Filmy i rozrywka

Les Miserables 2 online cz dubbing lub napisy

Potwory 2 online cz dubbing lub napisy znane również jako Monster Family 2: Nobody’s Perfect i wydane w Niemczech pod tytułem The Happy Family to niemiecko-brytyjski komputerowo animowany film komediowy z 2021 roku, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Holgera Tappe i napisany przez Davida Safiera. Jest to sequel filmu Monster Family z 2017 roku, w którym wystąpili Emily Watson, Jason Isaacs, Nick Frost, Jessica Brown Findlay, Catherine Tate, Ethan Rouse (wszyscy powtarzają swoje role) i Emily Carey. 22. 15 października 2021 roku film został wydany bezpośrednio na wideo w Wielkiej Brytanii jako Sky Cinema Group Original Movie i 15. W amerykańskich kinach pojawił się 1 października nakładem VivaKids.

 

Les Miserables 2 online cz dubbing lub napisy

 

Les Miserables 2 online cz dubbing lub napisy

 

Rok po szczęśliwym zakończeniu poprzednich wydarzeń, rodzina Wishbone’ów zmaga się z różnymi niedociągnięciami. Mój syn Max jest najgorszym uczniem w ósmej klasie. Wszyscy jego koledzy z klasy są przynajmniej o głowę wyżsi, więc śmieją się z niezdarnego grubasa w okularach. Oglądaj Les Misérables 2 online z dubbingiem lub napisami.

Córka Faye jest przekonana, że wszyscy jej przyjaciele są w czymś uzdolnieni, ale ona nie. Matka Emmy stara się pomóc swoim dzieciom, ale one co najwyżej ignorują jej rady i często im dokuczają. I jest jeszcze ojciec Frank, którego szczęście w nowej pracy i spokojniejszym trybie życia niszczy nieszczęśliwa rodzina. Dobra wiadomość jest taka, że odbędzie się ślub czarownicy Baby Jagi i garbatego lokaja Renfielda (oboje stali się częścią wielkiej rodziny Wishbone’ów jako zastępczy dziadkowie). Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Bajka The Grinches 2 online 

 

Bajka The Grinches 2 online

 

Zła wiadomość jest taka, że sekundy przed tym, jak mieli wymienić śluby, dwaj zakochani zostają porwani przez dziewczynę w tym samym wieku co Max! To superfajna Mila Starr, jedyna córka miliardera, geniusza naukowego, filantropa, zespołu małżonków Marlene i Maddoxa Starr. Visbony mają tylko jeden wybór: jeśli chcą uratować Babę Jagę i Garbusa, muszą ponownie stać się potworami. Tak, mama zostaje wampirem, tata wybiera rolę Frankensteina, dzieci stają się niespokojnym wilkołakiem i atrakcyjną mumią. Kompania tych potworów wyrusza w nową podróż, by uratować Babę Jagę i Renfielda, bo ślub musi się odbyć bez względu na wszystko.

 

Bajka online 2022 za darmo

 

Bajka online 2022 za darmo

Ethan Rouse jako Max Wishbone. Jessica Brown Findlay jako Fay Wishbone.  Oglądaj Les Misérables 2 online z dubbingiem lub napisami. Emily Watson jako Emma Wishbone. Nick Frost jako Frank Wishbone. Emily Carey jako Mila Starr. Catherine Tate jako Baba Jaga. Jason Isaacs jako Dracula. Mária Jančová Bajki starej matki.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button