Filmy i rozrywka

Rodzina Addamsów 2 online cz dubbing lub napisy

Rodzina Addamsów 2 online cz dubbing lub napisy to komputerowo animowany czarny film komediowy z 2021 roku o zjawiskach nadprzyrodzonych, w reżyserii Grega Tiernana i Conrada Vernona, współreżyserowany przez Laurę Brousseau i Kevina Pavlovica. Scenariusz napisali Dan Hernandez, Benji Samit, Ben Queen i Susanna Fogel z historią autorstwa Hernandeza i Samita, a oparty jest na postaciach stworzonych przez Charlesa Addamsa. Jest to sequel filmu Rodzina Addamsów z 2019 roku i w rolach głównych występują Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Nick Kroll, Snoop Dogg, Bette Midler, Javon Walton, Bill Hader i Wallace Shawn. Opowiada o rodzinie Addamsów, która wybiera się na wycieczkę samochodową.

 

Rodzina Addamsów 2 online cz dubbing lub napisy

 

Rodzina Addamsów 2 online cz dubbing lub napisy

 

Na targach naukowych, środa Addams ma zaprezentować swój eksperyment, w którym używa DNA swojego pupila Sokratesa na wujku Festerze, aby pokazać, jak ludzie mogą być wzmocnione (z efektem ubocznym stopniowej transmutacji Festera). Jest jednak przerażona, gdy widzi, że pojawia się jej rodzina. Jednak jej praca zostaje zauważona przez naukowca Cyrusa Strange’a. W domu Addamsów, Gomez martwi się, że dzieci odpływają od niego i Morticii, więc postanawia zabrać je na rodzinne wakacje. The Addams Family 2 online cz dubbing lub napisy. Przed rodziną, Fester, Thing, i Lurch wyruszyć w podróż przez Stany Zjednoczone, Gomez i Morticia są podchodzone przez prawnika o nazwie Pan Mustela, twierdzi, że środa została przełączona przy urodzeniu i może nie być faktycznie Addams, ale go ignorować. W drodze Addamowie są ścigani przez Mustela i jego poplecznika Pongo.

 

Bajka o rodzinie Addamsów 2 online 

 

Bajka o rodzinie Addamsów 2 online cz .

 

Rodzina jest początkowo zdecydowana na wyjazd do Salem w Massachusetts, ale Fester ostatecznie robi objazd do wodospadu Niagara. Później rodzina zatrzymuje się w Sleepy Hollow w Nowym Jorku. Bajka o rodzinie Addamsów 2 online cz. Gomez i Morticia wspomnieć Mustel i jego roszczeń o Środa, więc Fester opowiada incydent, kiedy odwiedził Środa w dniu jej narodzin i żonglerka dzieci w sali porodowej.

 

Rodzina Addamsów 2 film 2021

 

Rodzina Addamsów 2 film 2021

 

 

Gomez przynosi wszystkich do Miami, aby połączyć się z kuzynem Itto w nadziei, że pomoże im w ich obecnym dylemacie. Itt dołącza do nich w drodze, gdy przechodzą przez San Antonio, i przedwcześnie porzuca rodzinę w Wielkim Kanionie. Tymczasem Wednesday na własną rękę łapie Mustela i dowiaduje się, że pracuje on dla Cyrusa. Proponuje Wednesday, że jest jej prawdziwym ojcem i zaprasza ją do swojego domu w Sausalito w Kalifornii. Wednesday wykonuje test DNA z użyciem włosów Gomez, który pozornie udowadnia, że na pewno nie jest ona jego córką. Rodzina Addamsów 2 film 2021. Wednesday odchodzi od rodziny podczas snu, ale Lurch ją dogania. Reszta rodziny Addamsów dowiaduje się, dokąd zmierza i podąża za nią. Największe dinozaury świata : 15 największych dinozaurów.

 

Rodzina Addamsów 2 o filmie

 

Bajka dla dzieci 2021 o filmie

 

W swoim domu Cyrus pokaże Wednesdayowi opracowaną przez siebie formułę, która pozwala na produkcję ludzko-zwierzęcych hybryd podobnych do eksperymentu Wednesdaya. Kiedy pojawia się reszta rodziny Addamsów, Wednesday zostaje przekonana do pozostania z Cyrusem. Kiedy Pugsley odkrywa, że córka Cyrusa, Ofelia, jest świnią, Cyrus ujawnia, że używał Środy, ponieważ jej formuła jest lepsza niż jego. Łapie rodzinę, by przeprowadzić na nich testy, ale Wednesday odmawia testów na Addamach. Cyrus próbuje przekonać Pongo, by poszedł za nią, ale wychodzi na jaw, że Lurch i Pongo znali się wcześniej; postanawiają uwolnić Addamów. Rodzina Addamsów 2 o filmie.

 

Bajka dla dzieci

 

Cyrus podczas potyczki wchodzi w kontakt z jego formułą i mutuje w hybrydowego potwora. Doktor próbuje zabić rodzinę, ale zostaje powstrzymany przez Festera, który zmutował się w potwora ośmiornicę. Po walce z potworem Cyrus spada z klifu. Fester zostaje przemieniony z powrotem w normalnego Wednesdaya z pomocą naszyjnika wykonanego z krwi jej rodziny. Wypadanie włosów: 3 proste domowe produkty zapobiegające przerzedzaniu się włosów.

 

Aktualności w filmie

 

Środa połączy się z rodziną i wróci do domu. Chociaż Wednesday wiedziała, że Cyrus sfałszował wyniki testu DNA, pyta Gomeza, dlaczego test wykazał, że nie jest z nim spokrewniona; ujawnia Wednesday, że jego włosy są treską. Gomez obiecuje rodzinie, że następnym razem zabierze ich w podróż dookoła świata.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button