane technologie, takie jak elektryczność i praca w fabryce. Szybko jednak odkrywa granice tego idealnego miasta, którego mieszkańcy są przekonani, że są jedynymi cywilizowanymi istotami na świecie. The Prince’s Journey online cz dubbing lub napisy. We Francji film spotkał się z doskonałym odbiorem prasowym, gdy trafił do kin w grudniu 2019 roku. Serwis Allociné podaje średnią 4,1 / 57 recenzji dziennikarskich.

 

The Prince’s Journey film cz

 

The Prince's Journey film cz

 

W Le Monde8, Clarisse Fabre celebruje „zabawny, poetycki film animowany z niekonwencjonalnym duchem krytycznym”. Le Parisien4.9 wystawia filmowi ocenę 4 na 5 i uważa, że Laguionie „przywraca swoje Laankos [postavu hradu opíc] w błyskotliwy i spektakularny sposób” dzięki scenariuszowi, który pogłębia tematykę wprowadzoną w Zamku Małp, ale „bardziej aktualną i istotną niż kiedykolwiek: odrzucenie odmienności, inwazja technologii, pogarda dla natury”, a także grafika, która tworzy „mały klejnot z bardzo czystymi liniami i wszystkim w odcieniach zieleni i brązu”, składają się na „samorodek tak niesamowity, jak to jest zabawne i inteligentne” odpowiedni dla widzów rodzinnych. W Télérama1 Guillemette Odicino uważa film za „doskonałą bajkę humanistyczną”. Top 10 roślin, których nie powinno zabraknąć w Twoim ogrodzie.

 

W 10 Liberations Marius Chapuis widzi w filmie dzieło „imponującego twórcy świata”, który „pośredniczy w spotkaniu między renesansem a światem rewolucji przemysłowej, ucieleśnionym w tym nienaturalnym mieście, wyrwanym z lasu”, które musimy nieustannie odsuwać „w kontekst 'filozoficznej narracji, która odmawia nauczania moralności’, przywołując tematy takie jak społeczeństwo konsumpcyjne, sztuka, praca i alienacja, bez przedstawiania ekologów jako idealnych istot ludzkich. Docenia również „wielkość” i „klasyczne piękno” grafiki, którą uważa za bardziej udaną niż grafika małpiego zamku, która jego zdaniem stała się przestarzała.

 

Podróż księcia online cz dubbing bez reklam

 

The Prince's Journey online cz dubbing lub napisy

 

Stary książę utknął na nieznanym brzegu. Ranny i zagubiony, zostaje znaleziony przez młodego Toma i przygarnięty przez jego rodziców, dwóch dysydenckich naukowców. Kto odważył się uwierzyć w istnienie innych narodów. Książę, prowadzony przez swojego przyjaciela Toma, odkrywa to społeczeństwo, jakkolwiek zamrożone i sklerotyczne, z entuzjazmem i fascynacją. Tymczasem para badawcza marzy o tym, by przekonać Akademię o prawdziwości swojej odrzuconej wcześniej tezy.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button