Filmy i rozrywka

A Quiet Place Part II online cz dubbing lub napisy

A Quiet Place: część II online cz dubbing to amerykański horror z 2021 roku i sequel filmu A Quiet Place z 2018 roku, który podąża za rodziną, która jest zmuszona do nawigacji i przetrwania w post-apokaliptycznym świecie zamieszkanym przez ślepych kosmitów z wyostrzonym zmysłem słuchu. Druga odsłona franczyzy A Quiet Place, ten film został napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Johna Krasinskiego pod Paramount Pictures. Emily Blunt, Millicent Simmonds i Noah Jupe powtórzyli swoje role z pierwszego filmu, a Cillian Murphy i Djimon Hounsou dołączyli do obsady; Krasinski powraca z pierwszego filmu w sekcji retrospekcji osadzonej przed pierwszym filmem.

 

A Quiet Place: część II online cz dabing

 

A Quiet Place Part II online cz dubbing

 

Paramount Pictures rozpoczął prace nad sequelem w kwietniu 2018 roku po sukcesie kasowym i krytycznym pierwszego filmu. W sierpniu następnego roku Krasinski napisał film i został zatrudniony do reżyserii w lutym 2019 roku. A Quiet Place Part II online cz dubbing.  Produkcja odbywała się w Zachodnim Nowym Jorku od czerwca do września 2019 roku. Krasinski przypisuje sobie napisanie sequela na podstawie postaci stworzonych na potrzeby pierwszego filmu przez Bryana Woodsa i Scotta Becka. Ostatecznie sequel został zrealizowany przy budżecie 61 milionów dolarów, czyli ponad trzykrotnie wyższym niż oryginalne 17 milionów.

 

Obejrzyj film online

 

Światowa premiera filmu odbyła się w Nowym Jorku 8. Marzec 2020 i zarobił w kinach na całym świecie 199 milionów dolarów. Otrzymał on pozytywne recenzje od krytyków, którzy chwalili historię, budowanie świata i dodanie postaci Murphy’ego.
Ponad rok przed wydarzeniami z pierwszego filmu, rodzina Abbottów uczestniczy w meczu baseballowym swojego syna Marcusa. Zdezorientowani gapie patrzą w niebo w połowie spektaklu, gdy płonący obiekt uderza w kierunku Ziemi. Gdy ludzie opuszczają park i próbują wyjechać, miasto jest nękane i atakowane przez obce istoty, które mają opancerzoną skórę oraz niezwykłą szybkość i siłę. Stworzenia te są ślepe, ale mają nadwrażliwy słuch, dzięki któremu mogą namierzać i śledzić ofiary. Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach

 

O filmie A Quiet Place: część II online 

 

Ciche miejsce: część 2

 

Do tej pory obcy zabili większość mieszkańców Ziemi, w tym Lee, który poświęcił się, aby uratować swoją ocalałą rodzinę – żonę Evelyn, głuchą nastoletnią córkę Regan, nastoletniego syna Marcusa i noworodka. Regan, który odkrył, że sprzężenie zwrotne dźwięku o wysokiej częstotliwości może sprawić, że stworzenia zostaną obezwładnione, opracowuje metodę transmisji hałasu z aparatu słuchowego z implantem ślimakowym przez mikrofon i głośnik, który pozwoli Evelyn śmiertelnie strzelać do stworzeń, gdy są one podatne.

 

Z ich odizolowanym domu teraz zniszczone, rodzina szuka resztek ocalałych. Przyniosą zestaw Regana, by odeprzeć stwory. Po wejściu na ogrodzony teren Marcus wchodzi w pułapkę na niedźwiedzie, a jego kolejne krzyki przyciągają stworzenie. Korzystając z aparatu słuchowego i strzelby, Regan i Evelyn zabijają go, uwalniają Marcusa i uciekają do opuszczonej odlewni stali, gdy pojawia się kolejne stworzenie. Natrafiają na Emmetta, przyjaciela Lee, który niechętnie zabiera ich do swojego bunkra pod odlewnią. Marcus i Regan odkrywają sygnał stacji radiowej, która w pętli odtwarza piosenkę „Beyond the Sea”. Regan ustala, że jest to wskazówka, która ma doprowadzić rozbitków na pobliskie wyspy. Teoretyzuje, że jeśli uda mu się dotrzeć do znajdującej się tam wieży radiowej, szum o wysokiej częstotliwości może zostać przekazany innym ocalałym, którzy mogą uzbroić sygnał przeciwko stworzeniom. Po wyjawieniu Marcusowi swojego planu, potajemnie udała się sama na wyspę.

 

Aktorzy 

 

Odkrywając, że Regan odeszła, Evelyn błaga Emmetta, by sprowadził ją z powrotem. Emmett odnajduje Regan i chce, żeby wrócili do odlewni. Regan, odwołując się do jego poczucia obowiązku, przekonuje Emmetta, by pomógł jej wykonać misję. Tymczasem Evelyn zostawia Marcusa i noworodka w odlewni, by zebrać niezbędne środki i sprzęt medyczny. Podczas jego nieobecności Marcus zbadał odlewnię i odkrył zwłoki żony Emmetta. Zaskoczony, przewraca jakieś przedmioty i czaruje pobliskie stworzenie. Marcus z trudem dostaje się do bunkra, ale przypadkowo zamyka w nim siebie i dziecko.
Prezent dla brata 16 wskazówek dotyczących prezentów.

 

Film cz dubbing 

 

Emmett i Regan znajdują port i szukają łodzi. Dziwni ludzie, którzy tam mieszkają, zastawiają na nich zasadzkę. Emmett celowo wywołuje hałas i przyciąga dwa stworzenia, które mordują obłąkanych mieszkańców. Gdy jedno ze stworzeń tonie, Emmett uświadamia sobie, że kosmici nie potrafią pływać. A Quiet Place Part II online cz dubbing. Regan zabezpiecza małą łódkę i dwójka udaje się na wyspę, gdzie mała kolonia ocalałych prowadzi względnie normalne życie. Przywódca kolonii ujawnia, że gdy rząd odkrył, że stworzenia nie potrafią pływać, Gwardia Narodowa przeniosła na wyspy jak najwięcej ludzi.

 

 

Marcus i dziecko zostają uwięzieni w hermetycznym bunkrze z powrotem w odlewni i wkrótce się duszą. Evelyn powraca i odwraca uwagę stworów, by uratować dzieci. Trio nadal ukrywało się w bunkrze, gdy stwór po raz kolejny grasował po odlewni.

 

Stwór, który wsiadł na jacht w porcie, dopłynął do wyspy i natychmiast zaczął atakować rozbitków. Przywódca kolonii Emmett i Regan wskoczyli do samochodu i przywieźli stworzenia do radiostacji. Stwór zabija przywódcę kolonii, podczas gdy Emmett i Regan uciekają na stację.

 

A Quiet Place Part II online cz bez reklam

 

film cz dubbing

 

Stwór atakuje Emmetta i rani go, i już ma go zabić, gdy Regan transmituje wysoką częstotliwość swojego aparatu słuchowego przez głośniki w pokoju. Stwór zostaje obezwładniony, co pozwala Regan na impale odsłoniętej głowy z metalowym prętem, ratując Emmett. W tym samym czasie w odlewni stwór odkrył bunkier. Atakuje Evelyn, ale zanim zdąży ją zabić, Marcus przechwytuje transmisję Regana i odtwarza ją przez swoje przenośne radio, obezwładniając stwora. Marcus strzela do niej z rewolweru Evelyn. Regan pozostawia swój aparat nasłuchowy podłączony do mikrofonu radiostacji, dzięki czemu każdy, kto odbierze tę częstotliwość, będzie mógł walczyć ze stworami.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button