Bez kategoriiFilmy i rozrywka

Bež online cz dubbing lub napisy HD za darmo

Biegnij! to amerykański thriller psychologiczny z 2020 roku w reżyserii Aneesha Chaganty’ego i napisany przez Chaganty’ego i Seva Ohaniana. Bež online cz dubbing , W filmie Kiera Allen gra uczącą się w domu nastolatkę, która zaczyna podejrzewać, że jej matka (Sarah Paulson) trzyma przed nią mroczny sekret.

 

Bež online cz dubbing

 

Biegnij! online cz dubbing lub napisy HD za darmo

 

Biegnij! opublikowane 20. Listopad 2020 przez Hulu, w kinach na innych terytoriach przez Lionsgate i wydany międzynarodowo przez 2. Kwiecień 2021 Netflix. Film otrzymał ogólnie pozytywne recenzje. Po premierze stał się najbardziej udanym oryginalnym filmem Hulu.
Diane Sherman przedwcześnie rodzi córkę, którą później widzi leżącą w inkubatorze w otoczeniu personelu szpitala. Na ekranie znajdują się definicje arytmii, hemochromatozy, astmy, cukrzycy i porażenia.

 

Siedemnaście lat później w Pasco w stanie Waszyngton jej nastoletnia obecnie córka Chloe, która korzysta z wózka inwalidzkiego, czeka na listy akceptacyjne do college’u, ale Diane wielokrotnie uniemożliwia jej obejrzenie poczty. Chloe znajduje zielone kapsułki przepisane matce. Chloe sprawdza butelkę i znajduje etykietę apteczną z jej nazwiskiem, która dotyczyłaby Diane. Próbują sprawdzić nazwę leku, trigoxin, ale ich internet już nie działa. Wybiera nieznajomego z sypialni matki, gdzie jest jedyny telefon stacjonarny w domu, i prosi go o wyszukanie narkotyku. Mężczyzna mówi jej, że jest to lek na serce i że na wszystkich zdjęciach leku widać małą czerwoną tabletkę. Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach.

 

Obejrzyj film za darmo

 

film cz dubbing

 

Chloe prosi matkę, by zabrała ją do kina. W trakcie filmu udaje, że idzie do toalety, pędząc do apteki po drugiej stronie ulicy. Lekarz początkowo nie chce jej powiedzieć, co to za lek, ale w końcu ujawnia, że jest to środek zwiotczający o nazwie ridocaine, przeznaczony dla psów. Kiedy Chloe pyta, co by się stało, gdyby ktoś zażył lek, farmaceuta mówi, że mogą mu zdrętwieć nogi, a Chloe zaczyna hiperwentylować. Znajduje ją matka, uspokaja ją i zabiera do domu.

 

Chloe budzi się w łóżku, aby znaleźć swoje drzwi zamknięte i przykute łańcuchem, aby nie mogła uciec. Kiedy widzi, że samochodu matki nie ma, wyciąga się przez okno i w końcu przedostaje się do okna sypialni matki. Zaczyna mieć atak astmy i pędzi po swój inhalator. Próbuje dotrzeć do rampy, która pozwala jej zejść w dół, ale przewody zostały zerwane. Chloe zrzuca wózek inwalidzki ze schodów i wtoczyła się za nim.

 

Biegnij! online cz 2021 horror

 

beżowy film 2021

 

Widzi na drodze wóz pocztowy i spieszy się, by go zatrzymać. Tłumaczy, co robi jej matka, kiedy Diane przejeżdża obok, widzi wózek Chloe i zjeżdża na pobocze.Bež online cz dabing .Kierowca powiedział Diane, że nie może pozwolić jej zabrać Chloe, a Chloe powiedziała listonoszce, że chce iść na policję. Jednak gdy zamykał furgonetkę, by zabrać Chloe na komisariat, Diane dźgnęła go pistoletem uspokajającym. Chloe budzi się w piwnicy z przypiętym do niej wózkiem inwalidzkim. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button