Filmy i rozrywka

The Lost City online cz dubbing lub napisy 2022

The Lost City online cz dubbing lub napisy 2022 to amerykański romantyczny komediowy film przygodowy w reżyserii Aarona i Adama Nee. Wraz z Orenem Knotem i Daną Fox napisali scenariusz na podstawie opowiadania Setha Gordona. W filmie występują Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe, Da’Vine Joy Randolph i Brad Pitt.

 

Zaginione miasto online cz dubbing lub napisy 2022

 

Zaginione miasto online cz dubbing lub napisy 2022

 

Światowa premiera filmu The Lost City zaplanowana na South by Southwest 2022.  W amerykańskich kinach pojawi się on nakładem Paramount Pictures 25. Marzec 2022 r. Najlepsze horrory 50 najlepszych horrorów jakie znam. 

Błyskotliwa, ale samotna autorka Loretta Sage spędziła swoją karierę pisząc o egzotycznych miejscach w swoich popularnych powieściach romansowo-przygodowych z udziałem przystojnego modela z okładki Alana. Który poświęcił swoje życie na wcielenie się w postać bohatera „Dash”.

 

The Lost City 2022

 

The Lost City 2022

 

Podczas trasy promującej jego nową książkę z Alanem. Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera, który ma nadzieję doprowadzić go do skarbu starożytnego zaginionego miasta z jej najnowszej opowieści. Alan chce udowodnić, że może być bohaterem w prawdziwym życiu, a nie tylko na kartach jej książek. I tak wyrusza, by ją uratować. Rzucony w epicką przygodę w dżungli, ten nieprawdopodobny duet będzie musiał współpracować. Przetrwać żywioły i odnaleźć starożytny skarb, zanim zostanie utracony na zawsze.

 

Lost City online cz 2022

 

Lost City online cz 2022

 

W październiku 2020 roku Sandra Bullock wystąpi w filmie Lost City D. Wyreżyserują go Aaron i Adam Nee. Na podstawie scenariusza Setha Gordona i Dany Fox. Lost City online cz dubbing lub napisy 2022 Bullock. Będzie pełnić funkcję producenta pod swoim banerem Fortis Films, a dystrybucją zajmie się Paramount Pictures. Channing Tatu dołączył do obsady filmu w grudniu 2020 roku. W marcu 2021 roku do obsady filmu dołączyli Patti Harrison, Joy Randolph z Da’Vine oraz Daniel Radcliffe. Kwiecień 2021, Brad Pitt i Oscar Nunez dołączyli do obsady filmu, przy czym Pitt pojawił się w roli cameo. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów. 

 

Darmowy film online 

 

Zdjęcia główne rozpoczęły się w maju 2021 roku i odbywały się na Dominikanie, w tym w miastach Samaná, Santo Domingo, Casa de Campo. The Lost City online cz dubbing lub napisy 2022 Province of Monte Plata and Pinewood Dominican Republic Studios. Filmowanie zakończyło się 16. Sierpień 2021 r. Samotna pisarka powieści romantycznych. Która  na tournée książkowe ze swoją modelką z okładki. Zostają wplątani w próbę porwania, co prowadzi do tego, że oboje trafiają na szorstką przygodę w dżungli.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button