Filmy i rozrywka

Sierota Pierwsze morderstwo online cz dubbing horror 2022

Orphan’s First Murder online cz dubbing horror 2022 to amerykański horror psychologiczny z 2022 roku, który służy jako prequel do filmu Orphan z 2009 roku. Film wyreżyserował William Brent Bell na podstawie scenariusza Davida Coggeshalla oraz historii Davida Leslie Johnsona-McGoldricka i Alexa Mace’a. W rolach głównych wystąpią Julia Stiles i Isabelle Fuhrman.

 

Orphan first murder online cz

 

Orphan first murder online cz

 

Pierwotnie z roboczym tytułem Esther, projekt został ogłoszony w lutym 2020 roku. Oficjalny tytuł został ujawniony w listopadzie tego samego roku, a Fuhrman ponownie wcieli się w rolę Esther i wystąpi obok Stilesa, Sutherlanda i Matthew Finlana. Filmowanie odbywało się w Winnipeg od listopada do grudnia 2020 roku. Sierota pierwsze morderstwo online cz dubbing horror 2022.

 

Orphan: First Kill został sfinansowany przez eOne, Dark Castle Entertainment i Sierra/Affinity i miał premierę najpierw na innych terytoriach, zaczynając od Filipin 27. Lipiec 2022 r. W Stanach Zjednoczonych zostanie wydany przez Paramount Players 19. Sierpień 2022 w wybranych kinach, cyfrowo i poprzez streaming za pośrednictwem Paramount+.

Horror 2022 online

 

Horror 2022 online
Horror 2022 online

 

W lutym 2020 roku dla eOne, Dark Castle Entertainment i Sierra/Affinity ogłoszono prequel do Orphan (2009) zatytułowany Esther, który miał być wyreżyserowany przez Williama Brenta Bella i napisany przez Davida Coggeshalla, na podstawie historii producenta wykonawczego Davida Leslie Johnsona-McGoldricka i producenta Alexa Mace’a, którzy napisali odpowiednio scenariusz i scenopis. historia do pierwszego filmu. Najlepsze horrory 50 najlepszych horrorów jakie znam

W listopadzie 2020 roku ogłoszono nowy tytuł filmu jako Orphan: First Kill, w którym Isabelle Fuhrman powtórzyła swoją rolę Esther, a do obsady dołączyli Julia Stiles i Rossif Sutherland. Twórcy filmu ujawnili, że użyli kombinacji makijażu i ujęć z wymuszoną perspektywą, aby Fuhrman mógł ponownie sportretować Esther. Dwie aktorki dziecięce służyły również jako sobowtóry Fuhrmana.

 

Orphan First Murder cz dubbing

 

Orphan First Murder cz dubbing

 

Zdjęcia główne rozpoczęły się w Winnipeg w listopadzie 2020 roku i zakończyły się 11 listopada. Grudzień tego samego roku. We wrześniu 2021 roku ogłoszono, że Paramount Players nabył prawa do dystrybucji filmu w USA. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.

„Przerażająca saga Esther trwa w tym porywającym prequelu do oryginalnego i wstrząsającego hitu grozy „Orphan”. Po zaaranżowaniu błyskotliwej ucieczki z estońskiego zakładu psychiatrycznego, Esther wyjeżdża do Ameryki, podając się za zaginioną córkę bogatej rodziny. Pojawia się jednak nieoczekiwany zwrot akcji, który stawia ją przeciwko matce, która za wszelką cenę chce ochronić swoją rodzinę przed morderczym „dzieckiem”.”

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button