Filmy i rozrywka

Paws in Action online cz dubbing bajka 2022

Paws in Action online cz dubbing Fairy Tale 2022 to komputerowo animowana komedia sztuk walki osadzona w 2022 roku. Wyreżyserowali go Rob Minkoff i Mark Koetsier, a współreżyserem jest Chris Bailey. Film jest luźną adaptacją filmu Mela Brooksa z 1974 roku „Blazing Saddles”. W filmie pojawiają się głosy Michaela Cery, Ricky’ego Gervaisa, Mela Brooksa, George’a Takei, Aasifa Mandvi. Gabriel Iglesias, Djimon Hounsou, Michelle Yeoh i Samuel L. Jackson.

 

Paws in Action online cz dubbing

 

Paws in Action online cz dubbing

 

Paws of Fury: The Legend of Hank, który pierwotnie miał mieć premierę w 2017 roku. Premiera odbyła się 10. 2022 lipca w Los Angeles, a do kin w Stanach Zjednoczonych trafia 15 lipca. Lipiec 2022, wydany przez Paramount Pictures i Nickelodeon Movies, w Chinach przez Huayi Brothers, a w Wielkiej Brytanii przez Sky Cinema. Film zarobił na całym świecie 19 milionów dolarów i otrzymał mieszane recenzje od krytyków.

W krainie inspirowanej feudalną Japonią. Całość zamieszkują koty, Ika Chu, podstępny wysoko postawiony urzędnik miejscowego szoguna, pragnie rozbudować swój ogromny pałac. Stoi jednak obok biednej wioski Kakamucho. Mając nadzieję na pozbycie się jej, Ika Chu planuje zmusić mieszkańców Kakamucho. Chcąc opuścić swoje miasto, wysyła do jego zniszczenia bandę rzezimieszków pod wodzą swojego towarzysza Ohgo. Mieszkańcy miasteczka domagają się, by szogun wyznaczył nowego samuraja, który będzie ich chronił po ucieczce poprzedniego. Ika Chu, mając nadzieję na urażenie mieszczan, postanawia mianować samurajem Kakamuchi Hanka, psiego więźnia, którego zamierzają rozstrzelać.

 

Bajka 2022 online dla dzieci

 

Bajka 2022 online dla dzieci

 

Po początkowym wrogim przyjęciu, Hank polega na pomocy Jimbo, samuraja o kocim ciele, który niechętnie zgadza się szkolić go, aby przezwyciężyć wrogość mieszkańców miasta. Podczas szkolenia z Jimbo, Hank udaje się upokorzyć Sumo, ogromnie silny, vapid, ale filozoficzne sługus wysłany przez Ika Chu do jazdy mieszkańców miasta szybciej. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.

Mieszkańcy miasta widzą Hanka jako bohatera, ale jego nowo odkryta popularność w końcu idzie do głowy Hanka i zaniedbuje swoje szkolenie, powodując rozłam między nim a Jimbo. Ika Chu bierze Hank do prywatnego klubu nocnego, aby odwrócić jego uwagę, jak jego goons zniszczyć Kakamucho. Hank wraca do zrujnowanego miasta i postanawia wrócić do domu, ale figurka origami przypominająca mu o przysiędze samuraja.

 

Paws in action film przez internet

 

Paws in action film przez internet

 

Tymczasem Jimbo próbuje szturmować pałac Ika Chu w nadziei na uwolnienie Sumo, który został schwytany przez gońców Ika Chu. Hank wraca, by mu pomóc. Kiedy Ika Chu dowiaduje się o ucieczce Sumo, rekrutuje armię rzezimieszków, by pozbyć się Kakamuchiego na dobre. Życzenia świąteczne 100+ życzeń i winietek na Boże Narodzenie

Hank wraca do Kakamucho i wyjaśnia swój plan pokonania armii Ika Chu. Mieszkańcy miasta konstruują wtedy idealną papierową kopię miasta i siebie samych jako odwrócenie uwagi. Kiedy najeźdźcy atakują fałszywe miasto i jego mieszkańców, złożone z manekinów, w których podłożono dynamit, Hank odpala bomby, a mieszczanie atakują rzezimieszków. Przybywa szogun i pyta o postępy w walce. Ohga przypadkowo ujawnia plan Ika Chu do niego, powodując Ika Chu do ucieczki. Hank ściga Ike Chu do jego pałacu, gdzie walczy z nim na jego gigantycznej jadeitowej toalecie, która przelewa się i grozi zalaniem miasta. Hank ostrzega mieszkańców Kakamucho o nadchodzącej powodzi i prowadzi ich w kopaniu kanału, aby bezpiecznie przekierować wodę wokół miasta.

Paws in Action online cz dubbing bajka 2022

 

Paws in Action online cz dubbing bajka 2022

 

Kiedy Kakamucho zostaje uratowany, oszołomiony szogun postanawia mianować Jimbo nowym samurajem, ale pozostawia to stanowisko Hankowi. Jednak Hank czuje, że nie jest całkiem gotowy, więc ostatecznie daje pozycję Emiko, tomcat, który również aspiruje do zostania samurajem. Hank i Jimbo nadal trenują w wolnym czasie, a ich relacje zostały naprawione.

W scenie poklatkowej uwięziony i nadąsany Ika Chu pociesza się, że przynajmniej będzie miał jakąś rolę w sequelu.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button