Filmy i rozrywka

Filmy o narkotykach : 10 komedii o narkotykach

Filmy o narkotykach , 10 komedii o narkotykach Zobacz najlepsze komedie, które kręcą się wokół narkotyków. Pełna zabawa , śmiech , to jest dokładnie to, co przyniesie ci te 10 filmów o narkotykach . Filmy o narkotykach, które sprawią, że umrzesz ze śmiechu. Obejrzyj 10 najlepszych filmów o narkotykach : 

 

10. Super High Me

 

Super High Me

Super High Me to komediowy dokument o tym, co dzieje się z twoim organizmem po 30 dniach abstynencji od palenia, a następnie po 30 dniach codziennego ćpania. Jest to „konkurencja” dla dokumentu Morgana Spurlocka „Super Size Me” z 2004 roku.

 

9. Superbad

 

Superbad

Superbad to pełna przestróg opowieść o dwóch nastoletnich chłopcach, którzy właśnie kończą szkołę średnią. Zależą od siebie w ogromny sposób, ale teraz każde z nich powinno pójść do innych uczelni i stanąć w obliczu rozłąki. Evan (Michael Cera) jest słodki, inteligentny i nieśmiały. Seth (Jonah Hill) jest zuchwały, nastrojowy i ma obsesję na punkcie dziewczyn. W filmie śledzimy ich desperackie próby zaimponowania ludziom, których pożądają, podczas jednej szalonej nocy… w jedną straszną, wstydliwą noc, którą będziesz wspominał z sentymentem do końca życia.Filmy o narkotykach , 10 komedii o narkotykach .

 

8. Fajna uczelnia

 

Bezvavejska

Tym razem scenarzyści Kłamcy, kłamcy i Boskiego Bruce’a dostarczają zawadiacką komedię o pomyłkach i nieporozumieniach spowodowanych przez sprytnego, ale nieco leniwego Bartleby’ego „B” Gainesa (Justin Long – Jeepers Creepers) z powodu jego niespotykanego pecha. Kiedy Bartleby i jego kumple nie dostają się na studia nawet przy drugiej próbie, wymyślają sposób na rozwiązanie tego drobnego problemu. Założy własną szkołę! Po prostu… wszystko wychodzi na jaw bardziej, niż było to pierwotnie zakładane. Wkrótce po kampusie przechadzają się tłumy obleczonych w bikini lasek, odbywa się niekończąca się impreza w basenie, a Bartleby ma wielkie zmartwienie – jak przekonać studentów i władze, że ten fałszywy uniwersytet coś knuje!

Movies About Drugs , 10  komedii o narkotykach.

Obejrzyj wszystkie te filmy. Dzięki tym komediom doświadczysz dużo śmiechu . 

 

7. To był jutrzejszy binge.

 

To był jutrzejszy binge.

Czwórka przyjaciół z czasów studenckich, rozczarowana obecnym życiem, postanawia powspominać beztroskie czasy i wskrzesić ideały młodości. Nie wiedzą, że ich życzenia się spełnią i że będą mieli szansę wpłynąć na swoją przyszłość. Po hucznej imprezie znajdują się w 1986 roku, a ich „obecne” życie zaczyna się… po raz drugi. Ta oryginalna komedia to świeże spojrzenie na rozczarowania i odnowione nadzieje związane z nieudanym życiem. John Cusack (Tożsamość, Miłość na tropie), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) i Craig Robinson (The Kancl, Noc w muzeum) przekonają Cię, że nigdy nie jest za późno na zmiany!  komedie o narkotykach.

6 przepisów na domowe odżywki do włosów dla każdego rodzaju włosów

6. Hej, stary, gdzie jest mój samochód? – Filmy o narkotykach komedie o narkotykach

 

Hej, stary, gdzie jest moje karu?

Dwaj nierozłączni kumple, Jesse i Chester, mieli wczorajszy wieczór. A potem odkryli, że mają lodówkę pełną jogurtu, a potem nie mogli sobie przypomnieć, gdzie zostawili zaparkowany samochód, a potem nie mieli pod ręką prezentów rocznicowych dla swoich dziewczyn, które przypadkiem są bliźniaczkami, a potem przypomnieli sobie, że prezenty były w tym cholernym samochodzie, który się zgubił, a potem jest rekonstrukcja nocy czuwania, a potem dostają transseksualnego striptizera lub striptizerkę (?) daje im walizkę pełną pieniędzy, a potem ktoś idzie po walizkę, a potem na scenie pojawia się „ciągły trans-funkcjonariusz”, a potem jest mały chłopiec i jego tata, i obaj są ciekawi intymnych szczegółów gigantycznej kobiety, która ciągle rośnie, i rośnie, a potem są kosmici, a potem właściciel pizzerii szuka swoich 30 pizz, które miały być dostarczone wczoraj wieczorem, a potem jedna pizza zwisa z sufitu, a potem nikt nic nie wie, a potem dwóch kolesi, o których mowa, widzi furgonetkę zaparkowaną przed domem i furgonetkę zaparkowaną za nim.

Movies About Drugs , 10  komedii o narkotykach.

 

5. Let’s smoke, let’s see

 

Palmy, patrzmy Filmy o narkotykach Komedie o narkotykach

Bohaterami tej w 100% niesprawiedliwej stoner comedy są dwaj zupełnie różni kumple: spięty Harold poświęcił swoje życie inwestycjom bankowym i skrycie pożąda swojej ładnej sąsiadki Marii. Z kolei przypadkowy Kumar, mimo talentu do medycyny, nie przejmuje się niczym, łącznie z tym, że powinien wreszcie dorosnąć. Czego nie może zrobić, to zrobi. Jednak o najważniejszych sprawach zawsze decydowaliśmy wspólnie. Co się stanie, gdy ta dwójka postanowi wspólnie świętować koniec tygodnia pracy? Zwykły hamburger z White Castle zmienia się w nieosiągalną wizję podczas niekończącej się, dzikiej piątkowej nocy. Jednak w drodze do New Jersey i z powrotem dwójka przyjaciół wpada w niesamowite kłopoty. Ich podróż wypełniona jest najdziwniejszymi spotkaniami i najbardziej szalonymi wydarzeniami.

Sprawdź również :

Top 10 filmów o sztukach walki

 

4. Piątek 

 

Piątek  Filmy o narkotykach komedie o narkotykach

Craig (Ice Cube) to zwykły młody człowiek, który w czwartek został zwolniony z pracy za kradzież pudełek z magazynu. Budzi się w piątek rano, ale nie wie jeszcze, że czeka go jeden z najdziwniejszych dni w życiu. Wraz ze swoim szarpanym przyjacielem i dilerem narkotyków Smokeyem (Chris Tucker) przesiaduje na ganku domu Craiga, zamiast Craig szukać pracy, jak polecił mu ojciec. Obaj siedzą i palą marihuanę, kiedy pojawia się dostawca towarów Smokey’a, Big Worm, który żąda pieniędzy za sprzedane towary, ale Smokey mówi mu, że on i Craig wszystko wypalili. Wielki Robak wścieka się i grozi, że zabije ich obu, jeśli nie będą mieli pieniędzy w ciągu dziesięciu godzin. I tak zaczyna się polowanie na pieniądze, by uratować życie. Czy Craig i Smokey zdołają zdobyć pieniądze i uniknąć śmierci z rąk Wielkiego Robaka?

3. How High 2 2019 r.

Movies About Drugs , 10  komedii o narkotykach.

 

How High 2 2019 Filmy o narkotykach komedie o narkotykach

 

2. Przebiegli chłopcy – Filmy o narkotykach komedie o narkotykach

 

Przebiegli chłopcy Filmy o narkotykach komedie o narkotykach

Targood, Scarface, Brian i Kenny są przyjaciółmi na śmierć. I łączy ich jedna miłość – palenie marihuany. Poza tym nie robią właściwie nic innego. Komplikacje pojawiają się, gdy jeden z nich zostaje oskarżony o zamordowanie policyjnego konia i wtrącony do więzienia. Czego nie zrobiliby przyjaciele, żeby go uratować? Może i oni zostaną dilerami narkotyków… Amerykańska niezależna zwariowana komedia zrealizowana w 1998 roku przez reżyserkę Tamrę Davis. Występuje w nim między innymi słynny raper Snoop Dog w roli cameo.

 

1) Kto pali, ten potrafi – Filmy o narkotykach komedie o narkotykach

 

kto pali pranie Filmy o narkotykach komedie o narkotykach

Ich inteligencja wzrasta na tyle dzięki marihuanie, że dostają się na Harvard. Kończy mu się jednak paliwo, więc musi sobie jakoś pomóc, bo „ziołowe terapie” tu nie działają…
Dwóch zwykłych facetów pali marihuanę, która ma niezwykły wpływ na potencjał ich mózgu. Ich iloraz inteligencji wzrasta tak bardzo, że są w stanie poradzić sobie na Uniwersytecie Harvarda. Ale kiedy skończą się im fajki, są zdani na siebie i muszą znaleźć jakiś sposób, by pomóc sobie w tej prestiżowej instytucji, w której nie prowadzi się „terapii ziołowych”. A wierz mi, że próbują palić wiele rzeczy…

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button