Filmy i rozrywka

Narzeczony lub kochanek online cz dabing

Narzeczony czy kochanek online cz dubbing. W 2035 roku załoga misji Ares III na Marsa bada Acidalia Planitia w marsjańskim dniu słonecznym (sol) 18. jego 31-słonecznej wyprawy. Potężna burza pyłowa grozi przewróceniem ich Mars Ascent Vehicle (MAV).  Astronauta Mark Watney został uderzony przez odłamki. Kiedy MAV był na skraju przewrócenia się. Pozostała załoga wystartowała na swój orbiter, Hermes.

 

Narzeczony lub kochanek online cz dabing

 

Watney budzi się po burzy, ranny i z ostrzeżeniem o niskim poziomie tlenu. Wraca do powierzchniowego środowiska załogi („Hab”) i opatruje swoją ranę. Gdy Watney odzyskuje przytomność, rozpoczyna prowadzenie wideopamiętnika. Bez łączności z Ziemią, jedyną szansą na ratunek jest kolejna misja na Marsa, cztery lata później: Ares IV ląduje 3200 kilometrów (2000 mil) dalej w kraterze Schiaparelli. Bezpośrednim zmartwieniem Watneya jest jedzenie. Jako botanik misji, improwizuje ogród wewnątrz kabiny, używając marsjańskiej gleby nawożonej bioodpadami załogi i produkuje wodę z resztek paliwa rakietowego. Następnie sadzi nieużywane przez załogę ziemniaki. Rozpoczyna się także modyfikacja łazika na podróż do miejsca startu MAV Ares IV. Pies do mieszkania : 15 najlepszych ras do mieszkania.

 

Narzeczony czy kochanek film darmowy

 

Narzeczony lub kochanek online cz dabing

 

Narzeczony lub kochanek online cz dubbing , który oglądał zdjęcia lotnicze Hab, zobaczył przeniesione urządzenie i zrozumiał, że Watney żyje. Dyrektor NASA Teddy Sanders upublicznia tę wiadomość, choć załodze Ares III nie powiedziano, że ma pozostać skupiona na swojej misji. Sanders ma przewagę nad dyrektorem lotów Mitchem Hendersonem, który uważa, że załoga powinna wiedzieć.

 

Narzeczony lub kochanek online cz dubbing lub napisy

 

Narzeczony czy kochanek film darmowy

 

Watney zabierze łazik, aby odzyskać pobliską sondę Pathfinder, która zamilkła w 1997 roku. Korzystając z kamery i silnika, Pathfinder nawiązuje rudymentarną dwukierunkową komunikację z Ziemią, początkowo za pomocą odręcznych znaków. Następnie wysyła i odbiera ASCII w systemie szesnastkowym. NASA wysyła poprawkę oprogramowania, która pozwoli połączyć łazik z Pathfinderem i komunikować się za pomocą tekstu. Watney jest zły, że załoga Hermesa nie wie, że on żyje. Chociaż nie wini ich za to, że zostawili go w tyle. Sanders w końcu pozwala Hendersonowi odprawić ich. Jak szybko, tanio i bez programowania stworzyć stronę internetową.

 

Narzeczony czy kochanek aktorzy

 

Narzeczony czy kochanek aktorzy

Dyrektor misji Mars Vincent Kapoor i dyrektor Jet Propulsion Laboratory (JPL). Bruce Ng przygotowujący sondę kosmiczną Iris. Który dostarczy Watneyowi wystarczająco dużo jedzenia, by przetrwać do przybycia Aresa IV. Tymczasem nieszczelna komora Haba nie działa prawidłowo i wybucha. Hab jest wystawiony na działanie marsjańskiego klimatu, który zabija rośliny ziemniaka i sterylizuje glebę. Sanders.Rakieta eksploduje krótko po starcie. Watney teraz wierzy. Że jego śmierć na Marsie jest nieunikniona.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button