Filmy i rozrywka

Film Adored online cz dubbing lub napisy

Film Adored online cz dubbing lub napisy, w roku 50 p.n.e. l. Księżniczka Nawa za pomocą zaczarowanych kolczyków wymienia swoje ciało z niewolnicą na abisyńskim zamku i w ten sposób ucieka przed zaaranżowanym małżeństwem. Kiedy każda z kobiet zakłada jeden z kolczyków, ich ciała zostają magicznie zamienione, podczas gdy ich umysły pozostają na swoim miejscu.

 

Film Adored online cz dubbing lub napisy

 

Film Adored online cz dubbing lub napisy

 

Jessica Spencer (McAdams) to piękna, ale samolubna „gorąca laska” w swoim nowoczesnym życiu na przedmieściach. Najbliższe przyjaciółki Jessiki to April (Faris), Keecia (Murray) i Lulu (Holden). April jest najlepszą przyjaciółką Jessiki, a wszystkie cztery dziewczyny są cheerleaderkami. Film Adored online cz dubbing lub napisy. Pewnego dnia w szkole Jessica drwi z nadwagi dziewczyny o imieniu Hildenburg (Kuhlmann) i czarownicy o imieniu Eden (Doumit). Następnie Jessica i jej przyjaciele odwiedzić lokalne centrum handlowe, gdzie Jessica dostaje jej rywal Bianca (Laas) w kłopoty i znaleźć kolczyki w afrykańskim sklepie-themed. Kolczyki nie są na sprzedaż, więc Jessica je kradnie.

 

Film uwielbiany 2021 r.

 

Film uwielbiany 2021 r.

 

Niedługo potem drobny przestępca Clive Maxtone (Schneider) okrada pobliską stację benzynową. Kiedy Jessica i jej przyjaciele zatrzymują się tam i mylą go z pracownikiem, on obsługuje ich samochód, aby nie wzbudzać podejrzeń. Jessica przypadkowo upuszcza jeden z kolczyków na podłogę, dziewczyny odchodzą, a Clive podnosi kolczyk. Film Adored 2021. Tego wieczoru Jessica i Clive założyli kolczyki w swoich domach. Kiedy budzą się następnego ranka, każde z nich jest uwięzione w ciele drugiego. Jest to szczególnie trudne dla Jessiki, która wkrótce musi wziąć udział w zawodach cheerleaderek i szkolnej potańcówce.

 

Czeska komedia Adored online 

 

Czeska komedia Zakochani w sieci .

 

Kiedy Jessica przekonuje swoich przyjaciół o tym, kim jest, ci pomagają jej przeprowadzić śledztwo w sprawie zamiany ciał. Hildenburg, Eden i Bianca są niewinni w całej sprawie, Hildenburg i Eden dołączają do Jessiki po tym jak ta ich przeprasza, a Eden znajduje w internecie zdjęcie kolczyków. Czeska komedia Adored online. Kiedy dziewczynki wracają do afrykańskiego sklepu, właściciel wyjaśnia, jak działają kolczyki i mówi dziewczynkom, że muszą szybko znaleźć inny kolczyk, bo inaczej wymiana stanie się trwała.

 

film czeski 2021 komedia

 

Tymczasem Jessica podejmuje dwie prace, jednocześnie potajemnie mieszkając z April. W jej własnym domu, gdzie pracuje jako ogrodnik. Rodzice opowiadają jej o swoich problemach małżeńskich, a ona pomaga im ożywić życie seksualne. W szkole, gdy czyści szatnie chłopców jako dozorca, szpieguje swojego chłopaka Billy’ego (Lawrence), który szczerze ją kocha, oraz chłopaka April – Jake’a (Olsen). Który ma jeszcze jedną dziewczynę, Monique (Simpson). W obliczu niewierności Jake’a, April zaczyna zakochiwać się w Jessice, która zgadza się zabrać ją na bal. Czeski film 2021 komedia. Na zawodach cheerleaderek, Jessica, przebrana za szkolną maskotkę, daje Billy’emu romantyczne sygnały. Ale kiedy odpada jej głowa od kostiumu, jest zdezorientowany i odchodzi z Bianką. Fryzury dla włosów rzadkich.

 

Atrakcje filmowe Uwielbienie online cz dubbing lub napisy

 

Ciekawostki z filmu

 

W tym okresie Clive wykorzystuje ciało Jessiki do zarabiania pieniędzy od mężczyzn, w tym Billy’ego. Kto daje mu swoje pieniądze i samochód myśląc, że jest Jessicą. Najważniejsze informacje z filmu. W wieczór balu Hildenburg widzi w telewizyjnych wiadomościach filmik, na którym Clive okrada mężczyznę, jedzie na miejsce zdarzenia i znajduje wizytówkę klubu, w którym Clive pracuje jako tancerka pole dance. Nie ma czasu na śmierć online cz dubbing lub napisy. Na balu mówi Jessice i dziewczyny idą do klubu. Kiedy znajdują Clive’a, Jessica kradnie mu kolczyk i zakłada go razem z drugim. Ponieważ oba kolczyki są teraz w posiadaniu tej samej osoby, ciała Jessiki i Clive’a zostaną zwrócone ich pierwotnym właścicielom.

 

Po tym jak Jessica pogodziła się z Billym, film kończy się ceremonią wręczenia dyplomów. Po czym następuje scena, w której Clive. Uciekinier przed prawem, wciąż ubrany w bieliznę, zostaje porwany przez barmana, który myśli, że jest gejem.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button