Filmy i rozrywka

Nowe filmy 2021 – Top 7 nowych filmów 2021 r.

Nowe filmy 2021 najlepsze filmy 2021 roku.
Filmy, których oczekuje każdy miłośnik nowych filmów. Nowe filmy 2021 z dokładnymi datami premiery . Zobacz nowe filmy 2021 .

 

1. Morbius – Nowe Filmy 2021

 

 

Ponieważ Joker nie wystarczył, Jared Leto dołącza do Uniwersum Marvela.Aktor Jared Leto zagra Michaela Morbiusa, biochemika, który popełnia poważny błąd podczas eksperymentu, przypadkowo wstrzykując sobie krew i nadając sobie formę wampiryzmu. Data wydania: 19. marzec 2021 r.

Morbius 2021

 

2. To nie czas na śmierć

 

Ten film był od dawna z powodu wielu opóźnień, takich jak fizyczne urazy . Ale 2. Miłośnicy Bonda powinni z niecierpliwością czekać na kwiecień. 25. Część o agencie 007 powinna pojawić się wkrótce. Piosenkę przewodnią zaśpiewała Billie Eilish .

No Time to Die Nowe filmy 2021

Data wydania: 2. Kwiecień 2021 r.

3. Czarna Wdowa – Nowe filmy 2021 r.

 

 

Chociaż Avengers tragicznie stracili Black Widow w Avengers: Endgame , jej pierwszy samodzielny film przenosi nas w czasie, podążając za Natashą Romanoff (Scarlett Johansson) wracającą do domu po wydarzeniach z Captain America: Civil War. Debiutują również w Marvelu takie nazwiska jak Florence Pugh i David Harbour .

Najlepsze seriale : 11 najlepszych seriali telewizyjnych na świecie

Data wydania: 7. Maj 2021 r.

4. Szybcy i wściekli 9

 

 

Franczyza Szybkich i Wściekłych niesamowicie zmieniła się z serii o ulicznych ścigaczach w grupę niemalże superbohaterów ratujących świat. Ta część będzie opowiadała o Dominiku i jego rodzinie stawiających czoła bratu Dominika – Jacobowi, śmiertelnie niebezpiecznemu zabójcy pracującemu dla ich starego wroga. HAN pojawia się w thrillerze, co jest BIG NEWSEM dla wieloletnich fanów.

Data wydania: 28. Maj 2021 r.

 

5. Captive Demons 3 – Nowe filmy 2021 r.

 

 

Patrick Wilson i Vera Farmiga powtarzają swoje role jako Ed i Lorraine Warren w trzecim rozdziale Captive of Demons . Serial, który został zainspirowany przez dwóch prawdziwych badaczy zjawisk paranormalnych, nabiera w tym filmie tempa, gdy podejrzany o morderstwo twierdzi, że jego zbrodnie były spowodowane opętaniem przez demony.

 

Captive of Demons 3 Nowe filmy 2021 r.

 

Data wydania: 4. Czerwiec 2021 r.

 

6. Top Gun: Maverick

 

 

Minęły 34 lata odkąd Tom Cruise zasiadł w kokpicie, ale nie myślcie, że przez te lata zwolnił tempo. Maverick jest pewny siebie jak zawsze, testując granice fizyki i autorytetu. Jest jednak nieco wstrząśnięty dwoma głównymi rzeczami; niebezpieczną misją Top Gun oraz przybyciem syna jego najlepszego przyjaciela, Goose’a.

Olej kokosowy , broń przeciwko wypadaniu włosów

Data wydania: 2. Lipiec 2021 r.

7. Diuna – Nowe filmy 2021 r.

 

Oparta na jednej z najsłynniejszych powieści science-fiction wszech czasów, Diuna przedstawi książkę w nowym świetle dzięki adaptacji filmowej, w której wystąpią Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Oscar Isaac i inni. Na podstawie powieści z 1965 roku . W końcu thriller mówi wszystko.

 

Dune 2021 Nowe filmy 2021 r.

Data wydania: 1. Październik 2021 r.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button