Filmy i rozrywka

Marry Me online cz dubbing lub napisy

Marry Me online en  to amerykański romantyczny komediodramat muzyczny w reżyserii Kat Coiro, ze scenariuszem Johna Rogersa, Tami Sagher i Harper Dill, oparty na powieści graficznej o tym samym tytule autorstwa Bobby’ego Crosby’ego. Film  marry me online cz W filmie występują Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma, John Bradley i Sarah Silverman.

 

Marry Me online cz dubbing lub napisy

 

Marry Me online cz dubbing lub napisy

 

Po tym jak filmowanie odbywało się od października do listopada 2019 roku, jego premiera zaplanowana jest na 11. Luty 2022 przez Universal Pictures, dodatkowo od tego samego dnia streaming na Peacock.

 

Dowiedziawszy się, że jej partner na scenie (Maluma) ma romans za jej plecami, Kat Valdez (Jennifer Lopez), sensacyjna gwiazda latynoskiego popu, postanawia wyjść za mąż za nieznajomego, Charliego Gilberta (Owen Wilson), który przypadkiem trzyma tabliczkę „Wyjdź za mnie” na jej koncercie.  Marry me online cz. Film oparty jest na komiksie Marry Me, który pierwotnie został opublikowany jako webcomic.

 

Film 2022 Marry Me online

 

Film 2022 Marry Me online

 

Jennifer Lopez jako Catalina „Kat” Valdez. Owen Wilson jako Charlie Gilbert.
Maluma jako Bastian. John Bradley jako Collin Calloway.Sarah Silverman jako Parker Debbs. Chloe Coleman jako Lou Gilbert. Michelle Buteau. Ricky Guillart. Stephen Wallem jako Jonathan Pitts. Jameela Jamil. Fallon jak siebie samego. Utkarsh Ambudkar jako trener Manny’ego. Fryzury dla włosów rzadkich.

 

W kwietniu 2019 roku ogłoszono, że Jennifer Lopez i Owen Wilson wystąpią w komedii romantycznej Marry Me. Wyreżyserowałaby go Kat Coiro ze scenariusza Johna Rogersa, Tami Sagher i Harper Dill na podstawie powieści graficznej Bobby’ego Crosby’ego o tym samym tytule, a dystrybucją zajęłoby się STX Entertainment.

 

Marry me online cz

 

Marry me online cz

 

Jul  2019 ogłoszono, że Universal Pictures będzie dystrybuować film zamiast STX. W tym samym miesiącu do obsady filmu dołączyli Sarah Silverman, John Bradley i Maluma. W październiku w obsadzie znalazły się Michelle Buteau, Jameela Jamil i Chloe Coleman.

 

Aktorzy wychodzą za mnie

 

Aktorzy wychodzą za mnie

 

Kat Valdez (Lopez) jest połową najseksowniejszej pary celebrytów na świecie z nowym supernowa muzycznym Bastianem (Maluma, debiutujący w filmie fabularnym). Podczas gdy Kat i Bastian górują na listach przebojów ze swoim niepowtarzalnym hitem Marry Me, już wkrótce podejmą swoich fanów przed publicznością w ceremonii, która będzie transmitowana na wielu platformach. Filmy o ninja :10 najlepszych filmów o ninja.

 

Rozwiedziony licealny nauczyciel matematyki Charlie Gilbert (Owen Wilson) zostaje wciągnięty na koncert przez swoją córkę Lou (Chloe Coleman, HBO’s Big Little Lies) i najlepszą przyjaciółkę (Sarah Silverman). Kiedy Kat dowiaduje się na sekundy przed ceremonią, że Bastian zdradził ją ze swoją asystentką, jej życie przybiera gorszy obrót, kiedy zapada się na scenie i kwestionuje miłość, prawdę i lojalność. Gdy jej kiczowaty świat rozpada się, ona skupia wzrok na nieznanej osobie – twarzy w tłumie.

 

Film 2022 online za darmo

 

Film 2022 online za darmo

 

Jeśli jesteś rozczarowany tym, co wiesz, to być może odpowiedzią jest to, czego nie wiesz. I tak, w chwili natchnionego szaleństwa, Kat postanawia wyjść za Charliego. Marry me online cz. To, co zaczyna się jako impulsywna reakcja, przeradza się w nieoczekiwany romans. Ale kiedy siły spiskują, by ich podzielić, pojawia się uniwersalne pytanie: Czy dwoje ludzi z tak różnych światów może pokonać dzielącą ich przepaść i zbudować miejsce, do którego oboje należą?

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button