Filmy i rozrywka

Najlepsze parodie Top 5 Parodie filmów

Najlepsze parodie Top 5 parodii filmowych .Parodie filmowe, które powinien zobaczyć każdy miłośnik tego gatunku . Filmy parodystyczne lista parodii .

5. To jest Sparta!

To jest Sparta! Parodie filmów

Rozpoczyna się bitwa! Bohaterski Leonidas, którego jedyną bronią jest para skórzanych kalesonów, prowadzi oddział trzynastu wojowników do obrony Sparty przed najazdem Persów, w tym Rocky’ego Balboa, Transformersów i garbatej Paris Hilton. Ta szalona parodia rozśmieszy Cię do łez.

Historia bohaterskiego Leonidasa i trzystu dzielnych Spartan, którzy polegli do ostatniego człowieka, by zapobiec inwazji armii Persów pod wodzą króla Kserksesa, doczekała się zawadiackiej parodii.

Łysienie i jak mu przeciwdziałać , Wypadanie włosów u mężczyzn

Zamiast Gerarda Butlera, Kevin Sorbo (ex-Hercules) poprowadzi oddział trzynastu wojowników (tak, dobrze przeczytaliście), a do ich wrogów dołączą Ghost Rider ze Shreka, Rocky Balboa, Transformers i garbata Paris Hilton. Inne znane osobistości pojawiają się, ale nawet one nie są oszczędzane w tej zawadiackiej komedii w reżyserii Jasona Friedberga i Aarona Seltzera.

4. Fifty Shades of Black

Parodie filmowe

Fifty Shades of Black Movie Parodies


Trzymajcie się za majtki i przeponę, oto nadchodzi tantalizująca i na pięćdziesiąt sposobów soczysta parodia „Fifty Shades of Black”. Podobnie jak bestsellery Greya, dostarcza kilku szokujących rewelacji, a już pierwsza z nich to ta, że erotyczny blockbuster i bezczelna komedia slapstickowa idą ze sobą w parze skandalicznie dobrze! Emocjonalnie napięta i przerażająco poważna, ta komedia po prostu zasługuje na odpowiedni humor i jawną zabawę. Najlepsza parodia .

Dlatego celem tym razem nie będą strefy erogenne i śmiałe pomysły, ale przede wszystkim ośrodki śmiechu. A gdyby Christian był raczej Black niż Grey, zdobywał pieniądze w dość wątpliwy sposób i był zupełnie marny w łóżku ?

3. Saga Sairajt

Parodie filmowe

Sajrajt Saga Movie Parodies


Wgryź się w niesamowicie zabawną parodię TUPIERS w wersji rozszerzonej, która serwuje jeszcze większą porcję bezwstydnego humoru i cholernie dobrej zabawy!Najlepsze parodie .

Krzywonosa Becca dopiero co zaczęła liceum, a już ugania się za nią dwóch nadprzyrodzonych zalotników: nastrojowy wampir i ogromnie wyrośnięty wilkołak. Genialni scenarzyści Scary Movie przedstawiają komedię, która nie pozostawi cię ze śmiechu ani przez chwilę! W jednej z drugoplanowych ról występuje Ken Jeong (cztery po kacu).

2. Crazy Shot

Parodie filmowe

Crazy Shot


Ktoś nie doświadczy niczego przygodnego,nawet jeśli się skaleczy. A niektórzy ludzie po prostu wychodzą na ulicę i znajdują się w środku najbardziej szalonych sytuacji, jakie można sobie wyobrazić. Porucznik LAPD Frank Drebin jest jednym z tych ostatnich.Parodie filmów.

Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach

Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że Franek nie dostaje nic za darmo, że ciężko i systematycznie pracuje nad całym zamieszaniem, które zawsze i wszędzie towarzyszy jego osobie. A że szczęście, jak wiadomo, sprzyja przygotowanym, to reszta jest tylko logicznym następstwem fabuły. Jak na przykład teraz, gdy sama brytyjska królowa Elżbieta ma odwiedzić Los Angeles, a oddział, którego członkiem jest Frank, ma za zadanie chronić jej …

1. Parodie filmów o nienormalnych działaniach

kilka nietypowych działań


Kiedy Malcolm w końcu postanawia zawiesić kawalerkę i pozwala swojej dziewczynie wprowadzić się do niego, nie ma pojęcia, kto z nią przyjdzie. Po kilku dziwnych wydarzeniach Malcolm i Keisha postanawiają sfilmować dziwną aktywność i odkrywają, że Keisha została opętana przez szalonego ducha. Najlepsza parodia .

Malcolm zaciąga się na pomoc księdza, aby wyegzorcyzmować ducha z Keishy, ratując ich związek i, co najważniejsze, życie seksualne Malcolma …

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button