Filmy i rozrywka

Arthur’s Curse online pl dabing 2022

Klątwa Artura online pl dubbing 2022  to francuski meta-horror w reżyserii Barthélemy’ego Grossmanna. Jest to czwarta odsłona serii filmowej Artur, opartej na serii książek dla dzieci Artur Luca Bessona i spin-off do tej trylogii.

 

Arthur’s Curse online pl dabing 2022

 

Arthur's Curse online pl dabing 2022

 

Jest to samodzielny film, który nie jest częścią tej samej ciągłości co poprzednie filmy i rozgrywa się w prawdziwym świecie, gdzie grupa nastoletnich fanów serii filmów o Arturze odkrywa dom, w którym kręcono trylogię. Wkrótce jednak odkrywają, że istoty, które zamieszkiwały świat Minimoys, wciąż pozostają.

 

Produkcja rozpoczęła się potajemnie w 2020 roku w Normandii. Jest to pierwszy film Artura, który został sklasyfikowany przez Francuski Komitet Klasyfikacji Dzieł Kinematograficznych jako „zakazany dla widzów poniżej 12 roku życia”, a także pierwszy, który powstał w języku francuskim.

 

Horror 2022 nowy

 

Horror 2022 nowy

 

Arthur, Maladiction ukazał się we Francji 29. Czerwiec 2022 roku przez Apollo Films i EuropaCorp Distribution. Film został słabo przyjęty przez krytyków.

 

Alex od dzieciństwa jest fanem filmowej franczyzy Arthur. W dniu jego urodzin przyjaciele postanowili zrobić mu niespodziankę i zabrać go do domu, w którym kręcono trylogię. Żadne z nich nie podejrzewa, że zmierzają w śmiertelną pułapkę. To, co kiedyś było dziecięcym marzeniem, wkrótce zamienia się w prawdziwy koszmar… Rosyjskie filmy wojenne – 10 najlepszych rosyjskich filmów wojennych.

 

Film rozpoczyna się otwarciem pierwszego filmu Artur i Minimoys, gdzie widzimy ośmioletniego Alexa, Samanthę, Jeana, Mathilde, Renatę, Maximusa, Douglasa i Dominique oglądających trylogię Artur i Minimoys. Po trzecim filmie matka Alexa zabiera dzieci do łóżka i życzy synowi wszystkiego najlepszego, Alex opowiada matce o swoim marzeniu: zostać Minimoyem.

 

Arthur’s Curse online pl dabing 2022

 

Arthur's Curse online cz dabing 2022

 

10 lat później 18-letni Alex próbuje uciec przed żandarmami w przebraniu Artura. W domu Jean, Renata, Maxime, Dominique, Douglas i Mathilde przygotowują się do przyjęcia urodzinowego Alexa, w którym wezmą udział po ucieczce przed żandarmami. Samantha przybywa ubrany jako księżniczka Selenia z Arthur i Minimoys, który zaskakuje Alex, wieczór zaczyna i grupa przyjaciół jeść ciasto, Alex rozpakowuje wszystkie prezenty jego przyjaciele zaoferowali mu, a następnie udaje się do sypialni z Samantha do dyskusji, Maxime przybywa oglądać filmy z sagi, grupa przyjaciół następnie oglądać trylogię sagi, a następnie zebrać wokół stołu do jedzenia. Samantha ogłasza niespodziankę dla Alexa, jej przyjaciele znaleźli dom, w którym Artur i Minimoys zostały sfilmowane, Alex nie wierzy, ale jej przyjaciele pokazują mu wideo wysłane przez ich przyjaciół Momo i Pilou pokazując je przed domem, w którym zostały sfilmowane, cała grupa przyjaciół następnie opuścić następnego dnia, aby znaleźć dom.

 

Film „Klątwa Artura

 

Film

 

Po kilku godzinach w drodze nastolatkowie zatrzymują się w spokojnym miasteczku, by kupić jedzenie. Gdy przyjechali, mieszkańcy śledzili ich od momentu przyjazdu do momentu wyjazdu. Po tym jak wyruszają w podróż, Renata zatrzymuje się przy domu i pyta o drogę. Dzwonią do drzwi domu, podczas gdy Mathilde robi zdjęcia, widzi odciętą ludzką nogę wiszącą na sznurze, ale gdy robi zdjęcia, skacze na nią pies, potem podchodzi do nich kilka innych psów, a mieszkaniec domu pyta ich, co tam robili, nastolatkowie opowiadają o tym mieszkańcom wioski, którzy szukają domu, który został wykorzystany podczas kręcenia filmu Artur i Minimoys. Wieśniak, który wydaje się być całkowicie paranoiczny, mówi im, że teren wokół domu jest niebezpieczny i że powinni wrócić, wieśniak wścieka się i wystrzeliwuje strzelbę w powietrze, aby zmusić ich do odejścia. Filmy świąteczne – 10 najlepszych filmów świątecznych

 

Oglądaj za darmo

 

Po odnalezieniu właściwej ścieżki, grupa przyjaciół jest zmuszona zatrzymać się w lesie z powodu pnia drzewa blokującego drogę. Alex i pozostali kontynuują podróż pieszo, podczas gdy Renata oznacza ich drogę wstążkami, aby znaleźli drogę powrotną do samochodu. Po dotarciu na miejsce przyjaciele odnajdują dom, robią mu zdjęcia i odkrywają, że przedmioty użyte w strzelaninie nadal znajdują się na swoim miejscu. Alex, Samantha, Maxime i Dominique znajdują drzwi-pułapki, które prowadzą do piwnicy domu, podczas gdy Jean. Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

Matylda, Douglas i Renata idą na górę, aby zwiedzić resztę domu. Jean zauważa wtedy, że tory kolejowe z filmu są nadal na swoim miejscu. Podobnie jak farba użyta w filmie, znajdują rzeczy Momoa i Pilou na kempingu i zastanawiają się, gdzie są. Arthur’s Curse online cz dubbing 2022. Alex, Samantha, Maxime i Dominique badają piwnicę i znajdują przedmioty użyte w filmach. Maxime i Dominique wracają następnie na górę, by sprawdzić, co z pozostałymi. Podczas gdy Alex i Samantha badają resztę, Alex znajduje zablokowane drzwi i próbuje je otworzyć. Kiedy Alex i Samantha nie otworzą drzwi. Wracają na górę, ale wpadają na Jean, która jest pokryta farbą jak w filmach i przeraża ich.

 

Jakość HD

 

Alex, Samantha i inni obozują w pobliżu domu, a następnie próbują zadzwonić do Momo i Pilou, aby dać im znać, że przybyli, ale żaden z nich nie odpowiada. Grupa przyjaciół wybrała się do lasu w poszukiwaniu drewna na opał, wspólnie bawiła się i wznosiła toasty za urodziny Alexa. W drodze do kominka Dominique znajduje pod stopami zapalony telefon Momo. Alex i inni zastanawiają się, gdzie jest Momo i jak udało mu się zgubić telefon, ale kontynuują świętowanie. W drodze do łóżka Alex i Samantha omawiają swoje uczucia w sypialni, a następnie całują się. W nocy Alex budzi się z koszmaru, w którym widzi, jak Momo, Pilou i on sam zostają zaatakowani przez obcych. Wychodząc z namiotu, by pójść do łazienki, Alex zauważa światła dochodzące z lasu w oddali, gdzie widzi kilka osób, woła Momo myśląc, że to on, ale ten nie odpowiada.

 

Arthur’s Curse online pl dabing 2022

 

Następnego dnia nastolatkowie znaleźli przewróconą lodówkę i zjedzone jedzenie. Douglas uważa, że mógł to zrobić niedźwiedź, podczas gdy inni mówią mu, że w okolicy nie ma niedźwiedzi. Wysyłają więc Douglasa do samochodu, by z nim porozmawiał.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button