Filmy i rozrywka

Miss Beast online cz dubbing lub napisy

Miss Beast online cz dubbing to amerykański film komediowy z 2020 roku w reżyserii Christophera Landona ze scenariusza Michaela Kennedy’ego i Landona. W rolach głównych wystąpili Vince Vaughn, Kathryn Newton, Katie Finneran, Celeste O’Connor i Alan Ruck. Film, który kręci się w piątek, koncentruje się na nastoletniej dziewczynie, która niechcący zamienia się ciałami z męskim seryjnym mordercą w średnim wieku. Jason Blum pracuje jako producent pod szyldem Blumhouse Productions.

 

Miss Beast online cz dabing

 

Miss Beast online cz dabing

 

Miss Beast online cz dubbing   premiera na Beyond Fest 8. października 2020 roku, a do kin w Stanach Zjednoczonych trafi 13. Listopad 2020 i w skali międzynarodowej 2. Lipiec 2021 roku w Universal Pictures. Film otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, którzy chwalili występy Vaughna i Newtona, a także jego mieszankę horroru i komedii. Top 10 najpiękniejszych ras psów na świecie. 

 

Czwórka nastolatków dyskutuje o miejskich legendach dotyczących seryjnego mordercy znanego jako Rzeźnik z Blissfield. Rzeźnik włamuje się do rezydencji, w której się znajdują i szybko morduje grupę nastolatków, po czym odchodzi z antycznym sztyletem znanym jako La Dola. Panna Beast online cz dabing. Innego dnia, zastraszona licealistka Millie Kessler uczestniczy w domowym meczu piłki nożnej w Blissfield Valley High School. Gdzie pełni rolę szkolnej maskotki. Gdy Millie czeka na powrót do domu w pobliżu pustej już szkoły, atakuje ją Rzeźnik. Wbił Millie w ramię La Dolla, powodując natychmiastowe pojawienie się takiej samej rany na jego ramieniu. Przybywa starsza siostra Millie – Charlene, policjantka, która wystraszyła Rzeźnika. Policja zbiera La Dola jako dowód i rozpoczyna obławę na rzeźnika.

 

Miss Beast online cz dubbing lub napisy

 

Następnego ranka, Butcher i Millie odkrywają, że zamieniły się ciałami, a dwa głowy do Blissfield Valley High School. W szkole, Butcher, który jest teraz udając Millie, zabija Millie główny dręczyciel Ryler przez zamknięcie jej w zbiorniku krioterapii w szatni dziewcząt. Zdając sobie sprawę, że jego niewinny wygląd daje mu immunitet od podejrzeń, śmiertelnie przecina na pół piłę stołową nauczyciela stolarstwa, pana Bernardiego, innego z dręczycieli Millie.

 

Millie. Który jest teraz w ciele Rzeźnika. Znajduje swoich najlepszych przyjaciół Nyla i Josh i udowadnia im swoją tożsamość wykonując rutynę taneczną szkolnej maskotki i odpowiadając na kilka osobistych pytań. Nyla i Josh badają La Dola i odkrywają, że Millie musi dźgnąć Rzeźnika sztyletem do północy lub przełącznik ciała będzie trwały. Wypadanie włosów? Jedz te 9 pokarmów, aby zapobiec wypadaniu włosów. 

 

Obejrzyj film za darmo

 

 

 

Późnym popołudniem, gdy oficjalny powrót do szkoły został odwołany, Rzeźnik proponuje nową potańcówkę w starym młynie, który w rzeczywistości jest jego kryjówką. Panna Beast online cz dabing. Rzeźnik następnie zwabia Millie zmiażdżony Booker do potwora miniaturowe pole golfowe, aby go zabić. Jednak Millie, Nyla i Josh przybywają na czas, by go uratować. Millie powala zarówno Butchera, jak i Bookera do nieprzytomności, a sama wraz z przyjaciółmi przynosi ich do domu Josha.

 

Miss Bestii aktorzy w filmie 

 

Obejrzyj film za darmo

 

Po przywiązaniu Butchera do krzesła, Millie i Nyla próbują wyjaśnić sytuację Bookerowi, który nie jest przekonany. Podczas gdy Millie recytuje wiersz miłosny, który napisała do niego anonimowo kilka tygodni temu. Josh pilnuje Rzeźnika, podczas gdy Millie, Nyla i Booker torują sobie drogę na posterunek policji po La Dolli. Nyla podwójnie atakuje Charlene, ostatnią kobietę na posterunku. Odejść, żeby mogła ukraść sztylet. Czekając na zewnątrz w samochodzie, Booker ujawnia. To, że zawsze lubił Millie i Millie ujawnia, jak cieszy się z nowej siły i pewności siebie. Którą czuje w ciele rzeźnika, i całują się.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button