Filmy i rozrywka

Myszy należą do nieba online cz dubbing lub napisy

Myszy należą do nieba online cz dubbing lub napisy to czeski animowany przygodowy film akcji science fiction z 2021 roku wyprodukowany przez Walt Disney Feature Animation i 27. Został wydany przez Walt Disney Pictures w listopadzie 2002 roku. Jest 43. Animowany film fabularny Disneya, który jest adaptacją science-fiction powieści przygodowej Roberta Louisa Stevensona z 1883 roku Wyspa Skarbów i był pierwszym filmem, który został wydany jednocześnie w kinach głównego nurtu i IMAX.

 

Myszy należą do nieba online cz dubbing lub napisy

 

Myszy należą do nieba online cz dubbing lub napisy

 

Jest to co najmniej drugi retelling tej historii w kosmicznej scenerii po włoskim miniserialu Wyspa skarbów w kosmosie z 1987 roku. Myszy należą do nieba online cz dubbing lub napisy. Wykorzystuje nową technikę ręcznie rysowanej tradycyjnej animacji 2D, która jest umieszczona na wierzchu animacji komputerowej 3D. Z budżetem 140 milionów dolarów był to wówczas najdroższy tradycyjnie animowany film, jaki kiedykolwiek powstał. Fryzury dla włosów rzadkich.

 

Film został napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Rona Clementsa i Johna Muskera, którzy przedstawili koncepcję w tym samym czasie, gdy przedstawiali inny film animowany Disneya, Małą Syrenkę (1989). W „Treasure Planet” występują Joseph Gordon-Levitt, Brian Murray, David Hyde Pierce, Martin Short, Roscoe Lee Browne, Emma Thompson, Michael Wincott, Laurie Metcalf i Patrick McGoohan (w swojej ostatniej roli filmowej). Partyturę muzyczną skomponował James Newton Howard, natomiast kilka piosenek napisał i zaśpiewał John Rzeznik. Film wypadł słabo w box office, jego realizacja kosztowała 140 milionów dolarów, zarabiając 38 milionów dolarów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz nieco poniżej 110 milionów dolarów na całym świecie. Zebrał jednak całkiem pozytywne recenzje od krytyków i widzów.

 

Film animowany Myszy należą do nieba 

 

Film animowany Myszy należą do nieba .

 

Na 75. został nominowany do nagrody dla najlepszego filmu animowanego podczas rozdania Oscarów. Jest to trzecia Disneyowska adaptacja powieści, po Wyspie Skarbów (1950) i Wyspie Skarbów Muppetów (1996). Jest to również pierwszy niemuzyczny film Clementa i Muskera od 1986 roku The Great Mouse Detective.

Na planecie Montressor młody Jim Hawkins jest oczarowany opowieściami o legendarnym kapitanie piratów Nathanielu Flincie i jego umiejętności pojawiania się znikąd, zasadzania na przepływające statki i znikania, by ukryć swój łup na tajemniczej „planecie skarbów”. Dwanaście lat później Jim stał się odległym i odizolowanym awanturnikiem. Bo ojciec go zostawił. Niechętnie pomaga matce Sarah prowadzić rodzinny Benbow Inn i korzysta z „Alpine Sun Cruising”: surfowania po niebie na szczycie żaglówki napędzanej rakietą.

 

Myszy należą do nieba cz film 2021

 

Myszy należą do nieba cz film 2021

 

Pewnego dnia w pobliżu karczmy rozbija się statek kosmiczny. Umierający pilot Billy Bones daje Jimowi kulę i mówi mu, żeby „uważał na cyborga”. Nagle, banda piratów włamać się do karczmy i spalić go do ziemi, podczas gdy Jim, jego matka i ich przyjaciela psa Dr Delbert Doppler uciec. W pokoju Dopplera, Jim odkrywa, że kula jest projektor holograficzny zawierający mapę gwiazd, która prowadzi do lokalizacji Treasure Planet. Pomimo niechęci Sary, Jim i Doppler decydują się na podróż do Treasure Planet, aby zebrać fundusze na przywrócenie karczmy. Jak pozbyć się myszy w domu i mieszkaniu – porady i wskazówki.

 

Oglądaj Bajka online cz dubbing lub napisy

 

Doppler przydziela RcLS Legacy zadanie odnalezienia Planety Skarbów. Statkiem dowodzi kocia kapitan Amelia, wraz ze swoim kamiennym i zdyscyplinowanym pierwszym oficerem, panem Strzałą. Załoga to motłoch, któremu potajemnie przewodzi półrobotny kucharz John Silver, którego Jim podejrzewa. Myszy należą do nieba online cz dubbing lub napisy. Jest cyborgiem, przed którym go ostrzegano. Jim jest wysyłany do pracy w kuchni, gdzie jest nadzorowany przez Silver i jego zmiennokształtny pet, Morph, aby utrzymać Jim od ujawnienia załogi buntownicze intencje. Mimo nieufności Jima wobec Silvera, wkrótce rozwija się między nimi krucha relacja ojciec-syn.

 

Bajka animowana 2021

 

Bajka animowana 2021

 

Podczas rejsu statek napotyka supernową, a Jim zabezpiecza koła ratunkowe wszystkich członków załogi. Kiedy supernowa tworzy czarną dziurę, bezwzględny i agresywny insektoidalny członek załogi, Scroop, potajemnie przecina linię życia pana Strzały, a on sam spada na śmierć do czarnej dziury. Statkowi udaje się pokonać fale ciśnieniowe i dotrzeć w bezpieczne miejsce. Załoga opłakuje stratę Arrowa, a Jim zostaje oskarżony o to, że nie zabezpieczył prawidłowo linii życia Arrowa. Jim zostaje później pocieszony przez Silvera, który wie, że Scroop jest odpowiedzialny za śmierć Arrowa. Jim, Doppler, Amelia i Morph przygotowują się do opuszczenia statku. Jim dostaje mapę i Silver bierze cel na niego, ale nie może przynieść sobie strzelać Jim i pozwala mu uciec z innymi. 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button