Filmy i rozrywka

Unbreakable online pl dubbing 2022

Unbreakable online pl dubbing 2022. Obejrzyj bajkę Niezniszczalna nowość 2022. Miłego oglądania nowej super bajki. Rodzinna bajka animowana.

 

Unbreakable online pl dubbing 2022

 

Unbreakable online pl dubbing 2022

 

Unbreakable online cz. Szesnastoletnia Georgia Nolan marzy, by zostać pierwszą na świecie kobietą strażakiem. Kiedy tajemniczy podpalacz zaczyna podpalać Broadway, nowojorscy strażacy zaczynają znikać. Ojciec Georgii, Shawn, zostaje wezwany z emerytury przez burmistrza Nowego Jorku, by poprowadzić śledztwo w sprawie zaginięć. Georgia jest zdesperowana, by pomóc ojcu i uratować miasto, więc przebiera się za młodego mężczyznę o imieniu „Joe” i dołącza do małej grupy strażaków, którzy próbują zatrzymać podpalacza.

 

Bajka animowana 2022

 

Bajka animowana 2022

 

Georgia Nolan (Olivia Cooke) od dziecka miała jedno marzenie: zostać strażakiem, tak jak jej ojciec. Niestety, w 30. 20 lat. W Nowym Jorku kobiety nie mogą pracować w straży pożarnej. Ale kiedy miejscy strażacy zaczynają znikać w serii tajemniczych pożarów w teatrach na Broadwayu, Georgia dostrzega wielką szansę. Przebiera się za „Joe”, psotnego młodzieńca i dołącza do zespołu improwizowanych strażaków, których zadaniem jest powstrzymanie podpalacza. Georgia musi za wszelką cenę utrzymać swoją fałszywą tożsamość, zwłaszcza gdy jej ojciec przejmuje inicjatywę w tym ryzykownym śledztwie. Jak objawia się zapalenie płuc – Objawy i diagnoza.

 

Unbreakable online pl dubbing 2022

 

Unbreakable online cz dabing 2022 2

 

Olivia Cooke jako Georgia Nolan.

William Shatner jako Jimmy Murray.

Laurie Holden jako Pauline. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

Kenneth Branagh jako Shawn, ojciec Georginy.

 

W lutym 2022 roku Hulu nabyło prawa do dystrybucji filmu. Film Serce w ogniu został wydany 13. stycznia 2022 roku w Australii przez eOne i Universal Pictures, a następnie 2. lutego 2022 roku w Kanadzie i 11. Luty 2022 w Wielkiej Brytanii przez eOne jako samodzielnego dystrybutora.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button