Filmy i rozrywka

Trzy tysiące lat pożądania online cz dabing 2022

Trzy tysiące lat pożądania online cz dubbing 2022 to romantyczny film komediowy fantasy z 2022 roku, którego współautorem i reżyserem jest George Miller. Jest to adaptacja opowiadania „The Djinn in the Nightingale’s Eye” autorstwa A. S. Byatt. W filmie występują Idris Elba i Tilda Swinton.

 

Trzy tysiące lat pożądania online cz

 

Trzy tysiące lat pożądania online cz

 

Światowa premiera spektaklu Trzy tysiące lat pożądania odbyła się 20. Maj 2022 roku na festiwalu filmowym w Cannes. Jego premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 31. sierpnia 2022 roku przez Metro-Goldwyn-Mayer (za pośrednictwem United Artists Releasing), a w Australii 1. Wrzesień 2022 roku przez Roadshow Entertainment.

Uczony, zadowolony ze swojego życia, spotyka dżina, który oferuje mu trzy życzenia w zamian za wolność. Ich rozmowa w pokoju hotelowym w Stambule prowadzi do konsekwencji, których żadne z nich by się nie spodziewało.

 

Komedia romantyczna 2022 online

 

Komedia romantyczna 2022 online

 

W październiku 2018 roku ogłoszono, że George Miller przygotowuje swoje kolejne reżyserskie przedsięwzięcie, które zostało opisane jako „epickie w zakresie”. Filmowanie ma się rozpocząć w 2019 roku. W tym samym miesiącu ogłoszono obsadę Idrisa Elby i Tildy Swinton. Film oparty jest na opowiadaniu A. S. Byatt’a „The Djinn in the Nightingale’s Eye”.

W wywiadzie z lipca 2019 roku Miller powiedział, że preprodukcja filmu rozpocznie się pod koniec 2019 roku, a filmowanie rozpocznie się 2 lipca. Marzec 2020 między Australią, Turcją i Wielką Brytanią, ale w rezultacie film został opóźniony i rozpoczął kręcenie w listopadzie 2020 roku w Australii. Życzenia świąteczne 100+ życzeń i winietek na Boże Narodzenie.

 

Trzy tysiące lat pożądania online cz dabing 2022

 

Trzy tysiące lat pożądania online cz dabing 2022

 

W kinach w Stanach Zjednoczonych ma się pojawić 31. sierpnia 2022 roku, a następnie w Australii w dniu 1. Wrzesień.

W maju 2020 roku Metro-Goldwyn-Mayer (poprzez United Artists Releasing) nabyło prawa do dystrybucji filmu w Ameryce Północnej, a Metropolitan Filmexport i Sunac Culture zajęły się dystrybucją odpowiednio we Francji i Francji. w Chinach, Roadshow Entertainment zajmie się dystrybucją australijską, a Entertainment Film Distributors – brytyjską.

Romans 2022 online

 

Romans 2022 online

 

Światowa premiera filmu odbyła się 20. Maj 2022 na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie publiczność zgotowała mu sześciominutową owację na stojąco. Aktywistka protestująca przeciwko przemocy seksualnej pojawiła się na premierze filmu i rozebrała się do naga krzycząc, po czym została wyprowadzona z Cannes przez ochronę. Pierwszy zwiastun ukazał się 20. 2022 maja, tego samego dnia co światowa premiera filmu. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.

 

Trzy tysiące lat pożądania film romantyczny

 

Trzy tysiące lat pożądania film romantyczny

 

Na stronie agregatora recenzji Rotten Tomatoes, 61% z 36 recenzji krytyków jest pozytywnych, ze średnią oceną 6,1/10. Na stronie internetowej konsekwentnie stwierdza się: „Choć jego historia nie jest tak imponująca jak jego wizualne cuda. Trudno nie podziwiać czystej ambicji „Three Thousand Years of Desire”.” Serwis Metacritic, który posługuje się średnią ważoną, na podstawie 16 recenzji przyznał filmowi ocenę 57 na 100. Oznacza to „ocenę mieszaną lub średnią”.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button