Filmy i rozrywka

Halloween Kills online cz dubbing lub napisy

Halloween Kills online cz dubbing lub napisy  to amerykański film slasherowy z 2021 roku w reżyserii Davida Gordona Greena i napisany przez Greena, Danny’ego McBride’a i Scotta Teemsa. Film jest sequelem Halloween z 2018 roku i dwunastą odsłoną franczyzy Halloween. Gwiazdami są Jamie Lee Curtis i James Jude Courtney, powtarzający swoje role odpowiednio jako Laurie Strode i Michael Myers. Judy Greer, Andi Matichak i Will Patton również powtórzyli swoje role z poprzedniego filmu, a do obsady dołączyli Anthony Michael Hall i Thomas Mann. W filmie, który rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończył się poprzedni film, Strode i jej rodzina kontynuują walkę z Myersem, tym razem z pomocą społeczności Haddonfield.

 

Halloween Kills online cz dubbing lub napisy

 

Halloween Kills online cz dubbing lub napisy

 

Jason Blum pełni funkcję producenta filmu poprzez swoją firmę Blumhouse Productions, wraz z Malekiem Akkadem i Billem Blockiem. Przed premierą filmu w 2018 roku McBride potwierdził w czerwcu 2018 roku, że on i Green pierwotnie zamierzali nakręcić dwa filmy, które byłyby kręcone równolegle, ale potem postanowili to porzucić i poczekać na reakcje na pierwszy film. Po krytycznym i komercyjnym sukcesie filmu z 2018 roku, rozwój sequela natychmiast rozpoczął się jeszcze w październiku 2018 roku. Do lutego 2019 roku Teems został zatrudniony jako współtwórca scenariusza. Tytuł filmu został oficjalnie ogłoszony w lipcu 2019 roku wraz z jego sequelem. Zdjęcia główne rozpoczęły się we wrześniu 2019 roku w Wilmington w Północnej Karolinie i zawinęły się w listopadzie tego roku.

 

31 października 1978 roku zastępca Frank Hawkins przypadkowo strzela do swojego partnera, próbując go uratować przed Michaelem Myersem. Powstrzymuje też dr Samuela Loomisa przed wykonaniem egzekucji na Michaelu. Czterdzieści lat później 31. 10 października 2018 roku, po tym jak dr Ranbir Sartain zasztyletował go i zostawił na śmierć, Hawkins zostaje znaleziony przez Camerona Elama, który wzywa karetkę. Hawkins żałuje, że nie pozwolił na egzekucję Michaela i przysięga go zabić.

 

Halloween zabija film online

 

Halloween zabija film online

 

Tymczasem Tommy Doyle świętuje 40. rocznica uwięzienia Michaela, wraz z kolegami, którzy przeżyli Marion Chambers, Lindsey Wallace i ojcem Camerona Lonnie Elamem, który poznał Michaela w 1978 roku. Strażacy reagujący na płonący dom Laurie Strode nieświadomie uwalniają Michaela, który masakruje ich własnym sprzętem. 

 

Tommy, Marion, Lindsey i Lonnie dowiadują się o morderczym szaleństwie Michaela za pośrednictwem bezprzewodowego alarmu. Przebywająca w barze Vanessa rzekomo spotyka Michaela w samochodzie, ale kierowca rozbija się i ucieka niezauważony. Halloween zabija online cz dubbing lub napisy.  Tommy tworzy tłum mściwych mieszkańców Haddonfield, aby wytropić i zabić Michaela. Karen dowiaduje się, że Michael wciąż żyje i zataja tę informację przed Laurie, aby ta mogła wrócić do zdrowia. Allyson godzi się z Cameronem, swoim byłym chłopakiem, i dołącza do mafii Tommy’ego, by pomścić śmierć własnego ojca. Laurie i Hawkins budzą się w tym samym pokoju i wspominają swój dawny związek.

 

Horror Halloween Kills cz dubbing lub napisy

 

Halloween Kills 2021 film

 

Ostrzegając społeczność Haddonfield, by pozostała w swoich domach, Michael zabija Marion, Vanessę i jej męża Marcusa. Lindsey udaje się uciec, a Tommy, Lonnie, Allyson i Cameron znajdują ją żywą. Grupa mapuje drogę Michaela oraz lokalizację jego ofiar i dedukuje, że zmierza on w kierunku swojego domu z dzieciństwa. Tommy zabiera Lindsey do szpitala i łączy się z byłą szeryf Haddonfield Leigh Brackett, której córka Annie została zamordowana w 1978 roku, i informuje Laurie o przeżyciu Michaela. Po drugiej stronie miasta Michael morduje obecnych właścicieli swojego domu, gdy Laurie przygotowuje się do opuszczenia szpitala.

 

Halloween Kills 2021 film

 

Wprowadź Lance Tovoli, zbiegły skazaniec z zakładu psychiatrycznego Smith’s Grove i kierowca samochodu Vanessy, który uciekł z Michaelem, gdy ich autobus się rozbił, i myli go z Michaelem. Tłum Tommy’ego goni go po szpitalu, aż Karen orientuje się, że to nie Michael. Mimo jej prób uspokojenia tłumu i pomocy Lance’owi, ten wyskakuje przez okno i zabija się. Laurie namawia Karen do współpracy z Tommym i Brackettem w celu wytropienia Michaela. Gdzie indziej Lonnie idzie sam do domu Michaela i zostaje zabity. Allyson i Cameron pędzą do środka i znajdują jego zwłoki, zanim zostaną zaatakowani przez Michaela, który morduje Camerona.

 

Horror 2021 cz dubbing

 

Horror Halloween Kills cz dubbing lub napisy

 

Gdy Michael ma zamiar zabić Allyson, Karen wbija mu widły w plecy, kradnie maskę i namawia go, by poszedł za nią. Prowadzi Michaela w tłum Tommy’ego, który rzuca się na niego, atakuje go i pozornie zabija. Gdy tłum się rozprasza, Michael odzyskuje przytomność i morduje cały tłum, w tym Tommy’ego i Bracketta. Z powrotem w domu Michaela, Karen idzie na górę, aby zbadać, podczas gdy Allyson dostaje pomoc medyczną. Michael pojawia się i dźga Karen na śmierć w starej sypialni Judith Myers, podczas gdy Laurie obserwuje z sali szpitalnej. Duna online cz dubbing lub napisy 2021.

 

Halloween zabija aktorów w filmie

 

 Paul Rudd, który zagrał Doyle’a w filmie „Halloween”. W dniu 30. 8 sierpnia 2019 roku ogłoszono, że Kyle Richards ponownie wcieli się w rolę Lindsey Wallace z oryginalnego filmu. W październiku oficjalnie potwierdzono, że Charles Cyphers powróci, by wystąpić w filmie po raz pierwszy od czasu Method z 2007 roku. Halloween zabija online cz dubbing lub napisy. Jibrail Nantambu powtórzy swoją rolę jako Julian z poprzedniego filmu; natomiast Victoria Paige Watkins i Brian F. Hair.

 

Ciekawostki z filmu

 

Po rocznym opóźnieniu, Halloween Kills miało swoją światową premierę na 78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji 8. Wrzesień 2021 roku, a do kin w Stanach Zjednoczonych 15. Październik 2021 roku – podało Universal Pictures. Halloween zabija online cz dubbing lub napisy. Przez 60 dni będzie on również streamowany na płatnych tierach Peacocka. Film zarobił ponad 116 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 20 milionów dolarów i otrzymał mieszane recenzje od krytyków, którzy chwalili kreatywne zabójstwa i występy aktorskie, ale krytykowali jego scenariusz i brak innowacji.

Premiera sequela, zatytułowanego Halloween Ends, zaplanowana jest na 14. Październik 2022 r.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button