Filmy i rozrywka

Klan gucci online cz dubbing lub napisy

Clan gucci online cz dubbing lub napisy to amerykański biograficzny dramat kryminalny z 2021 roku w reżyserii Ridleya Scotta. Powstał na podstawie książki The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness. Glamour, and Greed (House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed) autorstwa Sary Gay Forden w 2001 roku. W filmie występują Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons, Salma Hayek i Al Pacino.

 

Klan gucci online cz dubbing lub napisy

 

Klan gucci online cz dubbing lub napisy

 

Światowa premiera filmu House of Gucci odbyła się 9. Listopad 2021 w Londynie. Odeon Luxe Leicester Square i ma trafić do kin w Stanach Zjednoczonych 24. Listopad 2021 roku przez United Artists Releasing.

The New York Times podsumował założenia filmu w następujący sposób: „…Film śledzi ambitną Patrizię, która zakochuje się w Maurizio Guccim (Adam Driver) i wyrusza w podróż, by zapoczątkować dynastyczną włoską markę luksusową. Rodzinny biznes nie jest zbyt efektowny dla książkowego Maurizia, a prawdziwą władzę sprawują jego ojciec Rodolfo (Jeremy Irons) i wuj Aldo (Al Pacino). Jeśli taki outsider jak Patrizia chce stać się prawdziwą siłą w Gucci. Będzie musiała nastawić resztę rodziny przeciwko sobie. W końcu Patrizia i Maurizio również znajdą się w niezgodzie, a jej złość na niego wkrótce przerodzi się w morderczą.”

 

Clan gucci online 

 

Clan gucci online

W czerwcu 2006 roku Ridley Scott miał wyreżyserować film o upadku dynastii rodziny Gucci. Scenariusz napisał Andrea Berloff, pomimo odrzucenia projektu przez rodzinę, a Angelina Jolie i Leonardo DiCaprio mieli podobno zagrać Patrizię Reggiani i Maurizio Gucci. Clan gucci online cz. W lutym 2012 roku córka Scotta, Jordan Scott, zastąpiła go na stanowisku reżysera i prowadziła rozmowy z Penélope Cruz do roli Reggiani. W listopadzie 2016 roku Wong Kar-wai przejął fotel reżysera od Jordana Scotta, Charles Randolph napisał scenariusz obok Berloffa, a Margot Robbie jest obecnie rozważana do roli Reggiani. W listopadzie 2019 roku Ridley Scott ponownie wyreżyseruje film. Scenariusz napisał Roberto Bentivegna, a w roli głównej wystąpiła Lady Gaga. Według prezesa Gucci Marco Bizzarri, dom mody współpracował z produkcją i dał jej pełny dostęp do swoich archiwów w zakresie garderoby i rekwizytów.

 

Film Gucci Clan 2021

 

Film Gucci Clan 2021

 

W listopadzie 2019 roku ogłoszono, że Gaga zagra Reggiani. W kwietniu 2020 roku prawa do filmu nabyła firma Metro-Goldwyn-Mayer. Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino, Robert De Niro, Jack Huston i Reeve Carney przystąpili do negocjacji w sierpniu. Clan gucci online cz. Podczas gdy De Niro zrezygnował z udziału w filmie. Jeszcze w tym samym miesiącu swój udział w roli operatora zapowiedział Dariusz Wolski. Camille Cottin dołączyła do obsady w styczniu 2021 roku. W marcu do obsady dołączyła Mădălina Diana Ghenea. Mehdi Nebbou i Miloud Mourad Benamara wraz z Salmą Hayek. Kim jest żona obecnego szefa Gucci, François-Henri Pinaulta.

 

Darmowy film online

 

W sierpniu 2020 roku poinformowano, że filmowanie rozpocznie się, gdy Scott zakończy produkcję The Last Stand (2021). Filmowanie odbywało się również w innych miejscach w kraju, takich jak Florencja, jezioro Como i Mediolan. Pod koniec marca wrócili do Rzymu, aby nakręcić sceny na Via Condotti. Filmowanie zakończyło się 8. Maj. Top 10 najpiękniejszych ras psów na świecie.

 

The Gucci Clan 

 

 Aby to zrobić, studiowała kadencję wokalną i postawę Reggianiego. Wyjaśniła: „Czułam, że najlepszym sposobem na uhonorowanie Maurizio i Włochów jest to, aby mój występ był autentyczny, z punktu widzenia kobiety. Nie włoska Amerykanka, ale włoska kobieta”. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button