Filmy i rozrywka

Hairy online cz dubbing lub napisy

Włosy online cz dubbing lub napisy. Op i Ed to kumple siostra i brat – urocze, futrzane zwierzątka w kształcie pączków, które mieszkają na wyspie na Galapagos w 1835 roku. Ed, zrzędliwy pesymista, desperacko pragnie dopasować się do społeczności, podczas gdy Op, nadmiernie żywiołowy, nieustannie tworzy spustoszenie.

 

Hairy online cz dubbing

 

 

Hairy online cz dubbing

 

To czyni ich outsiderami. Kiedy impulsywne działania Op’a kończą się przygotowaniem do nadchodzącego Festiwalu Kwiatów, Op i Ed zostają wygnani. Op jest niezrażony, jak prowadzi Eda do przeciwnej strony góry do zakazanej strefy w poszukiwaniu kwiatów, które są tak wspaniałe, że Flumellas będzie musiał ponownie dołączyć do festiwalu, aby je znaleźć. Tam, do zdumienia Op i Ed, odkrywają duży tajemniczy świecący kwiat, który otwiera się i magicznie pulsuje, zasysając zarówno Op i Ed. Przechodzą przez kolorowy portal czasowy i wpadają do domu w … nowoczesny Szanghaj.

 

W Szanghaju, Op i Ed spotykają Clarance, uroczego małego psa. Clarance próbuje pomóc im zrozumieć, gdzie i kiedy się znajdują i postanawia pomóc im wrócić. Zabiera ich do muzeum, gdzie się uczą. Ku ich przerażeniu, flumble wyginęły w 1835 roku – tuż po tym, jak wpadły do kwiatu czasu. Op i Ed zdają sobie sprawę, że muszą wrócić do 1835 roku i uratować swój gatunek.

 

Hairy film 2021

 

Hairy film 2021

 

Clarance oferuje Op i Ed kolejny „kwiat czasu” do eksperymentowania przez jego właściciela nauki, drogie zmarłego dr Chung. To przenosi trio do miejsca, które istnieje poza przestrzenią i czasem – niesamowitego Terminalu Czasu Dr Chunga. Połączone są tam setki kwiatów czasu, z których każdy prowadzi do innych punktów w historii. Niestety, kolejny wypadek z Edem wrzuca Clarance do przypadkowego portalu i mały piesek gubi się w nieznanym czasie i miejscu.

 

Puszysta bajka cz

 

Puszysta bajka cz

 

Jeśli nie jesteś pewien, co robić, Op i Ed spotykają „The Extinctables” – rodzinę dziwnych wymarłych stworzeń, które przez całą wieczność żyły w bezpieczeństwie Terminalu Czasu. Z ich pomocą, Op i Ed muszą najpierw poszukać Clarance, aby znaleźć drogę powrotną do ratowania głupców. Filmy dla dzieci – 10 najlepszych filmów dla dzieci. Nawet gdy bracia i siostry kłócą się, mogą znaleźć Clarance w Antarktyce w 1917 roku, przykuty do zespołu psów zaprzęgowych Ernesta Shackletona. Wszyscy oni zdołają bezpiecznie wrócić do bezpieczeństwa Terminalu Czasu, ale nie bez zranienia triceratops Extinctable. Łysienie i jak się z nim zmierzyć , Wypadanie włosów u mężczyzn.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button