Filmy i rozrywka

Filmy dla dzieci – 10 najlepszych filmów dla dzieci

Nie wiesz, na co wpuścić swoje dzieci? Ciesz się z nami najlepszymi filmami dla dzieci. Filmy, które mogą oglądać nawet maluchy.

 

10. 12 zadań dla Asterixa

 

 12 zadań dla Asterixa Filmy dla dzieci

 

Od wielu lat wojska Cezara próbują zdobyć galijską wioskę, ale bezskutecznie. Żołnierze Cezara zaczynają się martwić, że walczą z bogami i nie da się ich pokonać. Aby udowodnić swoją potęgę, Cezar postanawia zawrzeć układ z Galami. Jeśli uda im się wykonać dwanaście zadań, które na nich nakłada, staną się suwerennymi władcami Rzymu. Jeśli jeden zawiedzie, cała wioska zostanie poddana Cezarowi. Nasi przyjaciele Asterix i Obelix wyruszają w podróż, aby zdecydować o losie swoich przyjaciół. Filmy dla dzieci.

 

9. Coco

 

 coco Filmy dla dzieci

 

Pomimo rodzinnego zakazu muzyki, Miguel aspiruje do zostania znanym muzykiem jak jego idol, Ernesto de la Cruz. Pragnąc udowodnić swój talent, Miguel poprzez zbieg niesamowitych okoliczności trafia do pięknego i barwnego Królestwa Umarłych. Tam poznaje czarującego kłamcę-konserwatystę Hectora i razem wyruszają w porywającą podróż, by odkryć prawdziwą historię rodziny MIGUEL.

 

8. Shrek 

 

 

 

Shrek, zielony olbrzym z antenami kosmitów, żyje samotnie, ale szczęśliwie w swoim zacisznym domu przy lesie, dopóki nie zostanie dosłownie zasadzony przez niekończący się strumień znajomych i nie tak znanych postaci z bajek, które zostały wygnane z królestwa nieestetycznego i kwaśnego Lorda Farquaada. W próbie przywrócenia porządku i, co ważniejsze, pokoju do jego mieszkania, Shrek obiecuje Farquaad, że będzie uratować piękną księżniczkę Fionę z niewoli strasznego smoka i przynieść ją do niego, aby stać się jego żoną. Z pomocą przebiegłego osła, gotowego zrobić dla Shreka wszystko, byle tylko zamknąć się na chwilę, olbrzym spełnia swoją obietnicę, tylko że potem sprawy się dziwnie plączą, skręcają i komplikują, tak że wszystko kończy się zupełnie i zupełnie inaczej …

 

7. Finding Nemo

 

Finding Nemo

 

W kolorowych i ciepłych wodach Wielkiej Rafy Koralowej Marlin i jego jedyny syn Nemo żyją w swojej bezpiecznej i ustronnej kryjówce z ukwiałów. Obawiając się wszystkich nieprzewidzianych niebezpieczeństw, jakie kryją w sobie głębiny oceanu, Marlin stara się chronić syna przed pułapkami otoczenia. Ale Nemo, jak wszystkie małe rybki, jest bardzo ciekawski i chce poznać tajemniczą rafę. Następnie, gdy jest niespodziewanie porwany daleko od domu i kończy się w akwarium, że tani dentysta ozdobił swoje biuro z, Marlin znajdzie się nieoczekiwanie obsadzony w roli bohatera na zadanie ratowania syna.

Podczas poszukiwań do Marlina dołącza Samarytanka Dory – ryba z najgorszą pamięcią krótkotrwałą i największym sercem w całym oceanie. Dzięki temu Marlin stopniowo zaczyna też wierzyć, że wszystkie problemy zostaną w końcu rozwiązane. Po napotkaniu licznych pułapek zarówno podwodnego, jak i lądowego świata, w tym rekinów, żółwi, meduz, ptaków morskich, miejskich kanałów ściekowych i samego człowieka, rozstanie ojca i syna kończy się radosnym płaczem, a niegdyś strachliwy Marlin staje się prawdziwym bohaterem w oczach swojego potomstwa i oceanu. Filmy dla dzieci.

6 przepisów na domowe odżywki do włosów dla każdego rodzaju włosów

 

6. Příšerky s.r.o.

 

Potwory Filmy dla dzieci

 

Monsters Incorporated to nawiedzona fabryka prowadzona przez Henry’ego J. Waternoose’a, a jednym z jej głównych nawiedzeńców jest James P. Sullivan, którego przerażającym asystentem i najlepszym przyjacielem oraz współlokatorem jest Mike Wazowski. W tajemniczym świecie potworów i duchów, gdzie elektryczność pochodzi z dziecięcych (przerażonych) krzyków, mała dziewczynka o imieniu Boo niechcący …

 

5.  Iron Giant Filmy dla dzieci 

 

Iron Giant

 

Do czasu, gdy dziewięcioletni Hogarth ratuje gigantycznego robota, który przybył na Ziemię z kosmosu. Hogarth próbuje bronić swojego nowego genialnego przyjaciela przed agentami rządowymi i żołnierzami.
W pozornie spokojnym miasteczku Rockwell w stanie Maine w 1957 roku dziewięcioletni chłopiec o imieniu Hogarth śni o inwazji kosmitów i walkach z komunistycznymi agentami. Pewnego dnia jego marzenie się spełnia – do pobliskiego jeziora podobno wpadł gigantyczny robot z kosmosu. Hogarthowi udaje się wyłowić robota i mimo protestów matki Annie, ukrywa go u swojego przyjaciela Deana. O obecności robota wkrótce dowiaduje się agent rządowy Kent Mansley, który za wszelką cenę chce zniszczyć intruza. I to od Hogatha będzie zależało, czy uda mu się to zrealizować.

 

4. Toy Story 

 

Toy Story Toy Story  Filmy dla dzieci.

 

Kto myśli, że zabawki nie mają własnego życia, jest w błędzie. Nie prędzej dziecko wychodzi za drzwi, niż w jego pokoju zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Wszystkie zabawki oddychają z ulgą, bo wreszcie mogą być sobą, zamiast udawać zwykłe przedmioty martwe. Najpopularniejsza zabawka – kowboj Woody – co zrozumiałe ma główne zdanie i wszyscy inni przygotowują dziś pod jego przewodnictwem specjalną akcję rozpoznawczą. To urodziny chłopca, a przyjaciele Woody’ego martwią się, jakie nowe (i lepsze) zabawki będą musieli powitać w swoim gronie. Tym razem spełniają się ich najgorsze podejrzenia, a rywalem Chudego staje się urodzinowy prezent – gadający super statek kosmiczny o imieniu Buzz. Na pierwszy rzut oka Woody i Buzz nie rzucają się w oczy, ale kiedy rakieta przypadkowo wypada przez okno na podwórko sąsiedniego domu, zajmowanego przez chłopca, którego ulubioną rozrywką jest torturowanie zabawek, Woody musi wyruszyć z misją ratunkową. On i Buzz mają zamiar wyruszyć na największą przygodę swojego „życia” …

 

3. Chip & Dale: Co się robi w oddziałach

 

Chip i Dale Co robić w oddziałach

 

W drugiej części zbioru o pomysłowych wiewiórkach Chip i Dale znajduje się osiem opowiadań. W każdym z nich wesołe zwierzątka mają jakieś problemy z sąsiadem Donaldem, które zawsze rozwiązują wspólnie w parach i ku swojemu zadowoleniu. Klasyczna animacja będzie cieszyć oko i pieścić duszę zarówno dużych, jak i małych miłośników zabawnych historii.

 

2. Epoka lodowcowa Filmy dla dzieci 

 

Epoka lodowcowa Filmy dla dzieci

 

Nie było. Nie tak dawno, ledwie 20 tysięcy lat temu, w prehistorycznym świecie, gdy zamarza w pył, zaczyna się historia mi-mi-migracji. Ale skąd ktoś ma wiedzieć, że to epoka lodowcowa, a nie np. czasy mrozów czy wielkiego chłodu? No to przyjrzyjcie się naszym bohaterom! Ich twarze są wręcz lodowate. A z przeprowadzką to pościg, zwłaszcza gdy ekipa zwierząt – mamuta, tygrysa i leniwca – znajduje ludzkie młode, bardzo urocze i wymyśla, by oddać młode rodzicom. Podczas swojej pełnej przygód podróży zwierzęta mają wiele zmartwień, jak się odżywiać. Mamut musi uważać, żeby nie zostać nadepniętym na zawsze. I musi bronić swojej cielesności. Nie jest przecież gruby, to włosy sprawiają, że tak wygląda. Tygrys z kolei musi zachować swoją tygrysią powagę. I ma jeszcze wiele spraw związanych ze związkiem do przepracowania. I jaki to porządek, gdy leniwiec zmienia partnerów jak skarpetki? O rany, mamut, jest wierny. W końcu trzeba by było coś zmienić. A może „globalne ocieplenie”?

 

1. Filmy dla dzieci o Bambi 

 

bambi

 

Wraz z pierwszymi promieniami słońca, które budzą wszystko wokół do życia, rozpoczyna się słynna historia Bambi. Dzięki najnowocześniejszej technologii, Walt Disney Studios przynosi go teraz do Ciebie w oczyszczonej i zremasterowanej formie! W sercu lasu mieszka mały Bambi, który stawia pierwsze nieśmiałe kroki w życiu i poznaje otaczający go świat. Wraz ze swoimi przyjaciółmi, uroczym króliczkiem Dupkiem i nieśmiałym skunksem Kvietkiem, przeżywają wspaniałe przygody. Jeździć na łyżwach po „usztywnionej” wodzie, przywieźć do lasu i poznać wszystkich jego dziwnych mieszkańców. Ich mądry przewodnik, Wydra, który jest królewskiego pochodzenia, przekazuje im swoje doświadczenia związane z miłością, stratą i życiem. Bambi to jedna wielka przygoda pełna humoru, wspaniałej animacji i nominowanej do Oscara muzyki. Filmy dla dzieci.

Filmy o koniach : Top 10 najlepszych filmów

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button