Filmy i rozrywka

Przeklęci online pl dubbing lub napisy HD za darmo

Przeklęty online pl dubbing to amerykański horror nadprzyrodzony z 2021 roku napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Evana Spiliotopoulosa (w debiucie reżyserskim), oparty na powieści Sanctuary z 1983 roku autorstwa Jamesa Herberta. Wyprodukowany przez Sama Raimiego poprzez jego banner Ghost House Pictures. W rolach głównych Jeffrey Dean Morgan, Katie Aselton, William Sadler, Diogo Morgado, Cricket Brown i Cary Elwes.

 

Przeklęci online pl dubbing 

 

Wyklęty online pl dubbing .

 

Projekt został ogłoszony w grudniu 2018 roku jako pierwotnie zatytułowany Sanctuary, a Sony Pictures zaadaptuje powieść Herberta o tym samym tytule. Obsada została ogłoszona na lata 2018-2020, a zdjęcia główne rozpoczną się w Bostonie, ale 14. Marzec 2020 filmowanie zostało zawieszone. Film Przeklęci online pl dubbing został wydany w kinach w USA w dniu 2. w dniu 2021 kwietnia przez Sony Pictures Releasing i otrzymał ogólnie negatywne recenzje od krytyków. 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach.

 

Film otwiera egzekucja kobiety oskarżonej o czary w 1845 roku w Banfield w stanie Massachusetts. Zostaje powieszona na drzewie i ostatecznie podpalona. Przed śmiercią jednak jej duch zostaje związany z ciałem lalki.

 

Horror 2021 „Przeklęci

 

Horror 2021

 

Wiele lat później, skompromitowany dziennikarz Gerry Fenn jest w pracy, relacjonując wszystkie rzeczy dziwne i niezwykłe. Jego najnowszy stint zabrał go do Bostonu, gdzie rzekomo dziwna aktywność wydaje się być nastoletnim wybrykiem. Przygotowując się do wyjścia, odkrywa lalkę, która została wprowadzona na początku filmu i celowo ją miażdży, przypadkowo uwalniając ducha kobiety. Gerry później ma wypadek samochodowy, kiedy odjeżdża po uderzeniu młodej dziewczyny, Alice, przez drogę. Podąża za nią za drzewem z prologu, miejscem, w którym znalazł lalkę, i słyszy, jak mówi przed upadkiem. Kiedy później zabiera ją do szpitala, dowiaduje się, że Alice jest głuchoniema i nie mogła mówić. Gerry postanawia zostać w mieście i zbadać to, co jego zdaniem może być prawdziwą historią, a nie hochsztaplerką czy zaczepką. Łysienie i jak się z nim zmierzyć , Wypadanie włosów u mężczyzn.

 

Przeklęci online pl

 

Przeklęci online cz

 

Następnego dnia Alice wprawia w osłupienie społeczność, przemawiając i twierdząc, że została uzdrowiona przez Matkę Boską. Rozpoczyna to szum medialny, który jest dodatkowo podsycany przez inne pozornie cudowne uzdrowienia. Kościół katolicki wysyła monsignora Delgarde’a, by z pomocą biskupa Gylesa zbadał te skargi. Gerry zaprzyjaźnia się z Alice. W tym czasie dowiaduje się, że choć rozmawiała z istotą o imieniu Mary, to dziewczyna zakładała jedynie, że jest to postać religijna. Gerry, który zaczyna podejrzewać, że ma się wydarzyć coś złowrogiego z powodu wizji „Mary” jako strasznej istoty, znajduje wspólnika w ojcu Haganie, którego Alice uzdrowiła, ale również podejrzewa prawdziwą naturę uzdrowień. Ojciec Hagan odkrywa dokumenty szczegółowo opisujące wydarzenia, ale zanim ma szansę kogokolwiek ostrzec, zostaje zaatakowany przez Mary, a jego ciało zostaje znalezione powieszone w kościele. Biskup Gyles przekonuje Gerry’ego, by wyciszyć pozorne samobójstwo Hagana, bo to zaszkodzi boskim wydarzeniom. Jego śmierć zostaje uznana za wypadek.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button