Filmy i rozrywka

Severan online cz dubbing lub napisy 2022

Watch movie Severan online cz dubbing or subtitles 2022 to amerykański epicki film historyczny w reżyserii Roberta Eggersa, współtworzony przez Eggersa i Scion, oparty na legendzie o Amleth. Historia rozgrywa się na przełomie 10. rozgrywający się w XI-wiecznej Islandii, z Alexandrem Skarsgårdem w roli księcia wikingów Amletha, który wyrusza na misję zemsty po tym, jak jego wuj zamordował jego ojca. W rolach drugoplanowych pojawią się Nicole Kidman, Claes Bang, Anya Taylor-Joy, Ethan Hawke, Björk i Willem Dafoe.

 

Severan online cz dubbing lub napisy 2022

 

Severan online cz dubbing lub napisy 2022

 

 

Filmowanie odbywało się od sierpnia do grudnia 2020 roku w Irlandii, na lokalizacjach w Irlandii Północnej i Republice Irlandii. Film ma trafić do kin w USA 22. kwietnia 2022 roku przez Focus Features, a jego dystrybucją międzynarodową zajmie się Universal Pictures, a w Meksyku Searchlight Pictures (za pośrednictwem Buena Vista International).

 

Film Severan online

 

Film Severan online

 

W październiku 2019 roku ogłoszono, że Robert Eggers wyreżyseruje epicką sagę o zemście wikingów, którą współtworzy ze Scionem. Nicole Kidman, Alexander Skarsgård, Anya Taylor-Joy, Bill Skarsgård (brat Alexandra) i Willem Dafoe prowadzili rozmowy, by wystąpić w filmie. Wszystkie miały zostać potwierdzone w grudniu, wraz z dodaniem Claesa Banga do obsady.Film został oficjalnie w grudniu 2019 roku, a filmowanie miało się rozpocząć w Belfaście w 2020 roku. W sierpniu 2020 roku Björk, wraz ze swoją córką Ísadorą „Doa” Barney, Kate Dickie i Ethanem Hawke, dołączy do obsady filmu, którego dystrybucja w Ameryce Północnej będzie prowadzona przez Focus Features, w Meksyku przez Searchlight Pictures (za pośrednictwem Buena Vista International), a dystrybucja międzynarodowa przez Universal Pictures. We wrześniu 2020 roku Bill Skarsgård ogłosił, że opuszcza film z powodu konfliktów harmonogramu. Później zastąpił go Gustaw Lindh.

 

Film online cz dubbing

 

Film online cz dubbing

 

Zdjęcia główne miały się rozpocząć w marcu 2020 roku, ale zostały wstrzymane. Filmowanie rozpoczęło się w sierpniu 2020 roku w Torr Head w hrabstwie Antrim oraz w Ballygally koło Larne w Irlandii Północnej.We wrześniu 2020 roku ekipa rozpoczęła filmowanie w Malinie na malowniczym półwyspie Inishowen w hrabstwie Donegal w Republice Irlandii. Filmowanie zakończono na początku grudnia 2020 roku.

 

Severan, nadchodzący epicki film Roberta Eggersa o wikingach, oparty jest na prawdziwej historii. Po odsłonięciu pierwszego zwiastuna widzowie są ciekawi, czy film Eggersa jest oparty na prawdziwej historii i czy można go porównać do szekspirowskiego Hamleta. W pierwszym zwiastunie filmu The Northman można zobaczyć gwiazdorską obsadę, w której znaleźli się Alexander Skarsgård, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Claes Bang, Björk i Willem Dafoe.

 

Zobaczymy, czy The Northman jest oparty na prawdziwej historii, ponieważ reżyser Czarownicy i latarni dostarcza nowy epicki film o wikingach. Stworzenie strony internetowej z wykorzystaniem WP.  

 

Gdzie oglądać film online

 

CZŁOWIEK PÓŁNOCY

 

Czy The Northman jest oparty na prawdziwej historii?
The Northman jest oparty na tej samej norweskiej legendzie, która zainspirowała Hamleta. Historia podąża za mściwym księciem, co jest właściwie tą samą sagą, która posłużyła Szekspirowi za inspirację dla Hamleta.

 

The Northerner to dramat fantasy, który nie jest ściśle oparty na prawdziwych wydarzeniach. Oparta jest na słynnej opowieści Szekspira i pełna literackich wpływów z czasów starożytnych. Aby opowiedzieć wciągającą historię, twórcy filmu oczywiście szeroko studiowali społeczeństwo wikingów. Oficjalne streszczenie opisuje film jako „pełen akcji epicki film, który podąża za młodym księciem wikingów w jego dążeniu do pomszczenia morderstwa swojego ojca.” Modlitwa o pokój, 15 modlitw przeciwko wojnie.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button