Filmy i rozrywka

Mortal kombat online cz dubbing lub napisy

Mortal Kombat online cz dubbing to amerykański film fantasy o sztukach walki z 2021 roku oparty na franczyzie gier wideo o tej samej nazwie i reboot franczyzy filmowej Mortal Kombat. W filmie występują Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Max Huang, Chin Han, Joe Taslim i Hiroyuki Sanada. Reżyseria: Simon McQuoid (w swoim debiucie fabularnym)

 

Na podstawie scenariusza Grega Russo i Dave’a Callahama oraz scenariusza Russo i Orena Uziela. [5] Film podąża za Cole Youngiem, spłukanym zawodnikiem mieszanych sztuk walki, który nie jest świadomy swojego ukrytego rodowodu ani tego, dlaczego poluje na niego zabójca Sub-Zero. Obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny, poszukuje kliki wojowników, którzy zostali wybrani do obrony świata ziemskiego przed obcym.

 

Mortal kombat online cz dubbing lub napisy

 

Mortal kombat online cz dubbing lub napisy

 

Po krytycznej i komercyjnej porażce filmu Mortal Kombat: Zagłada z 1997 roku, trzeci film o Mortal Kombat tkwił w piekle rozwoju przez prawie dwie dekady. Pod koniec 2010 roku Warner Bros. Pictures i New Line Cinema (którego macierzysta firma nabyła franczyzę od Midway Games w 2009 roku) do opracowania nowego filmu. Mortal kombat online cz dubbing lub napisy.  Kevin Tancharoen był reżyserem scenariusza, który został napisany przez Knota po ich Mortal Kombat. : Krótki film o odrodzeniu. James Wan został ogłoszony jako producent w sierpniu 2015 roku, a McQuoid został zatrudniony jako reżyser w listopadzie 2016 roku. Produkcja odbywała się w Adelaide Studios w Adelajdzie i innych miejscach w Południowej Australii. Fotografia główna miała miejsce od września do grudnia 2019 roku. Filmy o ninja :10 najlepszych filmów o ninja. 

 

Mortal Kombat został wydany teatralnie na arenie międzynarodowej 8. kwietnia 2021 roku, a następnie został wydany w USA 23. kwietnia, jednocześnie w kinach IMAX i w serwisie streamingowym HBO Max. Według Metacritic, film otrzymał mieszane recenzje, a konsensus Rotten Tomatoes nazwał go „głównie dla fanów”. Film zarobił 100 milionów dolarów na całym świecie i stał się hitem streamingowym na HBO Max, jego najbardziej udaną premierą do tej pory.

 

Obejrzyj film online

 

obejrzeć film 2021 online

W Japonii w 17. Stuletni zabójcy Lin Kuei prowadzeni przez Bi-Han zabijają wojowników konkurencyjnego klanu Shirai Ryu ninja prowadzonego przez Hanzo Hasashi, w tym żonę i syna Hanzo. Hanzo zabija napastników przed Bi-Han zabija go, co powoduje skazanie jego duszy do Netherrealm. Raiden, bóg gromu, przybywa i zabiera ocalałą córkę Hanzo w bezpieczne miejsce. Prezent dla mamy na urodziny 22 porady dotyczące prezentów. 

 

Mortal kombat online cz 2021

 

Mortal kombat online cz 2021

 

Obecnie Imperium Outworld pokonało Earthrealm w dziewięciu z dziesięciu turniejów znanych jako „Mortal Kombat”; jeśli Earthrealm przegra dziesiąty turniej. Zasady przewidują, że Outworld go podbije. Jednak starożytna przepowiednia mówi, że „krew Hanzo Hasashi” zjednoczy nowe pokolenie mistrzów Earthrealm, aby zapobiec zwycięstwu Outworld. Świadomy tego czarownik zjada duszę Shang Tsunga, który nadzorował ostatnie dziewięć zwycięstw. Wysyła swoich wojowników, by zabili naznaczonych smokiem mistrzów z Earthrealm przed rozpoczęciem kolejnego turnieju. Mortal kombat online cz dubbing lub napisy.

 

Jeden z takich mistrzów, były profesjonalny zawodnik MMA o imieniu Cole Young, zostaje wraz z rodziną zaatakowany przez Bi-Hana, zwanego teraz Sub-Zero. Jednak major sił specjalnych Jackson „Jax” Briggs ratuje młodzieńców i kieruje ich na poszukiwanie swojej partnerki, Sonyi Blade. Jax zostaje, by walczyć z Sub-Zero, ale traci w tym procesie ręce.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button