Filmy i rozrywka

SpongeBob SpongeBob on the Run film online cz free

SpongeBob: SpongeBob w biegu. SpongeBob SpongeBob on the run film online cz free. The SpongeBob Movie: Sponge on the Run to amerykańskie amerykańskie live-action . Komputerowo animowany komediowy film przygodowy z 2020 roku oparty na animowanym serialu telewizyjnym SpongeBob SquarePants.

 

Oglądaj online

 

SpongeBob Sponge on the Run

 

Wyreżyserował i napisał twórca serialu i były scenarzysta serialu Tim Hill. Współtworzony z Jonathanem Aibelem i Glennem Bergerem, jest pierwszym filmem we franczyzie. Który jest w pełni animowany w stylizowanym CGI, a nie tradycyjnej animacji 2D. Regularna obsada głosowa serialu powtarza swoje role z serialu i poprzednich filmów. SpongeBob SpongeBob on the run film online cz free. Fabuła podąża za fabułą, jak SpongeBob spotkał Gary Ślimak, a SpongeBob dążenie do uratowania go po jego porwaniu. Jest to trzeci film kinowy oparty na franczyzie, po pierwszym w 2004 roku i drugim w 2015 roku. Film jest dedykowany zmarłemu w 2018 roku filmowcowi Stephenowi Hillenburgowi, który był również producentem wykonawczym przy projekcie.

 

SpongeBob SpongeBob on the Run film online cz free 

 

SpongeBob SpongeBob on the Run film online cz

 

Film został wyprodukowany przez Paramount Animation, Nickelodeon Movies i United Plankton Pictures, a animację zapewniła firma Mikros Image. Plany, pierwotnie mające być pokazane na całym świecie w Paramount Pictures, uległy zmianie z powodu pandemii COVID-19. Filmy dla dzieci – 10 najlepszych filmów dla dzieci. Film trafił do kin w Kanadzie 14. Sierpień 2020, cyfrowo na Netflix w 5 innych terytoriach. Listopad 2020 r. Został wprowadzony jako oferta premium video-on-demand i tytuł chrzestny Paramount+ w Stanach Zjednoczonych 4 marca. Marzec, 2021 r. Sponge on the Run otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, z pochwałą dla jego animacji i wierności do franczyzy.

 

W Bikini Bottom, Plankton pracuje nad nowym planem kradzieży formuły Krabby Patty, podczas gdy Karen twierdzi, że SpongeBob, a nie Pan Krabs, jest odpowiedzialny za wszystkie swoje poprzednie niepowodzenia. Tej samej nocy Plankton zakrada się do Krusty Krab i skanuje Krabby Patty. Aby wycisnąć formułę, jednak SpongeBob nieumyślnie powoduje Plankton wpaść do frytkownicy i stracić formułę.  Podczas gdy drugi szuka swoich kluczy. To prowadzi Plankton do zrozumienia, że Karen miała rację w swoich podejrzeniach.

 

SpongeBob : SpongeBob on the Run  pełny film 2021

 

pełny film cz dubbing 2021 spongebob

 

Tymczasem w Atlantic City samolubny władca król Posejdon właśnie skonsumował cały szlam ze swojego najnowszego morskiego ślimaka. Co jest niezbędne do jego odmłodzenia. Ponieważ ślimaki morskie prawie wyginęły, Posejdon ogłasza pozyskanie nowego ślimaka. Plankton dowiaduje się o tym i porywa ślimaka SpongeBob, Gary, tak, że SpongeBob pójdzie go znaleźć i nie przeszkadzać w jego planach. Następnego dnia rano, SpongeBob dowiaduje się od Patryka, że Gary został zabrany do Atlantic City. Plankton jednak proponuje Otto, robota. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.  Który Sandy zbudował, by zabrać je do miasta i nigdy nie wrócił. Bez SpongeBob gotowania Krabby Patties, rozwścieczeni klienci Krusty Krab rozbił restaurację mimo wysiłków pana Krabs i Squidward je zatrzymać. Otto zabiera SpongeBoba i Patricka do starego zachodniego miasteczka, gdzie spotykają ducha gburowatego o imieniu Sage.

 

 

Sage ujawnia, że są we śnie i muszą kontynuować poszukiwania w ramach misji specjalnej. Daje im „Monetę Wyzwania”, która zabiera ich do tawerny nawiedzonej przez przerażających piratów zombie. Po małym numerze muzycznym z Snoop Dogg, SpongeBob i Patrick odkrywają, że dusze piratów są uwięzione przez złego ducha znanego jako „El Diablo” i ich misją jest ich uwolnienie. El Diablo łapie duet w swoim biurze, ale oni przypadkowo rozbijają je światłem słonecznym odsłaniając niektóre zasłony okienne. Dusze piratów są uwolnione i SpongeBob i Patrick kontynuować swoją podróż, aż Otto budzi je, ujawniając, że to wszystko było snem.

 

SpongeBob SpongeBob Ucieczka film online cz free 2021

 

online cz dubbing

 

SpongeBob, który jest teraz w towarzystwie Sage, odkrywa, że Posejdon używa śluzu Gary’ego, aby pozostać młodym, i tak szybko, jak się skończy, ma go zniewolony z resztkami swoich poprzednich suszonych ślimaków. Po przybyciu do Atlantic City, Sage ostrzega parę, by nie rozpraszały ich atrakcje miasta, co ci ignorują. SpongeBob SpongeBob on the run film online cz free. Po nocy zabawy SpongeBob i Patrick odkrywają, że stracili „Monetę Wyzwania”, która pozwoliła im być odważnymi, ale nadal sięgają do pałacu Posejdona. Kiedy próbują wziąć Gary’ego z powrotem do domu do Bikini Bottom, są one zarówno aresztowane i uwięzione. Powrót w jego bikini Bottoms, Plankton przybywa na Krusty Krab i przygnębiony Pan Krabs daje mu receptę, bo nic nie jest takie samo bez SpongeBob. Ale z Panem Krabsem tak zdenerwowanym, Plankton czuł się niesamowicie winny za to, co zrobił. Po odkryciu, że SpongeBob i Patrick mają być wykonane na fantazyjnym pokazie w pałacu Posejdona, Pan Krabs, Squidward, Sandy i umorzony Plankton zdecydować się znaleźć i uratować je.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button