Filmy i rozrywka

Bestia online pl dubbing 2022

Beast online pl dubbing 2022 to amerykański survival thriller z 2022 roku w reżyserii Baltasara Kormákura ze scenariusza Ryana Engle’a, oparty na opowiadaniu Jaime Primak Sullivan. W filmie występują Idris Elba, Sharlto Copley, Iyana Halley, Leah Sava Jeffries i Riley Keough.

 

Bestia online pl dubbing 2022

 

Bestia online pl dubbing 2022

 

Premiera Beast w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 19. sierpnia 2022 roku i zostanie wydany przez Universal Pictures. Niedawno owdowiały mąż wraca do RPA. Bestia online pl dubbing 2022.  gdzie po raz pierwszy spotkał swoją żonę, podczas długo planowanej wycieczki z dwiema nastoletnimi córkami do rezerwatu zarządzanego przez starego przyjaciela rodziny i kolegę biologa przyrody.

 

Dramat przygodowy

 

Dramat przygodowy

 

Wkrótce jednak zostają zaatakowani przez dzikiego lwa, który poluje na ludzi i pożera każdego, kto stanie mu na drodze. Ich droga do uzdrowienia zmieni się w walkę, w której ich odporność zostanie poddana próbie.

 

We wrześniu 2020 roku ogłoszono, że Idris Elba wystąpi w nowym filmie Universal Pictures zatytułowanym Beast, opartym na oryginalnym pomyśle Jaime Primak-Sullivan i wyreżyserowanym przez Baltasara Kormákura. Sharlto Copley, Iyana Halley i Leah Sava Jeffries dołączą do obsady w czerwcu 2021 roku. rozpoczęcie filmowania 1. Czerwiec 2021 w RPA i trwała dziesięć tygodni. Zdjęcia odbywały się również w wiejskich prowincjach Limpopo i Northern Cape, a także w Kapsztadzie. Art Films Top 10 Art Films , Art Film

 

The Beast film online

 

The Beast film online

 

Veera Raghavan, indyjski agent RAW, otrzymuje zadanie schwytania terrorysty Umara Farooqa w Kaszmirze. Choć udaje mu się to, pocisk, który wystrzeliwuje, by uniemożliwić Farooqowi ucieczkę, zabija dziecko, które znał osobiście. To wydarzenie wywołuje u Veera traumę i odchodzi on z RAW. Jedenaście miesięcy później Veera wciąż dochodzi do siebie po śmierci dziecka i nabawiła się zespołu stresu pourazowego. Na weselu poznaje Preethi, która przekonuje go, by dołączył do jej agencji ochrony, Domnic & Soldiers, kierowanej przez Dominica Irudhayaraja. Tymczasem rząd Tamil Nadu otrzymuje informację o planowanym dużym ataku terrorystycznym w Chennai. Wraz z Preethi i Irudhayaraj, Veera odwiedza centrum handlowe East Coast, najnowszego klienta ich agencji, gdzie obserwuje podejrzane działania w centrum handlowym i dedukuje, że ktoś inny przejął centrum handlowe. Terroryści przebrani za Świętego Mikołaja przejmują centrum handlowe.

 

Darmowy film online

 

Darmowy film online

 

Veera, Preethi i kilka innych osób schronić w nieotwartej restauracji bez obrażeń. Rząd, kierowany przez byłego współpracownika Veera, Altafa Hussaina, próbuje negocjować z terrorystami, którzy domagają się uwolnienia Farooqa. Althaf dowiaduje się, że Veera jest również uwięziony wewnątrz centrum handlowego i udaje mu się nawiązać z nim kontakt. Althaf próbuje namówić Veera, by im pomógł. Veera, która początkowo się waha, daje się przekonać. Bestia online cz dubbing 2022.  kiedy zdaje sobie sprawę, że terroryści są tu z powodu Farooqa. Zabija jednego z terrorystów, drugiego pojmuje żywcem i sprowadza do ich kryjówki. Udaje mu się przeniknąć do terrorystów i wyeliminować kilku z nich. Minister Spraw Wewnętrznych, który jest w lidze z terrorystami, przekonuje ich do zorganizowania transmitowanej na żywo egzekucji jego żony i córki Aparny, które również znajdują się w centrum handlowym. Rząd ustępuje i zgadza się na uwolnienie Farooqa. Filmy o przetrwaniu : Filmy o przetrwaniu najlepsze 10

 

Bestia online pl dubbing 2022

 

Bestia online

 

Veera mści się i porywa Aparnę i jej matkę, udając bangladeskiego bojownika, aby zmylić terrorystów i grożąc, że zabije ich, jeśli Farooq zostanie zwolniony. Lider terrorystów Umar Saif, który jest bratem Umara Farooqa, wyczuwa zbliżającą się porażkę i pozornie poddaje się, tylko po to, by prześlizgnąć się przez tłum i udawać zakładnika. Saif wkrótce odkrywa prawdziwą tożsamość Veera i zmusza go i jego popleczników do poddania się, i przechwytuje wszystkich. Prostownica do włosów : Co wybrać

Z pomocą Aparna, Veer udaje się uciec i wykonuje Saif i terrorysta, dbając o ucieczkę zakładników do bezpieczeństwa. Minister spraw wewnętrznych zostaje aresztowany za związki z terrorystami. Tymczasem w środku wszystkich negocjacji Farooq został uwolniony. Miesiąc później Veera odnajduje go w PoK i po przeżyciu długiego pościgu powietrznego z pakistańskimi siłami powietrznymi, udaje się go sprowadzić do Indii, gdzie zostaje aresztowany. Kilka tygodni później Veera, Preethi i reszta jego ekipy świętują swoją eskapadę w Goa.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button