Filmy i rozrywka

Kvik online pl dubbing online bajka 2022

Kvik online pl dabing online bajka 2022. Świnka Fifer, świnka Fiddler i świnka Practical to trzej bracia, którzy budują swoje własne domy. Wszyscy trzej grają na innym instrumencie muzycznym – Fifer na flecie, Skrzypek na skrzypcach, a Praktik początkowo widzi siebie pracującego bez wytchnienia. Fifer i Skrzypek z wielką łatwością budują swoje domki ze słomy i patyków i bawią się przez cały dzień. Practical natomiast „nie ma szansy śpiewać i tańczyć, ’cause work and play don’t mix'”, skupiając się na budowie swojego solidnego domu z cegły.

 

Kvik online pl dubbing online bajka 2022

 

Kvik online pl dubbing online bajka 2022

 

Fifer i Skripal wyśmiewają się z niego, ale Praktik ostrzega ich, że gdy przyjdzie Wilk, nie będą mogli uciec. Kvik online pl dabing online bajka 2022. Fifer i Skripal ignorują go i kontynuują zabawę, śpiewając słynną już piosenkę „Who’s Afraid of the Big Bad Wolf?”. Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

Podczas śpiewania, Big Bad Wolf rzeczywiście przychodzi do nich, i to jest, gdy Fifer i Fiddler ujawnić, że są one rzeczywiście bardzo boi się wilka, więc dwa prosiaki wycofać się do własnego domu.Kvik online cz dubbing Wilk najpierw demoluje dom Fifer (z wyjątkiem dachu) bez większego oporu, a Fifer udaje się uciec i ukrywa się w domu Skripka.

 

Bajka Kvik 2022

 

Bajka Kvik 2022

 

Wilk udaje, że się poddaje i idzie do domu, ale wraca przebrany za niewinną owcę. Świnie widzą to przebranie, po czym wilk wysadza dom Škripka w powietrze (z wyjątkiem drzwi). Dwóm świnkom udaje się uciec i ukryć w domu Praktycznego, który chętnie udziela braciom schronienia; w domu Praktycznego okazuje się, że jego instrumentem muzycznym jest fortepian.

 

Kvik online pl

 

 

Kvik online cz

 

Wilk przychodzi w przebraniu żydowskiego handlarza/kucharza Brush, aby oszukać świnie, aby wpuścić go do środka, ale nie udaje mu się. Wilk następnie próbuje wysadzić solidny dom z cegły (tracąc swoje ubrania w procesie), ale nie udaje się, podczas gdy pewny siebie Praktyczny gra melodramatyczną muzykę fortepianową. Jak zarabiać w internecie 10 skutecznych opcji

 

Nowy film 2022

 

Nowy film 2022

 

W końcu próbuje wejść do domu przez komin, ale sprytna Praktyczna Świnia zdejmuje pokrywkę z wrzącego garnka wypełnionego wodą (do której dodaje terpentyny). Pod kominem i Wolf wpada prosto w niego. Kvik online pl dabing online bajka 2022. Wilk krzyczy z bólu i gorączkowo ucieka. Gdy świnki znów śpiewają Kto się boi wielkiego złego wilka? Praktyk wykonuje wtedy sztuczkę, gdy stuka w fortepian, powodując. Jego bracia myślą, że Wilk wrócił i chowają się pod łóżkiem Praktykanta.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button