Filmy i rozrywka

Misja kosmiczna Voyagers online cz dabing

Misja kosmiczna Voyagers online cz dubbing  to amerykański film science fiction z 2021 roku. Który został napisany i wyreżyserowany przez Neila Burgera. W filmie wystąpili Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Colin Farrell, Chanté Adams, Isaac Hempstead Wright, Viveik Kalra, Archie Renaux, Archie Madekwe i Quintessa Swindell. Śledzi losy grupy nastoletnich astronautów wysłanych na wielopokoleniową misję w 2063 roku w celu skolonizowania nadającej się do zamieszkania egzoplanety. W obliczu gwałtownych zmian klimatycznych i zmniejszających się możliwości zamieszkania na Ziemi. Które po odkryciu popadają w paranoję i konflikty społeczne. Film trafił do kin w dniu 9. Kwiecień 2021 roku przez Lionsgate. Otrzymał mieszane recenzje od krytyków, z kilkoma recenzentami stwierdzającymi. Że Voyagers jest w zasadzie futurystyczna wersja Lord of the Flies, i zarobił tylko 4,2 mln dolarów wobec budżetu produkcji 29 mln dolarów , co czyni go klapą kasową. bomba biurowa.

 

Misja kosmiczna Voyagers online cz dabing

 

Misja kosmiczna Voyagers online cz dabing

 

W roku 2063 n.e. naukowcy i astronomowie odkryli nową egzoplanetę podobną do Ziemi. Którego kolonizacja zapewniłaby prawdopodobnie dalsze istnienie ludzkości. Której zagrażają gwałtowne zmiany klimatyczne i postępująca utrata różnorodności biologicznej. Możliwość zamieszkania i zaopatrzenie w czystą wodę pitną. Voyagers Space Mission online cz dabing.  Załoga międzygwiezdnego pokoleniowego statku kosmicznego o nazwie Humanitas ma począć dzieci podczas swojej 86-letniej podróży.

 

Aby ich wnuki z powodzeniem dotarły na egzoplanetę i uratowały ludzkość przed potencjalną zagładą. W tym celu hoduje się 30 sztucznie poczętych dzieci z genomów wyjątkowo inteligentnych ludzi. Że w przeciwnym razie będą nadmiernie narzekać na Ziemię i zagrażać morale misji. Są kształceni i szkoleni przez naukowca Richarda Allinga do ich dalszego życia i roli na pokładzie statku kosmicznego. Który postanawia towarzyszyć dzieciom w locie na egzoplanetę, by chronić je przed niebezpieczeństwami podróży i ostatecznie ukształtować je na przyszłych przywódców egzoplanetowej kolonii.

 

Misja kosmiczna Voyagers film online

 

Misja kosmiczna Voyagers film online

 

Po dziesięciu latach od rozpoczęcia programu Humanitas, 30 dzieci wyrosło na nastolatków. Wszyscy astronauci mają specjalne zadania na pokładzie, osobiście nadzorowane przez Richarda, a wspomniane zadania wykonywane są w specjalny i graniczący z robotycznym sposób. Pewnego dnia botanik Christopher Rebbs przypadkowo odkrywa, że tajemniczy niebieski napój, który wszyscy muszą spożywać po posiłkach zamiast zwykłej wody, zawiera niezidentyfikowaną substancję chemiczną. Christopher przechodzi do włamania się do komputera pokładowego hali w poszukiwaniu więcej informacji na temat napoju i odkrywa, że chemia, o której mowa, jest neurotoksyną. Który ma za zadanie stłumić ich osobowość i „irracjonalne” emocje w imię stabilności. Christopher i jego najlepszy przyjaciel Zachary po dokonaniu tego odkrycia postanawiają przestać pić chemię. Po raz pierwszy w życiu zaczynają doświadczać ludzkich emocji i kształtować niepowtarzalne osobowości.

Stwórz profesjonalny eshop poprzez Webareal [Recenzia]. 

 

Misja kosmiczna Voyagers online cz dubbing lub napisy

 

Voyagers Space Mission online cz dubbing lub napisy 2021.

 

Podczas rutynowej rozmowy z Richardem, Chris mówi mu. Że w planach odkrył niezidentyfikowaną komorę.  Domaga się poznania jego przeznaczenia i tego, co konkretnie w nim jest. Włosy online cz dubbing lub napisy.

 

Aktorzy występujący w filmie

 

Nadal kontaktuje się z Mission Control z powrotem na Ziemi i informuje ich, że dzieci ciągle tracą do niego zaufanie i domagają się informacji o swoim pochodzeniu i misji, a on chce im powiedzieć o wszystkim prawdę. Domaga się poznania jego przeznaczenia i tego, co konkretnie w nim jest.   Ale na odpowiedź z Ziemi trzeba będzie czekać ponad dwa miesiące z powodu ogromnej odległości między Ziemią a statkiem kosmicznym. Oznacza to, że Humanitas znajduje się ponad 36 dni świetlnych, czyli jedną dziesiątą roku świetlnego, od Ziemi w czasie, w którym upływa termin.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button