Filmy i rozrywka

Home Alone 3 online cz dubbing lub napisy

Home Alone 3 online cz dubbing lub napisy to amerykański rodzinny film komediowy z 1997 roku napisany i wyprodukowany przez Johna Hughesa. Jest to trzeci film we franczyzie Home Alone i pierwszy, w którym nie występuje aktor Macaulay Culkin i obsada poprzednich filmów, a także reżyser Chris Columbus i kompozytor John Williams. Jest to również ostatni film z serii Home Alone, który trafił do kin. Reżyserem filmu jest Raja Gosnell (w swoim debiucie reżyserskim), który pełnił rolę montażysty przy obu oryginalnych filmach. W roli głównej Alex D. Linz jako Alex Pruitt, 8-letni cudowne dziecko, które broni swojego domu przed niebezpieczną grupą przestępców pracujących dla niesławnej organizacji terrorystycznej.

 

Home Alone 3 online cz dubbing lub napisy

 

Home Alone 3 online cz dubbing lub napisy

 

Po filmie powstał telewizyjny sequel Home Alone 4: W 2002 roku. Home Alone 3 online cz dubbing lub napisy. Hongkong, międzynarodowo poszukiwany przestępca Peter Beaupre zostaje poinstruowany przez wysoko postawionego członka północnokoreańskiej organizacji terrorystycznej, aby odzyskać mikroprocesor o wartości 10 milionów dolarów, wykorzystywany do podkładania rakiet. Później spotyka się ze swoimi towarzyszami Alice Ribbons, Burton Jernigan i Earl Unger, gdzie odzyskują chip i ukrywają go w zdalnie sterowanym samochodzie zabawkowym, aby przemycić go przez ochronę na międzynarodowym lotnisku w San Francisco. Jednak pomieszanie bagażu powoduje, że starsza pasażerka z Chicago, pani Hess, niechcący zabiera torbę samochodową szpiegów. Do Chicago przybywa czterech szpiegów, którzy systematycznie przeszukują wszystkie domy w podmiejskiej dzielnicy pani Hess w poszukiwaniu chipa.

 

Oglądaj Home Alone 3 online 

 

Oglądaj Home Alone 3 online 

 

Ośmioletni Alex Pruitt dostaje od Hess zdalnie sterowany samochód za odśnieżanie jej podjazdu, ale ona poucza go za drapanie się w miejscu publicznym. Oglądaj Home Alone 3 online. Po powrocie do domu dowiaduje się, że ma ospę wietrzną i musi trzymać się z dala od szkoły. Następnego dnia Alex odkrywa szpiegów, gdy szpieguje swoich sąsiadów. Po dwóch nieudanych próbach zgłoszenia ich, Alex dołącza zdalnie sterowaną kamerę do swojego samochodu i używa jej do szpiegowania ich, prowadząc szpiegów do rozpoczęcia prześladowania go, gdy go zauważą. Zaciekawiony tym, czego chcą z zabawkowym samochodem, Alex otwiera go i odkrywa skradziony chip. Informuje lokalne centrum rekrutacyjne Sił Powietrznych o odkryciu i pyta, czy mogą przekazać informacje o chipie odpowiednim władzom. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.

 

Home Alone 3

 

Home Alone 3

 

Szpiedzy w końcu orientują się, że Alex ich obserwował i postanawiają włamać się do jego domu. Alex sadzi w domu ładunki wybuchowe z pomocą swojego zwierzęcego szczura Dorisa i hałaśliwej papugi brata. Home Alone 3. Beaupre, Alice, Jernigan i Unger włamują się, zastawiają pułapki i doznają różnych obrażeń. Podczas gdy czwórka ściga Alexa po domu, on ucieka i ratuje Hessa, którego Alice przykleiła do krzesła w garażu. Beaupre zasadza się na Alexa, ale ten używa pistoletu bąbelkowego przypominającego Glocka, by go zastraszyć.

 

Film online cz

 

Film online cz

 

Tymczasem agenci FBI przybywają do szkoły rodzeństwa Alexa po wskazówce z centrum rekrutacyjnego. Rodzina Alexa sprowadza agentów i policję do ich domu, gdzie aresztują Alice, Jernigana i Ungera. Beaupre ucieka jednak do śnieżnej fortecy na podwórku.Home Alone 3 online cz dubbing lub napisy. Film online pl. Papuga wbija się zdalnie sterowanym samochodem do śnieżnej fortecy i grozi odpaleniem odpalanych wewnątrz fajerwerków. Beaupre oferuje ciastko w zamian za milczenie, ale papuga prosi o dwa. Ponieważ Beaupre ma tylko jedną, papuga odpala fajerwerki i ucieka; Beaupre zostaje odkryty i aresztowany. Alone at Home online cz dubbing lub napisy.

 

Aktorzy występujący w filmie

 

Aktorzy występujący w filmie

 

Później, Pruitts, Hess i władze rzucić przyjęcie dla Alexa, jak dom Pruitt jest naprawiane i Jack wraca do domu z podróży służbowej. Aktorzy występujący w filmie. Home Alone 3 online cz dubbing lub napisy. Szpiedzy okazują się zarażać ospą Alexa podczas swoich obchodów.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button