Filmy i rozrywka

Miłość na paluszkach online cz dubbing lub napisy

Miłość na palcach online cz dubbing lub napisy, Nelson Moss poznaje Sarę Deever, kobietę zupełnie inną od wszystkich, których do tej pory spotkał. Jego ignorancja prowadzi do tego, że nie zdaje egzaminu na prawo jazdy. Czaruje go i ciągle prosi, by pod obietnicą spędził z nią miesiąc.

 

Miłość na paluszkach online cz dubbing lub napisy

 

Miłość na paluszkach online cz dubbing lub napisy

 

To zmieni jego życie na lepsze. Pierwszej nocy listopada, po tym jak Nelson zostaje zwolniony z pracy i rzucony tego samego dnia, sypia z nim, a następnego dnia przyjeżdża Chaz, bliski przyjaciel Sary, który odnosi się do Nelsona jako „November” Sary. Miłość na paluszkach online cz dubbing lub napisy. Fryzury dla włosów rzadkich.

 

Przez cały listopad oboje przeżywają razem szczęśliwe chwile i zakochują się w sobie. Nelson odkrywa swoje życie i przeszłość oraz zaprzyjaźnia się z dziesięcioletnim dzieckiem pozbawionym ojca o imieniu Abner. W końcu uświadamia sobie, że jest zakochany w Sarze i oświadcza się jej. Okazuje się, że Sara ma nieuleczalny nowotwór – chłoniaka nieziarniczego. Ponieważ nie może znieść tego, że Nelson przeżywa jej śmierć, prosi go, by odszedł.

 

Czeski film 2021 Miłość na paluszkach online

 

Czeski film 2021 Miłość na paluszkach online

 

Sara mówi Chazowi, że Nelson jej się oświadczył. Chaz mówi, że to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna mu się oświadcza, sugerując, że Sara miała wcześniej mnóstwo „księżyców”. Czeski film 2021 Miłość na paluszkach online. Sara to potwierdza, ale mówi, że po raz pierwszy chciała powiedzieć tak. Postanawia nie kontynuować związku, by chronić Nelsona przed krzywdą. Nelson zobowiązuje, ale potem inscenizuje niespodziewany powrót podczas Święta Dziękczynienia i daje jej prezenty, które przypominają jej o ich szczęśliwych czasach.

 

Komedia romantyczna online

 

Komedia romantyczna online

 

Zostają razem jeszcze jeden dzień; na ścianach jej mieszkania rozwieszają listopadowe kalendarze, mówiąc, że dla nich zawsze może to być listopad. Kochają się, ale następnego dnia rano Nelson znajduje przebraną Sarę. Ona prosi go o wyjście, a on widzi, że odłożyła kalendarze. Komedia romantyczna online. Sara wybiega z mieszkania, a Nelson goni ją ulicą, aż w końcu zatrzymują się na moście dla pieszych przy wejściu do parku. Tam Sara prosi Nelsona, by pozwolił jej odejść, by zawsze miał o niej szczęśliwe wspomnienia i tłumaczy mu, że tak właśnie musi ją zapamiętać. Wróci do domu, do rodziny (której unikała) i stawi czoła swoim ostatnim dniom.

 

Miłość na palcach

 

Miłość na palcach

 

Sara następnie zawiązuje Nelsonowi oczy, zabiera go do parku i daje mu ostatni pocałunek. Nelson zdejmuje opaskę z oczu i widzi, że jest sam w parku, do którego poszedł z Sarą na jedną z pierwszych randek. Jego oczy wypełniają się łzami. Miłość na palcach. Jak pozbyć się myszy w domu i mieszkaniu – porady i wskazówki.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button