Filmy i rozrywka

Smoczy Kraj online cz dubbing lub napisy

Kraj smoka online cz dubbing to niemiecki komputerowo animowany film fantasy 3D z 2020 roku, oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Cornelii Funke. Film miał trafić do kin 6. Sierpień 2020 r. Premiera filmu przesunięta na 1. Październik 2020 r.

 

Dragon Country online cz dubbing

 

Dragon Country online cz dubbing

 

Firedrake to młody srebrny smok, który ma dość tego, że musi cały czas ukrywać się w zalesionej dolinie. Chce pokazać starszym pokoleniom smoków, że jest prawdziwym smokiem. Kiedy ludzie knują, by zniszczyć ostatnie schronienie jego rodziny, Firedrake potajemnie wyrusza w pełną przygód podróż z Sorrel, leśnym ciastkiem. Chce odnaleźć „Krawędź Nieba”, tajemnicze schronienie smoków. Podczas swojej podróży Firedrake i Sorrel spotykają Bena, sierotę i włóczęgę, który twierdzi, że jest smoczym jeźdźcem. Podczas gdy Ben i Firedrake stają się szybkimi przyjaciółmi, Sorrel jest coraz bardziej nieufna i stara się jak może, aby pozbyć się sierot przy każdej okazji. Ale nieprawdopodobne trio musi nauczyć się zbierać razem, gdy poluje na nich Nettlebrand, zły, smokopodobny potwór stworzony przez alchemika, którego celem jest wytropienie i zniszczenie każdego smoka na Ziemi.

 

Bajka animowana „Smocza kraina

 

Bajka animowana

 Niemieckie studio VFX RISE współprodukowało film i zapewniło animację. Film jest koprodukcją niemiecko-belgijską. Animacja została stworzona przez Rise FX South i Cyborn Studios. Prace produkcyjne odbywały się w Berlinie, Monachium i Antwerpii. Fryzury dla włosów rzadkich.

 

W maju 2018 roku ogłoszono obsadzenie Felicity Jones w roli głównej. Patrick Stewart. Freddie Highmore, Thomas Brodie-Sangster, Nonso Anozie, Meera Syal i Sanjeev Bhaskar.

Kraj smoka film online

 

Kraj smoka film online

Nie mylić z franczyzą Dreamworks How to Train Your Dragon. Oto w miarę zabawna niemiecka animacja familijna oparta na bestsellerowej książce dla dzieci autorstwa Cornelii Funke z 1997 roku. To świetnie wyglądający film, energicznie wygłaszany po angielsku przez A-team brytyjskich aktorów, ale poważnie zawiedziony przez emocjonującą narrację. Małe dzieci mogą jednak odnieść się do ekologicznego przesłania. Dawno temu smoki i ludzie żyli w harmonii, dopóki ludzie nie upolowali smoków do niemalże wyginięcia. Teraz smoki żyją ukryte głęboko w lesie deszczowym, ale wylesianie przybliża ich dawnych wrogów. Szybcy i wściekli 9 online. 

 

Bajka dla dzieci

 

Bajka dla dzieci online cz

 

Wśród smoków jest młody Firedrake (głos Thomasa Brodie-Sangstera), który ma wstydliwy problem: nie potrafi zionąć ogniem. Zawsze, gdy próbuje to zrobić, wychodzą tylko małe pióropusze dymu. Aby udowodnić swoją wartość, wyrusza na poszukiwanie mitycznej utopii w Himalajach, miejsca, gdzie smoki podobno żyją w spokoju i bezpieczeństwie. 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button