Filmy i rozrywka

The Chilling Trap online cz dubbing lub napisy

Mrożąca krew w żyłach pułapka online cz dubbing to amerykański film sensacyjny akcji z 2021 roku. Który został napisany i wyreżyserowany przez Jonathana Hensleigha. W filmie wystąpili Liam Neeson i Laurence Fishburne. W rolach drugoplanowych wystąpią Benjamin Walker, Amber Midthunder, Marcus Thomas, Holt McCallany, Martin Sensmeier, Matt McCoy i Matt Salinger.

 

To pierwszy film Hensleigha od czasu „Kill the Irishman” z 2011 roku. Podąża za zespołem kierowców ciężarówek w niebezpiecznej misji przez zamarznięte jeziora i zimowe drogi. Dostarczenie krytycznego elementu dla ratowników uwięzionych w zawalonej kopalni. Film został cyfrowo udostępniony do sprzedaży przez Netflix w Stanach Zjednoczonych i przez Amazon Prime Video w Wielkiej Brytanii w dniu 25. Czerwiec 2021 r. Recenzje krytyczne wywołały mieszane opinie.

 

The Chilling Trap online

 

The Chilling Trap online

 

Drużyna trafia do kopalni z trzema szybami. Silnik Goldenroda zatarł się podczas podróży. Podczas próby naprawy pęka lód pod jego przyczepą i łapie się za stopę. Wiedząc, że nie uda mu się uciec, przekonuje Tantoo. Zerwanie taśmy mocującej go do ciężarówki, powodując jego utonięcie, ale ratując dwie inne platformy i głowice studni. Podczas próby ucieczki przed szybko zbliżającą się falą ciśnienia i pękającym lodem, pozostałe dwie ciężarówki przeleciały i przewróciły się, zatrzymując falę ciśnienia. Filmy o wilkołakach : Top 10 filmów o wilkołakach. 

 

Pułapka na mróz film cz.

 

Pułapka na mróz film cz.

 

Mike i Varnay oskarżają Tantoo o sabotowanie platformy Goldenrod, ale Tantoo ujawnia jej brat Cody jest wśród górników. Gdy dalej ją przesłuchują, wyciąga broń, ale Gurty ją rozbraja i wiąże. Po tym jak mężczyźni ustawiają ciężarówki, Varnay zamyka Mike’a i Gurty’ego z tyłu swojej ciężarówki. Okazuje się, że Varnay jest tym, który sabotował platformę Goldenrod i powalił Tantoya do nieprzytomności. On wyposaża ciężarówkę Mike’a z dynamitem i odchodzi z Tantoo, ale Mike i Gurty uciekają z przyczepy i upuszczają dynamit tuż przed jego wybuchem. Varnay obserwuje z daleka wybuch i wierzy, że Mike i Gurty nie żyją. Dostarczenie krytycznego elementu dla ratowników uwięzionych w zawalonej kopalni.

 

Oglądaj film online bez reklam

 

Podczas wyciągania przyczepy z lodu, Gurty próbuje ostrzec Mike’a, że wyciągarka zawiedzie, ale Mike i tak uruchamia maszynę. Wyciągarka kliknie i Gurty wraz z przyczepą wpada do wody, ale Mike ratuje Gurty’ego. Varnay spotkał się z Sicklem i powiedział mu, że Mike i Gurty zginęli. Sickle instruuje Varnay, aby pozbyć się Tantoo i ostatniego pozostałego studni, tak że Tantoo wydaje się, że stracił kontrolę i veered off klifu. The Chilling Trap online cz dubbing. Varnay przygotowuje się do zabicia Tantoo, ale zostaje ugryziony przez Gurty’ego szczura zwierzęcia Skeeter, powodując Tantoo rzucić go z platformy. Mike i Gurty przybywają na miejsce i zabijają kontrahentów Katki ścigających Tantoo. Wypadanie włosów? Jedz te 9 pokarmów, aby zapobiec wypadaniu włosów. 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button