Filmy i rozrywka

Macher przez 30 dni online

Macher na 30 dni online cz dubbing jest bohaterem filmu 30 Jours max w reżyserii Tarka Boudali, który ma się ukazać w 2020 roku. W rolę Rayana wcielił się reżyser Tarek Boudali.

 

Macher przez 30 dni online

 

Macher przez 30 dni online

 

Tchórzliwy policjant, Rayane dowiaduje się, że zostało mu tylko 30 dni życia. Postanawia zostać bohaterem, którym nigdy nie był i złapać przestępcę „Szczura”.

W pogoni za przestępcą Rayan nagle poczuł zawroty głowy i nie mógł ruszyć do przodu. Macher na 30 dni online. Nadal spadał na jakieś gruzy. Stéphanie, jego koleżanka, zapytała go wtedy, dlaczego został policjantem. Rayane wyjaśniła wtedy, że chodziło o to, by był dumny ze swojego ojca, który zginął na służbie. Nagle szczur ugryzł go w szyję.

 

Macher na 30 dni film 2021 r.

 

Macher na 30 dni film 2021 r.

 

Późnym wieczorem, gdy wracali na komisariat, ich szef poprosił ich, by poszli z nim złapać dilera zwanego Szczurem. Gdy Rayane stał na straży, blokując wyjście, zadzwoniła do niego babcia, zaniepokojona jego nieobecnością.

 

Po rozłączeniu się Rayane rozpoznał sprzedawcę kebabu z jego rezydencji i poszedł ostrzec go, żeby nie kręcił się w pobliżu, bo zaraz zacznie się strzelanina. Rayane nie miał pojęcia, że jego przyjaciel jest szczurem. Dodatkowo Rayane nie słyszał rozmów telefonicznych swojego szefa, ponieważ miał on wyciągniętą słuchawkę, aby mógł prowadzić rozmowę. Szczur zatem wyszedł swobodnie i w pośpiechu, zanim został przyłapany na gorącym uczynku.

 

Macher przez 30 dni o filmie

 

Macher przez 30 dni o filmie

 

Komisarz nie mógł go odesłać, więc przeniósł go do biura urzędnika. Później do Rayana podszedł Szczur, podziękował za ostrzeżenie i zaproponował mu pieniądze w zamian za książkę adresową, którą niedawno znaleźli dwaj nowi policjanci, Tony i Pierre. Rayane, jak dobry policjant, odrzucił jego ofertę.Kilka dni później Rayane poszedł do wuja Pierre’a, lekarza, aby zbadać pęcherze spowodowane ukąszeniem szczura. Dowiedział się, że zostało mu tylko 30 dni życia. Rayane przyjął ofertę okładki, dostał wypłatę i pojechał do Las Vegas, gdzie oddał babci pieniądze, by jak najlepiej wykorzystać resztę życia.

 

Nie mówiąc nikomu, że zamierza umrzeć, sfilmował swoje ostatnie słowa do przyjaciół, a następnie wysłał je pocztą, wierząc, że list dotrze po jego śmierci.

 

Obejrzyj film online

 

Obejrzyj film online

Wtedy zadzwonił do niego Szczurek, by zagrozić mu, że nie dotrzyma umowy. Mimo że Rayane wiedział, że wkrótce umrze, czuł się zmuszony do wkroczenia i uratowania babci. Macher na 30 dni online. Powrócił zatem do Paryża, by kontynuować swoje śledztwo. Mimo niechęci szefa, sytuacja z zakładnikami udowodniła, że jest w stanie wrócić do sprawy. Katalog był w rzeczywistości pełen przepisów. Ale to był kod, którego jednym z imion była „barbapapa”, imię, które Rayane słyszała już wcześniej w Krys. Szybko wywnioskował, że w parku znajduje się jeden z dilerów. 10 najbardziej niebezpiecznych ras psów.

 

Rayane, Stéphanie, Tony i Pierre następnie udali się tam i choć myśleli, że furgonetka matki Pierre’a skrywa szczura, znaleźli poszukiwanego klauna. Po pościgu klaun podał im nazwisko celnika, którego musieli odnaleźć, po czym zapadł w śpiączkę. Tony i Pierre towarzyszą klaunowi w drodze do szpitala (na wypadek, gdyby szczur chciał go zabić), natomiast Rayane i Stéphanie idą na spotkanie z celnikiem. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button