Filmy i rozrywka

Czarny telefon online cz dubbing lub napisy

Czarny Telefon online cz dubbing lub napisy to amerykański horror nadprzyrodzony w reżyserii Scotta Derricksona i wyprodukowany przez Jasona Bluma. Scenariusz został napisany przez Derricksona i C. Roberta Cargilla i jest adaptacją opowiadania Joe Hilla z 2004 roku o tym samym tytule. W filmie występuje Mason Thames jako porwane dziecko, które potrafi porozumiewać się z przeszłymi ofiarami swojego porywacza, granego przez Ethana Hawke’a.

 

Czarny telefon online cz dubbing lub napisy

 

Czarny telefon online cz dubbing lub napisy

 

W styczniu 2020 roku Derrickson ogłosił swoje odejście na emeryturę od reżyserowania Doctora Strange’a w Multiverse of Madness z powodu różnic twórczych z Marvel Studios. Czarny telefon online cz dubbing lub napisy. W efekcie zdecydował się na współpracę z Cargill na Czarnym Telefonie. Film fabularny został ogłoszony w październiku 2020 roku, a filmowanie rozpoczęło się w lutym 2021 roku. Zdjęcia główne odbywały się przez dwa miesiące w Karolinie Północnej.

 

Watch Black Phone online

 

Oglądaj Czarny telefon online 
 

 

Czarny telefon miał swoją światową premierę na Fantastic Fest 25 września 2021 r. Jego wydanie przez Universal Pictures planowane jest na 24. Czerwiec 2022 r. Oglądaj Czarny telefon online.  Film otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, chwalących wierność materiałowi źródłowemu, reżyserię Derricksona oraz kreację Hawke’a w roli antagonisty.

 

 

v 70. Pięcioro dzieci zaginęło na przedmieściach Kolorado w latach 50. Niedługo potem Finney Shaw zostaje porwany przez seryjnego mordercę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy. Czarny telefon online cz dubbing lub napisy.  Shaw znajduje odłączony telefon i odkrywa, że może on przekazywać głosy poprzednich ofiar mordercy, które próbują pomóc mu w ucieczce. Jego siostra tymczasem odkrywa, że ma powracające wizje, które mogą jej pomóc w odnalezieniu Finneya.

 

Horror online Czarny telefon 2021

 

Horror online Czarny telefon 2021

Scott Derrickson pracował z Marvel Studios nad sequelem Doctor Strange w Multiverse of Madness, kiedy postanowił nakręcić Black Telephone ze swoim częstym współpracownikiem C. Robert Cargill. Horror online Czarny telefon 2021. Wobec zobowiązań Derricksona wobec Marvela, Cargill zaczął rozglądać się za innymi twórcami, którzy mogliby wyreżyserować projekt. W rezultacie Derrickson poprosił Cargilla o odłożenie The Black Telephone do czasu, gdy będzie miał szansę wyreżyserować; Cargill zgodził się i obiecał poczekać. Niedługo potem Derrickson starł się z Marvelem przez różnice twórcze i odszedł w styczniu 2020 roku, aby zamiast tego pracować nad Czarnym telefonem.

 

O filmie „Czarny telefon

 

O filmie

 

W październiku 2020 roku pojawiła się informacja, że Derrickson wyreżyseruje dla Blumhouse Productions adaptację opowiadania Joe Hilla The Black Phone, na podstawie scenariusza współtworzonego przez Derricksona i Cargilla, a w rolach głównych wystąpią Mason Thames i Madeleine McGraw.  Czarny telefon online cz dubbing lub napisy. O filmie „Czarny telefon”. Zdjęcia główne do filmu „Czarny telefon” rozpoczęły się 9. Luty 2021 w EUE/Screen Gems w Wilmington, North Carolina w i wokół New Hanover, Brunswick i Columbus County pod roboczym tytułem Static. W następnym miesiącu do obsady dołączył James Ransone, a filmowanie zakończyło się 27. Marzec.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button