Filmy i rozrywka

My Name is Zlatan online pl dubbing 2022

My Name is Zlatan online pl dubbing 2022 to szwedzki film biograficzny z 2021 roku oparty na autobiografii Zlatana Ibrahimovića z 2011 roku I Am Zlatan Ibrahimović. Jego reżyserem jest Jens Sjögren, a autorami scenariusza Jakob Beckman i David Lagercrantz.

 

My Name is Zlatan online pl dabing 2022

 

My Name is Zlatan online pl dabing 2022

 

Pierwotnie film miał mieć premierę w Szwecji 10. Wrzesień 2021, ale został przesunięty w czasie. Zamiast tego film miał premierę w Szwecji 18. Marzec 2022 i wydany przez Nordisk Film.

 

Film opowiada historię kształtowania się szwedzkiego piłkarza Zlatana Ibrahimovica poprzez materiały archiwalne, w tym rzadkie wywiady z młodym Ibrahimovicem, w których omawia on swoje życie osobiste i przeszkody, jakie napotkał na swojej drodze. Nazywam się Zlatan online cz. Film śledzi losy Ibrahimovica od jego debiutu w szwedzkim klubie Malmö FF w 1999 roku, poprzez burzliwe lata w holenderskim klubie AFC Ajax, aż do przełomu we włoskim klubie piłkarskim Juventus F.C.

 

Zlatan Ibrahimovic film 2022

 

Zlatan Ibrahimovic film 2022

 

Film śledzi jego życie jako młodego człowieka z problemami, które wydają się nie do pokonania, od życia prywatnego po wejście na światową scenę jako międzynarodowa gwiazda. Jako utalentowany młody zawodnik, Ibrahimovic staje przed ciągłą presją, aby sprostać oczekiwaniom, jednocześnie balansując między wyzwaniami, które stawia przed sobą w domu i na ścieżce kariery. Kluby piłkarskie Top 10 klubów piłkarskich na świecie

 

Nazywam się Zlatan online pl

 

Nazywam się Zlatan online pl

 

Urodzony w Szwecji syn bałkańskich imigrantów Zlatan Ibrahimovic po trudnym dzieciństwie zostaje mistrzem Szwecji w piłce nożnej kilkudziesięciu lat.

 

Am Zlatan to szwedzki film biograficzny w reżyserii Jensa Sj√∂grena i napisany przez Jakoba Beckmana i Davida Lagercrantza. W rolach głównych wystąpią David S. Lindgren, Emmanuele Aita i Granit Rushiti. 14. W dniu 2022 stycznia film trafił do kin. W skład ekipy technicznej wchodzi kierownictwo muzyczne, kamera oraz Henning Mark zajmujący się montażem. Zobacz poniżej więcej informacji wewnętrznych na temat filmu I Am Zlatan.
Łysienie i jak mu przeciwdziałać , Wypadanie włosów u mężczyzn

 

Film o piłce nożnej

 

Film o piłce nożnej

 

Na tej stronie przyjrzymy się wiki I Am Zlatan. Nazywam się Zlatan online cz. Informacje o obsadzie, data premiery, teaser/trailer, aktorzy/aktorki z ich rolami, kontrowersje, ciekawostki. Informacje o miejscu kręcenia filmu, plotki, mniej znane fakty i inne.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button