Filmy i rozrywka

Blackpink film cz dubbing napisy online

Blackpink the movie cz dubbing online  to film dokumentalny z 2020 roku w reżyserii Caroline Suh, który opowiada historię południowokoreańskiej grupy dziewcząt Blackpink jako koleżanek z klasy i jednostek, szczegółowo opisując ich wzrost. sława.Film został wydany mniej niż dwa tygodnie po wydaniu pierwszego studyjnego albumu Blackpink, The Album, i został opisany jako „wciągający dokument, który podkreśla indywidualność każdego członka”.

 

Blackpink film cz dubbing online

 

Blackpink film cz dubbing online dubbing napisy

 

Blackpink film cz dubbing online. To pierwszy dokument Blackpink i pierwsza oryginalna treść K-popowa Netflixa. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

Otwarty dokument obejmuje cztery lata od debiutu Blackpink w 2016 roku z materiałami wideo z ich dni treningowych, spojrzeniem na ich codzienne życie, zakulisowymi historiami i wywiadami z członkami. Śledzi próby i utrapienia bycia gwiazdą K-popu, proces nagrywania debiutanckiego albumu grupy, The Album, oraz nadchodzący solowy debiut ówczesnego członka Rosé, a kulminacją jest ich występ na Coachelli w 2019 roku.

Fenomen K-popu wziął świat szturmem, a Blackpink stała się prawdopodobnie najbardziej znaną i popularną grupą dziewcząt na świecie. Intymna relacja reżyserki Caroline Suh z Jisoo, Jennie, Rosé i Lisą oferuje organiczne i szczere momenty, które dają widzom autentyczne spojrzenie na życie Blackpink, jak również poświęcenie i wyczerpujące przygotowania, które każda z członkiń wkłada w każdą udaną piosenkę, tworzący historię występ i wyprzedane show na arenie. Jesteśmy podekscytowani, że możemy przedstawić ich historię fanom na całym świecie.

 

Blackpink film

 

Blackpink film cz dubbing online

 

– Adam Del Deo, wiceprezes ds. funkcji dokumentalnych w Netflixie. Dokument został wyreżyserowany przez Caroline Suh, nominowaną do nagrody Emmy twórczynię Docuseries Netflixa Salt Acid Heat, wyprodukowany przez Carę Mones i wyprodukowany przez RadicalMedia. Projekt został sprowadzony do Caroliny Suh przez Netflix, ponieważ firma współpracowała z Blackpink przy tworzeniu ich pierwszego k-popowego projektu. Film został nakręcony w dwóch przedziałach czasowych, przy czym pierwszy okres przypadł na jesień 2019 roku, a drugi na luty 2020 roku. Archiwalne nagrania z dni treningowych Blackpink zostały dostarczone przez agencję grupy, YG Entertainment. Mówiąc o filmie, Suh miała nadzieję, że dokument „uczłowiecza wszystkie członkinie Blackpink i że ludzie mogą uznać je za trójwymiarowe osoby, a nie tylko te idole czy ikony.”

 

Podczas globalnej konferencji prasowej filmu, członek Rosé ujawnił. Że tytuł Light Up the Sky powstał w trakcie kręcenia filmu. Gdy byli w studio, a był to jeden z tekstów do piosenki zespołu „Jak wam się podoba”

 

Blackpink film online

 

Blackpink the movie film cz

 

8 września 2020 roku Netflix i Blackpink ogłosili na swoich kontach w mediach społecznościowych premierę serialu Blackpink: Light Up the Sky. Netflix i na innych swoich kontach w mediach społecznościowych. Jak zaprzyjaźnić się z kotem i psem.

 

Przed premierą filmu, Blackpink zorganizowały globalną konferencję prasową w Seulu. Do których 13. Październik, do którego dołączyła reżyserka Caroline Suh z Nowego Jorku za pośrednictwem wideokonferencji. Dostępne ikony profilowe wszystkich czterech członkiń Blackpink.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button