Filmy i rozrywka

Shang-Chi Legenda dziesięciu pierścieni online

Legend of Shang-Chi The Legend of the Ten Rings online cz dubbing to amerykański film superbohaterski z 2021 roku oparty na postaci Shang-Chi z Marvel Comics. Film jest produkowany przez Marvel Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures.

 

Shang-Chi Legenda dziesięciu pierścieni online

 

Shang-Chi Legenda dziesięciu pierścieni online

 

Jest 25. Marvel Cinematic Universe (MCU). Shang-Chi The Legend of the Ten Rings online cz dubbing.  Film jest wyreżyserowany przez Destina Daniela Crettona na podstawie scenariusza, który napisał z Dave’em Callahamem, a w rolach głównych występują Simu Liu jako Shang-Chi obok Awkwafiny, Meng’er Zhang, Fala Chen, Florian Munteanu, Benedict Wong, Michelle Yeoh i Tony Leung. W filmie, Shang-Chi jest zmuszony do konfrontacji ze swoją przeszłością po tym, jak zostaje wciągnięty do organizacji Ten Rings.

 

Shang-Chi Legenda dziesięciu pierścieni film cz

 

Shang-Chi Legenda dziesięciu pierścieni film cz

 

Rozwój filmu opartego na dziele Shang-Chi rozpoczął się w 2001 roku, ale prace ruszyły na poważnie dopiero w grudniu 2018 roku, kiedy to zatrudniono Callahama. Cretton dołączył w marcu 2019 roku, a projekt został przyspieszony jako pierwszy film Marvela z azjatycką czołówką. Shang-Chi Legenda dziesięciu pierścieni film cz. Produkcja została wznowiona w sierpniu, a następnie zakończona w październiku. Do strzelanin doszło w Sydney i San Francisco.

 

Shang-Chi Legenda dziesięciu pierścieni 

 

Shang-Chi Legenda dziesięciu pierścieni .

 

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings miał premierę w Los Angeles 16 czerwca. sierpnia 2021 roku i powinien ukazać się w USA 3. Wrzesień jako część czwartej fazy MCU. Shang-Chi Legenda o dziesięciu pierścieniach .

Według Margaret Loesch, byłej prezes i dyrektor generalnej Marvel Productions, Stan Lee w latach 80. lat, rozmawiał z aktorem Brandonem Lee i jego matką, Lindą Lee, o potencjalnym filmie lub serialu telewizyjnym opartym na postaci Shang-Chi z Marvel Comics.

 

Shang-Chi online

 

Shang-Chi online

 

 

Lee gra postać. Ojciec Brandona, legenda sztuk walki Bruce Lee, był wizualną inspiracją dla artysty Paula Gulacy’ego do narysowania Shang-Chi podczas jego pracy nad serią komiksów Master of Kung Fu w latach 70. 20 lat. wiek. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów. W 2001 roku Stephen Norrington podpisał kontrakt na wyreżyserowanie filmu Shang-Chi pod tytułem The Hands of Shang-Chi. Shang-Chi dubbing online.  W 2003 roku film został rozwinięty w DreamWorks Pictures, gdzie Yuen Woo-Ping zastąpił Norringtona na stanowisku reżysera, a Bruce C. McKenna został zatrudniony do napisania scenariusza.

 

Marvel film 2021 r.

 

Marvel film 2021 r.

 

Ang Lee dołączył do projektu jako producent w 2004 roku. Do filmu jednak potem nie doszło, a prawa do postaci wróciły do Marvela. Film Marvela 2021. Shang-Chi The Legend of the Ten Rings online cz dubbing. We wrześniu 2005 roku prezes i dyrektor generalny Marvela Avi Arad ogłosił Shang-Chi jako jedną z dziesięciu nieruchomości. Miały one być dystrybuowane przez Paramount Pictures.  Na liście postaci znalazł się Shang-Chi. O czym Marvel myślał, że będą, niemniej jednak. Że był stosunkowo mało znany, mógł robić świetne filmy, bo miał w komiksie „bardzo Disneyowską historię”.

 

Kung fu marvel

 

Dziesięć Pierścieni zostało wprowadzone w pierwszym filmie Marvel Cinematic Universe (MCU), Iron Man (2008), bez ich przywódcy, Mandaryna. Kung fu marvel. Rośliny do łazienki : 17 roślin do łazienki.  Marvel Studios planowało wtedy przeniesienie Mandaryna na ekran, co miałoby oddać postaci „najwyższą sprawiedliwość” i pokazać jej złożoność. Co prezes Marvel Studios Kevin Feige uznał, że filmy o Iron Manie nie mogą zrobić z ich powodu. Który skupiał się na Tonym Starku/Iron Manie Według Chrisa Fentona. Były prezes chińskiej firmy produkującej filmy DMG Entertainment. Która prowadziła rozmowy z Marvel Studios w sprawie koprodukcji ich filmów. Marvel zaproponował stworzenie zwiastuna na rynek chiński z udziałem Shang-Chi lub Mandaryna. zostanie wprowadzony pod koniec filmu The Avengers (2012).

 

wiadomości marvela

 

DMG odrzucił tę ofertę. Ponieważ negatywny stereotypowy portret Mandaryna w komiksie mógłby potencjalnie uniemożliwić wydanie filmu w Chinach i grozić zamknięciem DMG jako firmy. Mandaryn miałby ostatecznie pojawić się w koprodukcji DMG – Iron Man 3 (2013). Shang-Chi The Legend of the Ten Rings online cz dubbing.  Który został przedstawiony przez Bena Kingsleya, ale okazuje się, że to oszust Trevor Slattery pozujący na Mandaryna. Feige uważa, że ten fałszywy mandaryn może nie oznaczać, że w MCU nie ma wierniejszej wersji postaci.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button