Filmy i rozrywka

Uszatek Chiky i chomik ciemności online pl dabing

Filmem Chika the Eared and the Hamster of Darkness online pl dubbing (który Belga wypuszcza jutro do belgijskich kin) reżyser udowadnia. Producent i założyciel belgijskiego studia Wave Ben Stassen – tym razem we współpracy z Benjaminem Mousquetem. Jego wiedza w zakresie filmów animowanych jest niepodważalna.

 

Jako pionier 3D z powodzeniem ukształtował swoją specyficzną markę kina. Które czasami miały tendencję do demonstracji technologicznych, w formę nastawioną na wysokiej jakości rozrywkę rodzinną. Obok tego, co oferują wielkie hollywoodzkie studia. W tym filmie – który będzie ostatnim reżysera, bo właśnie sprzedał swoje studio. 3D schodzi na dalszy plan, natomiast na pierwszy plan wysuwa się wspólnota tych trzech małych bohaterów oraz bogata, subtelna oprawa graficzna.

 

Uszatek Chiky i chomik ciemności online pl dabing

 

Uszatek Chiky i chomik ciemności online cz dabing

 

Szczególnie zapadają w pamięć dwie sceny odwagi, w których Chicky the Ear i Chomik Ciemności online cz dubbing stawiają czoło ścianie trudnych i wymagających myślenia przeszkód. Są one w pełni animowane i artykułowane, co jest wyczynem prawdziwych umiejętności technicznych. To samo tyczy się licznych scenek w tłumie. Szczególnie o armii świnek marshmallow (kostki w kształcie świnek, które układają się jedna na drugiej. Aby utrudnić postępy naszych bohaterów, niczym gigantyczna żywa gra w Tetris), oraz o genialnie złym chomiku, który tak naprawdę składa się z niezliczonej ilości małych fluorescencyjnych chomików. Niesamowicie płynna animacja filmu zdołała nadać tym anonimowym i bardzo podobnym postaciom prawdziwą osobowość.

 

Bajka Chiky i chomik ciemności 2022

 

Bajkowy Chiky i chomik ciemności 2022

 

Jeśli chodzi o fabułę (bohater, który swoją odmienność przekuwa w siłę, by uratować szerszą społeczność), to nie jest ona zapierająca dech w piersiach; postacie (mały chłopiec, któremu brakuje pewności siebie. Zbuntowany wojownik, tchórzliwy, ale nieodparcie zabawny najlepszy przyjaciel) spełniają swoje role wyśmienicie. Nie są szczególnie przełomowe, a hołdy dla filmu są dość OTT (hołdy dla Indiany Jonesa i filmów na podstawie Rycerzy są w pełni zawarte. Jest też bardzo modna Zootopia i Sing, podobnie Wonder Woman przychodzi na myśl w kontekście podróży, jaką odbyła kobieta-wojownik, przypominająca podróż Amazonki). Ale to wszystko jest dostarczane w szybkim tempie i z dbałością o scenografię i sceny akcji. Co sprawia, że wskakujemy w przygodę na pierwsze nogi.

 

Earwig Chiky i Chomik Ciemności online pl dubbing 2022

 

Chickenhare and the Hamster of Darkness jest produkowany przez nWave Pictures (Belgia) i Octopolis (Francja) w koprodukcji z Sony Pictures International Productions (USA). Sprzedażą międzynarodową zajmuje się Octopolis, natomiast we Francji dystrybucją filmu zajmuje się Sony Pictures Entertainment France. Severan online cz dubbing lub napisy 2022.

 

Nowa Baśń 2022 r.

 

Nowa Baśń 2022 r.

 

Podąża za młodym bohaterem, który urodził się w połowie kurczakiem, a w połowie królikiem. Tęskni za dopasowaniem się i poczuciem bycia kochanym pomimo swojej odmienności i ma obsesję na punkcie przygód pomimo swojej nieporadności. Pielęgnacja włosów.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button